Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Wioska Motocyklowa w 2011
Autor Wiadomość
Paweł 22 lata
Gość
Wysłany: Sob 26 Mar, 2011   wyjazd z siedlce- warszawa

witam ja i kumpel drugim moto wybieramy się motocyklem więc jeśli ktoś chce jechać w grupie to chętnie dajcie znać agent303@wp.pl lub gg 1245619 ruszamy siedlce - warszawa itd myślę że w środę rano jeszcze podobny temat http://forum.motocyklisto...38#entry1755038
 
 
Kaskaaa23  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 28 Mar 2011
Posty: 1
Skąd: Maidstone
Wysłany: Pon 28 Mar, 2011   

Hej jedzie ktoś z UK?? Jak tak to skąd i kiedy?? Pozdro
 
 
Udun  
Na pewno offtopuje

Wiek: 46
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 732
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 07 Kwi, 2011   Re: Wioska Motocyklowa 2011

szwejk napisał/a:
Hej Ludziska,
jak co roku wioska motocyklowa jest planowana. Będzie parking i pole namiotowe. No i nasz standard kawa i herba 24h do woli za free. W dni festiwalowe zupa z kotła z "pajdą" chleba - jak to ktoś napisał. Pewnie i namiot z cieniem,ciekawą muzyką i motokinem się znajdzie.
A jak ktoś będzie chciał pogadać i to da sie załatwić. Opłata na poziomie minimalnym, takie wpisowe na kawę i herbę. Dotychczas było to 15/20PLN -nie 40 jak ktoś napisał.
Myślę że na poczatku kwietnia pojawią się szczegóły na naszej stronie.
Sie manko i do zobaczenia
Szwejk
Ojciec Dyrektor - Wioska Motocyklowa Woodstock ;-)
www.boanerges.pl


..może już jest coś ustalonego...???bo na stronach to nic nie ma...
 
 
 
SToH  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 08 Kwi 2011
Posty: 2
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Wysłany: Pią 08 Kwi, 2011   

więcej info w tej chwili na FB:
facebook Boanerges
jak będzie coś nowego to wrzucę na forum
tekst z FB:

Zlot motocyklowy na Woodstock 2011 :)
Startujemy 3 sierpnia. Kończymy 7 sierpnia (niedziela) o 9.30
Wkrótce kolejne informacje.
 
 
Udun  
Na pewno offtopuje

Wiek: 46
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 732
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 08 Kwi, 2011   

..dzięki Ci wielkie- nie mam FB :mrgreen: ...
 
 
 
SToH  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 08 Kwi 2011
Posty: 2
Skąd: Mińsk Mazowiecki
  Wysłany: Pon 11 Kwi, 2011   

Udun napisał/a:
..dzięki Ci wielkie- nie mam FB :mrgreen: ...

dlatego wkleiłem tekst z FB :mrgreen:
Będę wrzucał tez tutaj info
 
 
Bluethunder  
Forumowy prawiczek


Wiek: 39
Dołączył: 26 Sty 2011
Posty: 8
Skąd: Śrem
Wysłany: Pon 18 Kwi, 2011   Bluethunder jaki jest Twój Cień?

Bluethunder jaki jest Twój Cień?

Jeśli chodzi o moto to jest to Yamaxa Virago XV535 :-P

aaa....miałbym pytanko co do wioski motocyklowej , to będzie mój drugi wood a motorem pierwszy . Czy jest gdzieś jakieś info na temat wioski ,tzn. od kiedy działa ,czy są jakieś zapisy wcześniejsze itp.
 
 
 
Intruder  
Forumowy prawiczek
Motórzysta


Wiek: 48
Dołączył: 16 Lip 2009
Posty: 32
Skąd: Na wschód od Wa-wy
Wysłany: Wto 19 Kwi, 2011   

Zapisów nie ma a wszelkie info pojawia się na stronie: http://www.boanerges.kdm.pl/, w dziale IMPREZY. Rozmawiałem z Jastrzębiem na Kongresie i zapowiedział otwarcie Wioski od środy.
 
