Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)

Poprzedni temat «» Następny temat
Rozkład gdozinowy [Mała Scena]- wasz wybór

Na które koncerty się wybieracie ?
16.30 - 17.00 - Drużyna Trzeźwych Hobbitów
5%
 5%  [ 5 ]
17.00 - 17.45 - The Ukrainian Folk
0%
 0%  [ 0 ]
17.45 - 18.30 - Bubliczki
1%
 1%  [ 1 ]
18.30 - 19.00 - Chwila Nieuwagi
0%
 0%  [ 0 ]
19.00 - 19.45 - Podoba Mi Się
14%
 14%  [ 14 ]
19.45 - 20.30 - Nutshell
2%
 2%  [ 2 ]
20.30 - 21.30 - Mikromusic
2%
 2%  [ 2 ]
21.30 - 22.00 - Circle of Bards
3%
 3%  [ 3 ]
22.00- 23.00 - Carrantuohill
9%
 9%  [ 9 ]
16.30 - 17.00 - Czess Band
0%
 0%  [ 0 ]
17.00 - 17.45 - Świnka Halinka
11%
 11%  [ 11 ]
17.45 - 18.45 - Kinior Sky Orchestra i Goście
1%
 1%  [ 1 ]
18.45 - 19.30 - World Trio
0%
 0%  [ 0 ]
19.30 - 20.15 - Zawiało Folk Free Music
0%
 0%  [ 0 ]
20.15 - 21.15 - Talco
11%
 11%  [ 11 ]
21.15 - 22.00 - Dikanda
3%
 3%  [ 3 ]
22.00 - 23.00 - Ratatam i goście
4%
 4%  [ 4 ]
16.30 - 17.15 - Natural Mystic
2%
 2%  [ 2 ]
17.15 - 18.00 - Tadeusz Woźniak
5%
 5%  [ 5 ]
18.00 - 18.45 - Łydka Grubasa
14%
 14%  [ 14 ]
18.45 - 19.30 - Bethel
4%
 4%  [ 4 ]
19.30 - 20.15 - Bob Bales & Celtic Orchestra
4%
 4%  [ 4 ]
20.15 - 21.00 - Blue Machine
0%
 0%  [ 0 ]
21.00 - 21.44 - Balkan Sevdah
1%
 1%  [ 1 ]
21.45 - 22.45 - Shannon
3%
 3%  [ 3 ]
Głosowań: 33
Wszystkich Głosów: 99

Autor Wiadomość
dezaprobator  
Administrator

Wiek: 34
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1834
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Wto 12 Lip, 2011   Rozkład gdozinowy [Mała Scena]- wasz wybór

Na Scenie Folkowej XVII Przystanku Woodstock zagrają:



CZWARTEK, 4 sierpnia 2011 r.

16.30 - 17.00 - Drużyna Trzeźwych Hobbitów

17.00 - 17.45 - The Ukrainian Folk

17.45 - 18.30 - Bubliczki

18.30 - 19.00 - Chwila Nieuwagi

19.00 - 19.45 - Podoba Mi Się

19.45 - 20.30 - Nutshell - laureat konkursu "Pokaż swój teledysk"

20.30 - 21.30 - Mikromusic

21.30 - 22.00 - Circle of Bards

22.00- 23.00 - Carrantuohill



PIĄTEK, 5 sierpnia 2011 r.

16.30 - 17.00 - Czess Band

17.00 - 17.45 - Świnka Halinka

17.45 - 18.45 - Kinior Sky Orchestra i Goście

18.45 - 19.30 - World Trio

19.30 - 20.15 - Zawiało Folk Free Music

20.15 - 21.15 - Talco

21.15 - 22.00 - Dikanda

22.00 - 23.00 - Ratatam i goście



SOBOTA, 6 sierpnia 2011 r.

16.30 - 17.15 - Natural Mystic - (Eliminacje do Przystanku Woodstock)

17.15 - 18.00 - Tadeusz Woźniak

18.00 - 18.45 - Łydka Grubasa - Laureat Eliminacji do Przystanku Woodstock

18.45 - 19.30 - Bethel

19.30 - 20.15 - Bob Bales & Celtic Orchestra

20.15 - 21.00 - Blue Machine (Eliminacje do Przystanku Woodstock)

21.00 - 21.44 - Balkan Sevdah

21.45 - 22.45 - Shannon
_________________

Gość jak masz na imię ?
 
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1872
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 12 Lip, 2011   

Na chwilę obecną kuszą mnie 3 koncerty-Mikromusic,Circle of Bards i Świnka Halinka,ale z czasem ta "chciejska" lista może się powiększyć.
_________________
A.I.Y.C.
 
 
wojciecheu  
Rozkręca sie
Samotnik

Wiek: 27
Dołączył: 02 Sie 2010
Posty: 102
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Wto 12 Lip, 2011   

Muszę przyznać, że niektóre nazwy bandów powalają - Świnka Halinka, Łydka Grubasa i Drużyna Trzeźwych hobbitów :lol:
_________________
"As a rule I don't like suffering to no purpose. Suffering should be creative, should give birth to something good and lovely." Chinua Achebe
 
 
DJPreZes  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 274
Skąd: Gdynia
Wysłany: Wto 12 Lip, 2011   

To co mi się tutaj podoba za bardzo mi z dużą sceną koliduje :/
 
 
pauli  
Rozkręca sie
hej hej chyba śni mi się życie!


Wiek: 24
Dołączyła: 08 Lip 2011
Posty: 101
Skąd: Polkowice/Wrocław
Wysłany: Wto 12 Lip, 2011   

Podoba Mi Się, Bethel, Łydka Grubasa ;-)
_________________
kiedy jest bardzo, bardzo smutno, pomyśl co Cię martwiło 3 lata temu o tej samej porze. nie pamiętasz? no właśnie.
 
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 29
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1896
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Wto 12 Lip, 2011   

TALCO i Carrantuohill zdecydowanie należy posłuchać. :-) może Podoba Mi Się jeszcze...
_________________
Idzie Jasiu przez las, patrzy, a tu podkowa. Podnosi, obraca, a tam koń.

muzyka nas spaja, muzyka nas dzieli, muzyka nami rządzi.
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 26
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Wto 12 Lip, 2011   

DJPreZes napisał/a:
To co mi się tutaj podoba za bardzo mi z dużą sceną koliduje :/



Tak samo. Ale i tak nie jest tego dużo.
_________________
<3
 
 
Mic  
Coś już napisał


Wiek: 26
Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 96
Skąd: Z domu
Wysłany: Wto 12 Lip, 2011   

Chyba jedynie uda mi się poświęcić kawałek Black Jacka na rzecz Łydki Grubasa. Nie darowałbym sobie, gdybym ich przegapił w tym roku. Z chęcią wyskoczyłbym na Talco jeszcze, ale chyba jednak Kontrust wygra konkurencje :P.
 
 
Cru  
Lubi pieprzyć
Asia


Wiek: 25
Dołączyła: 22 Kwi 2010
Posty: 357
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 13 Lip, 2011   

Duzo koliduje z Duza scena :( Ale chycialabym zobaczyc Bethel, Mikromusic i Nutshell. Zobaczymy, zobaczymy.
 
 
Yava BGC  
Typowy spamer
Fuck You ,You Fucking Fuck !


Wiek: 31
Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 1129
Skąd: Kołobrzeg/ZG
Wysłany: Śro 13 Lip, 2011   

Świnka Halinka :-P
_________________
harry napisał/a:
bekłem i rzygnąłem sobie do buzi

Gość pokaż cycki !
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group