Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Koncert Airbourne

Jak podobał się koncert Airbourne?
Genialny
65%
 65%  [ 62 ]
Bardzo dobry
26%
 26%  [ 25 ]
Dobry
5%
 5%  [ 5 ]
Przeciętny
1%
 1%  [ 1 ]
Słaby
1%
 1%  [ 1 ]
Tragiczny
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 94
Wszystkich Głosów: 94

Autor Wiadomość
cichowina  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 1
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Śro 10 Sie, 2011   

Na początek witam wszystkich :-)
Koncert niesamowity, gardło miałem zdarte, choć zbyt dużo tekstów nie znam :-) Show chłopaki zrobili niesamowite, zresztą co tu się rozpisywać - pure rock and roll.
Mam tylko jedno pytanie - dlaczego na blogu nie ma żadnego nagrania z ich koncertu? Na YT jest kilka amatorskich filmików, lecz nic konkretnego. Jestem na 100% pewien, że występ był rejestrowany - kamerzyści non stop w akcji.
 
 
Miru BGC  
Na pewno offtopuje


Wiek: 31
Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 686
Skąd: Bytom
Wysłany: Czw 11 Sie, 2011   

Koncert miazga, zabawa od początku do końca, widać było że podoba się kapeli że grają a o publice to ja już nie wspomnę, fajnie byłoby jeszcze raz ich zobaczyć nie koniecznie już na Woodzie ale zobaczyć...
 
 
 
Ildar  
Coś już napisał
Tomek


Wiek: 31
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 88
Skąd: Rybnik
Wysłany: Czw 11 Sie, 2011   

Koncert cudny jeden z najlepszych na tym woodzie , naprawde chłopaki wiedzą jak sie bawić :D i otwierać piwo to napewno ,no i oczywiście woooda i wspinaczka wokalisty koleś ma nieźle pod sufitem zryte jest świetny !! ;D
 
 
Kołodziej  
Coś już napisał
nakurwiacz!

Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 92
Skąd: Częstochowa/Łódź
Wysłany: Czw 11 Sie, 2011   

Mam nadzieje że doczekamy się w najbliższym czasie filmików z ich koncertu na owsiak.net. Szkoda że na początek nie zagrali stand up for rock'n'roll :( ale to za rok ;):):)
 
 
Rysy  
Coś już napisał


Wiek: 32
Dołączył: 01 Mar 2009
Posty: 64
Skąd: ze wsząd
Wysłany: Czw 11 Sie, 2011   

Koncert zdecydowanie najlepszy ! Tylko jestem ciekaw czy jeśli wygrają bączka to pojawią się za rok
 
 
 
Rimmel  
Rozkręca sie

Wiek: 36
Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 103
Skąd: Gorzyce
Wysłany: Czw 11 Sie, 2011   

Jakby to ode mnie zależało to Złotego Bączka mieliby już w kieszeni, no epicki koncert wręcz. Jak on wchodził na to rusztowanie i już w połowie drogi ono zaczęło się całe trząść to ja oddychać przestałem i tylko patrzyłem czy nie spadnie razem z nim, ten koleś to świr! I Bogu dzięki ;)
 
 
 
korski15  
Coś już napisał
Liss


Wiek: 30
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 58
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pią 12 Sie, 2011   

jednym slowem jestem pod wrazeniem ich występu chlopaki dali czadu na maxa zloty bączek sie nalezy im jak nic prodigy pokazalo kaszane a oni dali z siebie cala energie zebysmy mogli sie bawic :D:D
 
 
 
DarthMessiah  
Rozkręca sie

Dołączył: 05 Lis 2010
Posty: 183
Skąd: Gniezno
Wysłany: Sob 13 Sie, 2011   

Owsiaknet.pl na FB/ "Zespół Airbourne prosił, by jeszcze nie publikować materiałów z ich koncertów." Czyli pewno niedługo pojawią się filmiki w HD z koncertu :D Sweet!
 
 
lukasmars  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 12
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 20 Sie, 2011   

Widziałem jak wokalista wchodzi po rusztowaniu i gra solówkę pod dachem, widziałem też jak wali puszką o swoją głowę. Sądzę jednak, że muzyka, którą grają jest zbyt prosta i często ich przejścia pomiędzy kawałkami czy też przygrywanie do różnych sytuacji, które miały miejsce na scenie się dłużyły. Kontaktu z publicznością też nie było za wiele poza kilkoma wykrzyczanymi zdaniami i ruchami rąk w celu dania znaku do uformowania ściany śmierci. Poza tym współczuję ich basiście, który gra banalne linie, a cała reszta zespołu także jest tłem dla wokalisty który gra także wszystkie solówki i bardziej skomplikowaną część riffów niż drugi gitarzysta.
 
 
Kermitaniu  
Rozkręca sie


Wiek: 35
Dołączył: 06 Paź 2010
Posty: 135
Skąd: ZG/Bournemouth
Wysłany: Pią 02 Wrz, 2011   

Geniusz. Chociaz dla mnie gwiazda byl Helloween (na ktorym sie wychowalem), Airbourne totalnie rozjebal system, za przeproszeniem, troszke za malo kontaktu z publika, ale koncert byl swietny, swietny i jeszcze raz swietny. Dostalem w ryj pod scena i zemdlalem na parenascie sekund, pierwszy raz w zyciu zemdlalem!!! Ludzie, ktorzy mnie trzymali jak sie obudzilem mowili do mnie po angielsku.... man, u ok? :D
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Pią 02 Wrz, 2011   

Kermitaniu napisał/a:
troszke za malo kontaktu z publika
Kontakt był, ale jak wokalista widział, ze nikt go nie rozumie to dał sobie spokój :-P
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Sob 03 Wrz, 2011   

co wy ku*wa pie*dolicie, każdy koncert Airbourne wygląda tak samo :) tylko zmienia się setlista, taki mają styl grania koncertów, jednym to się podoba, innym nie xD mi pasowało w 100 %.
 
 
Kołodziej  
Coś już napisał
nakurwiacz!

Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 92
Skąd: Częstochowa/Łódź
Wysłany: Sob 03 Wrz, 2011   

Aras666 napisał/a:
co wy ku*wa pie*dolicie, każdy koncert Airbourne wygląda tak samo :)


Przekonamy się za rok hehe :P
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Wto 10 Sty, 2012   

5 miesięcy po PW ale się pokazał się pierwszy (i miejmy nadzieję nie ostatni) filmik z ich koncertu.

http://owsiaknet.pl/video/34784933

enjoy! :)
 
 
 
woodstock92  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 372
Skąd: Pieniężno
Wysłany: Wto 10 Sty, 2012   

nie miałem okazji być na ich koncercie bo nie doszedłem a po obejrzeniu tego bardzo żałuje,szkoda że młyna nie umieli zrobić;p
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Śro 11 Sty, 2012   

Umieli, umieli. To był chyba najbardziej 'zamłyniony' koncert całego PW. : P
 
 
woodstock92  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 372
Skąd: Pieniężno
Wysłany: Czw 12 Sty, 2012   

to może nie przy tej piosence ale wogóle dawno nie widziałem na woodstocku dobrego młynu ;p
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group