 
Bluethunder  
Forumowy prawiczek


Wiek: 39
Dołączył: 26 Sty 2011
Posty: 8
Skąd: Śrem
Wysłany: Wto 19 Kwi, 2011   

A to ten jeden - dwa dzionki się przetrzyma , bo akurat urlop mi sie zgrał i chciałem wyjechać w poniedziałek późnym wieczorem a może nawet w niedzielę :mrgreen: i wielkię dzięki za info :-D
 
 
 
Slayer  
Forumowy prawiczek

Wiek: 41
Dołączył: 20 Maj 2011
Posty: 4
Skąd: Warszawa/Białystok
Wysłany: Pią 20 Maj, 2011   

Być moze również pojadę. Jakby, co jadę z Warszawy. Po festiwalu za to udaję sie w strone Krakowa.
 
 
Kermitaniu  
Rozkręca sie


Wiek: 35
Dołączył: 06 Paź 2010
Posty: 135
Skąd: ZG/Bournemouth
Wysłany: Wto 14 Cze, 2011   

Ja mialem jechac z UK ale jednak chyba wezme na pake bajka bo i tak zjezdzam do Polski na jakis dluzszy czas. Nie mam duzego doswiadczenia jescze i nie jestem w 100% pewien coby robic te 1200 km na bajku. Aczkolwiek na wood raczej motórem :)>
 
 
e-shy  
Forumowy prawiczek


Wiek: 36
Dołączyła: 18 Cze 2011
Posty: 30
Skąd: Krk
Wysłany: Sob 18 Cze, 2011   

wioska motocyklowa to zdecydowanie jedno z najlepszych i najfajniejszych miejsc, mam nadzieję, że kiedyś będzie mi dane stać się jej członkinią ;D
 
 
panicz andrzej  
Forumowy prawiczek


Wiek: 37
Dołączył: 11 Lip 2011
Posty: 1
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 11 Lip, 2011   

Będę jechać z Poznania na swojej Zuzi Intruder 1400 w środę albo czwartek ;) Prędkość przelotowa zdecydowanie turystyczno-żenująca (70-80) więc co najwyżej podłączę się pod skutery i komarki :D
 
 
Udun  
Na pewno offtopuje

Wiek: 46
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 732
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 12 Lip, 2011   

...zbieram grupę z Wrocławia :mrgreen: raczej środa po pracy-czyli na miejscu ok 21...
 
 
 
transnonain  
Forumowy prawiczek

Wiek: 34
Dołączyła: 13 Lip 2011
Posty: 32
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 14 Lip, 2011   

Mam pytanie co do wioski motocyklowej, bo tam chcemy ze znajomymi się rozbić, a kumpel mnie nastraszył, że nie wjadę, bo autem jestem, a jadę we wtorek. Jak to widzicie?
 
 
Intruder  
Forumowy prawiczek
Motórzysta


Wiek: 48
Dołączył: 16 Lip 2009
Posty: 32
Skąd: Na wschód od Wa-wy
Wysłany: Czw 14 Lip, 2011   

W tamtym roku Diabeł i Jabol wnili się katamaranem na Wioskę ale byli jeszcze przed jej otwarciem i jakoś ugadali. Generalnie temat jest okrutnie ciężki, nie ma nawet opcji dowiezienia klamotów w celu rozbicia namiotów czy podczas ich zwijania. Motóry zostają na Parku Maszyn i wszystko nosimy na plecach. Na stronie Boanerges`ów masz namiary na Szwejka, truknij, zagadaj.
 
 
transnonain  
Forumowy prawiczek

Wiek: 34
Dołączyła: 13 Lip 2011
Posty: 32
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 18 Lip, 2011   

A kto to Szwejk? xp
Hmm, ale opcja "dowiezienia klamotów" to kiedy? Bo napisałam, że jadę we wtorek, czyli przed Woodstockiem, a gdzieś tutaj przeczytałam, że w zeszłym roku jeszcze w czwartek można było wjechać, więc...
Nigdy nie byłam na motocyklowym, tak ugadałam się ze znajomymi, że tam się rozbijamy.
 
 
skylab  
Forumowy prawiczek

Wiek: 45
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 1
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 18 Lip, 2011   

Dwa motocylke z wrocławia wyjazd kolo 5 sierpnia po tzw. pracy czyli kolo 15 ktoś chętny?? wiek jadących 33 lata
 
