Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Alien
Śro 08 Cze, 2011
Pewniaki
Autor Wiadomość
Niez  
Junior Admin


Wiek: 30
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1575
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Sob 02 Kwi, 2011   Pewniaki

Duża scena:
kolejność nie jest przypadkowa

4.08 Czwartek:
-Plateau "Projekt Grechuta" (Polska) http://www.youtube.com/wa...player_embedded
-Bethel albo Chilli
-Kumka Olik (Polska) http://www.myspace.com/kumkaolik
-Materia
-Raggafaya
-Donots (Niemcy) http://www.myspace.com/donots
-Heaven Shall Burn (Niemcy) http://www.myspace.com/officialheavenshallburn
-Zebrahead (USA) http://www.myspace.com/zebrahead
-H-Blockx (Niemcy) http://www.myspace.com/hblockx
-Skindred (Wielka Brytania) http://www.myspace.com/skindred

5.08 Piątek:
-Luxtorpeda
-Piotr Bukartyk
-Apteka
-Jahcoustix (Niemcy) http://www.myspace.com/jahcoustix
-Kontrust (Austria) http://www.myspace.com/kontrust
-Helloween (Niemcy) http://www.myspace.com/halloween1031
-Riverside (Polska) http://www.myspace.com/riversidepl
- 23:50 Republika (Polska) +Glaca, Lipa,Kobra, Titus,Dąbrowska,Silski.
-Dog Eat Dog (USA) http://www.myspace.com/dogeatdogtheband

6.08 Sobota:
-Arka Noego
-BlackJack
-Buldog (Polska) http://www.myspace.com/buldogbuldog
-Airbourne (Australia) http://www.myspace.com/airbourne
-Gentleman & The Evolution (Niemcy) http://www.myspace.com/gentleman
-Łąki Łan(Polska) http://www.myspace.com/lakilan
-23:50 The Prodigy(Wielka Brytania) http://www.myspace.com/theprodigy
-Enej i Piotr Bukartyk (Polska) http://www.myspace.com/enejolsztyn


Goście ASP:


-Wojciech Mann
-Marek Belka http://pl.wikipedia.org/wiki/Marek_Belka
-Jan Ołdakowski http://pl.wikipedia.org/wiki/Jan_O%C5%82dakowski
-Dariusz Michalczewski http://pl.wikipedia.org/wiki/Dariusz_Michalczewski
-Jan Nowicki
-Andrzej Grabowski
-Marek Koterski
-Tomasz "Titus" Pukacki

Scena folkowa:

-Carrantuohill http://www.myspace.com/carrantuohill
-Chwila nieuwagi http://www.myspace.com/chwilanieuwagi
-Circle of Bards
-Micromusic
-Czessband
-ZAWIAŁO Folk Free Music
-Świnka Halinka
-Podoba Mi Się
-World Trio
-Balkan Sevdah
-Dikanda
-Ratatam + Goście
-The Ukrainian Folk
-Kinior i Trebunie Tutki
-Bob Bales & Celtic Orchestra
-Natural Mystic
- Tadeusz Woźniak
-Shannon
-Russkaja
-Brathanki
-Bubliczki


Namiot Kriszny:

-Farben Lehre http://www.myspace.com/farbenlehre
-GaGa Zielone Żabki
-Moskwa
-Guma Mantra Band
-Toi Iluzja www.myspace.com/toiluzja
-Pull The Wire www.pullthewire.art.pl
-Virus Ego www.myspace.com/virusegopl
-The Thinners www.myspace.com/thethinners94
-Cosmo Squad http://www.myspace.com/cosmosquad
-Vallium http://www.nafali.agh.edu.pl/vallium/ind.php
-Grunberg http://myspace.com/grunbergpunx
-DreadRock www.dreadrock.pl
-Yelram http://www.myspace.com/yelramband
-Zmaza www.zmaza.com , www.myspace.com/zmaza , http://www.lastfm.pl/music/Zmaza
-Radio Samsara http://www.myspace.com/radiosamsara
-People of the haze http://www.myspace.com/peopleofthehaze
-Gumanji Mantra Band
-Radical Soul Amunition http://www.myspace.com/kelsydavisradicalsoul
-Yavara Sound System
-Raggafaya http://www.myspace.com/raggafaya
-Etna Kontrabande http://www.myspace.com/etnakontrabande


Aktualizowano /Yava
_________________
Oczywiście podkreślam,że to tylko moje zdanie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group