 
NazarLdz  
Forumowy prawiczek


Wiek: 34
Dołączył: 07 Lip 2009
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 18 Lip, 2011   

Generalnie opcja wjechania autem do wioski motocyklowej faktycznie nie do przegadania i nawet mogę powiedzieć więcej - mało realna. Z tego co wiem to wygląda plus minus tak ze jest oficjalna informacja o miejscu wioski i nawet jeżeli ktoś ( a w co nie wierzę) rozbije sie tam przed boanerges nie wiedząc o tym, po prostu zostanie poproszony o przesuniecie namiotu. Zasada jest prosta: wioska motocyklowa jest dla motocykli i nikt inny tam nie wejdzie a tym bardziej wjedzie (opaski na rekach z nr. rej. moto) i tyle. fakt można było wjechac w czwartek ale tylko motocyklem. A w woli ścisłości nie wejdzie sie tam nawet żeby pozwiedzać bez tej nieszczęsnej opaski :) dla mnie to bardzo dobre wyjście w końcu stoi tam ładna sumka w postaci maszyn a nikt chyba by nie chciał jakichś strat. A propos próbował ktoś dojechać z łodzi wzdłuż torów kolejowych ?? do tej pory udawało mi sie zawsze wszędzie ale pod niemiecką granice może być ciezko :), a od asfaltu jak najdalej. Pozdrawiam
 
 
 
Intruder  
Forumowy prawiczek
Motórzysta


Wiek: 48
Dołączył: 16 Lip 2009
Posty: 32
Skąd: Na wschód od Wa-wy
Wysłany: Wto 19 Lip, 2011   

transnonain napisał/a:
A kto to Szwejk? xp
Hmm, ale opcja "dowiezienia klamotów" to kiedy? Bo napisałam, że jadę we wtorek, czyli przed Woodstockiem, a gdzieś tutaj przeczytałam, że w zeszłym roku jeszcze w czwartek można było wjechać, więc...
Nigdy nie byłam na motocyklowym, tak ugadałam się ze znajomymi, że tam się rozbijamy.

Szwejk to jeden z organizatorów, na ich stronie jest namiar do niego. Ja też jadę we wtorek, w ubiegłych latach byłem w środy i nigdy nie dostąpiłem możliwości dowiezienia motórem rzeczy pod rozbijany namiot, zawsze wszystko na piechotke. Mają takie zasady i trza to uszanować, z drugiej strony gdyby robili wyjątki to naprawdę ciężko było by to ogarnąć, przyjeżdża tam kupa ludzi.
 
 
Udun  
Na pewno offtopuje

Wiek: 46
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 732
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 19 Lip, 2011   

...pozwoliłem sobie skopiować info ze stron klubu bo Wszystko wyjaśnia...

"Wioska Motocyklowa otwiera swe bramy od środy tj. 03.08.2011. Oczywiście jak co roku można przyjechać wcześniej, choć należy liczyć się z brakiem wygód ;-)

Miejsce: 66 470 Kostrzyn n/Odrą; ul. Milenijna 15


Dane GPS: N 52o 36' 26.62''; E 14o 40' 15.7''

Cegiełka na budowę wioski wynosić będzie: 30PLN kierowca 20PLN pasażer

Jak co roku możecie liczyć na kawę i herbę 24h za free, no i w piątek i sobotę ugotujemy wspólnie jakąś zupkę. Menu będzie dostępne dopiero na miejscu :-))

Parkingi i wydzielone pole namiotowe do dyspozycji UWAGA!!! Obowiązuje zakaz wjeżdżania motocyklem na teren pola namiotowego.

W sobotę ok. 15 planujemy małą okupację Przystanku Woodstock. Tym razem wyjedziemy na główną Woodstokową aleję, pogrzejemy się na słońcu, pohałasujemy i z tamtą ruszymy na objazd miasta Kostrzyna

Na terenie obowiązuje regulamin Przystanku Woodstock którego Wioska Motocyklowa jest integralnym elementem uzupełniony o regulamin wioski i parady.

Pozdrawiam i Zapraszamy Szwejk - Ojciec Dyrektor Wioska Motocyklowa

CKM "Boanerges" "

...mam nadzieję,że NIKOMU To nie przeszkadza...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group