Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Wioska Motocyklowa w 2011
Autor Wiadomość
serek  
Forumowy prawiczek
kocham Wood:)


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Lut 2011
Posty: 18
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Nie 13 Lut, 2011   

Intruder napisał/a:
Fakt-faktem, wejście nie jest łatwe... Żeby wejść do środka trzeba mieć opaskę, tylko i wyłącznie ona uprawnia do wejścia. Nawet własnej matki nie wprowadzisz na Park Maszyn czy pole namiotowe jeśli nie ma opaski, ma to swoje plusy, ryzyko kradzieży i uszkodzenia motórów jest maksymalnie zminimalizowane. Musiałabyś się do kogoś podpiąć jako plecaczek. :-)


Powiem Ci tak... Kocham motorki choć swojego jeszcze nie mam. Ale z tym wejściem do motocyklowej to niestety dla mnie tym bardziej trudno. nie mogę być żadnym tzw "plecaczkiem" bo jestem w Pokojowym i służba nie drużba. Ale mam nadzieję, że choć w tym roku będę stać tam gdzie będę mogła popatrzeć i posłuchać pięknego grania silnika. a może ktoś mnie nawet przewiezie? W zeszłym roku akurat jak była taka okazja to musiałam uciekać:(
 
 
 
Intruder  
Forumowy prawiczek
Motórzysta


Wiek: 47
Dołączył: 16 Lip 2009
Posty: 32
Skąd: Na wschód od Wa-wy
Wysłany: Nie 13 Lut, 2011   

Skoro jesteś w Pokojowym to może na zasadzie solidarności służb wpuszczą Cię na teren zlotu? Próbowałaś? Ewentualnie "truknij" wcześniej do Piotrka, szefa Boanerges, i zagadaj w tym klimacie.
 
 
serek  
Forumowy prawiczek
kocham Wood:)


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Lut 2011
Posty: 18
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Nie 13 Lut, 2011   

Intruder napisał/a:
Skoro jesteś w Pokojowym to może na zasadzie solidarności służb wpuszczą Cię na teren zlotu? Próbowałaś? Ewentualnie "truknij" wcześniej do Piotrka, szefa Boanerges, i zagadaj w tym klimacie.


oj czego ja nie próbowałam... ale ze względów bezpieczeństwa (PP i wioski) niestety nie można tam nas wpuszczać. Tym bardziej że się tak wyrażę "w cywilu"... Ale dzięki za radę może w tym roku gdzieś uda mi się wcisnąć.. Mam taką nadzieję, ze choć uda mi się z kimś pogadać z Wioski i podziwiać motorki:)
 
 
 
aftys6  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 09 Lut 2011
Posty: 16
Skąd: lubartów/wrocław
Wysłany: Pon 14 Lut, 2011   

kozioł napisał/a:
Witam jak to co roku woodstocku nie opuszczę a więc też wybieram się motocyklem. Lece z lublina yamahą xtz750 prędkość przelotowa 100-110km/h chętnie dołączę się do ekipy i zabiorę damski plecaczek z uwagi na wagę i sporą ilość bagażu. zone117@wp.pl

Kozioł, toż my prawie przez płot ;]
Fajnie jakby sie zebrała ekipa parę maszyn od nas ze wschodu ;]
 
 
 
ostryserv  
Forumowy prawiczek
Punx Not Dead !

Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2011
Posty: 1
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pią 18 Lut, 2011   

Jest ktoś z Bełchatowa, okolic Bełchatowa, lub na woodstock będzie jechał przez bełchatów lub jego okolice? :) pytam, bo puki co nie widzi mi się jazda samemu :D (odp na PW)
 
 
 
włuczykij  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 19 Lut 2011
Posty: 3
Skąd: Trzcianka
Wysłany: Sob 19 Lut, 2011   

Siema Aftys, może w końcu spijemy tego browara:) A ktoś pytał czy rosją ktoś jedzie, zobaczymy co i jak, bo przyjadę albo zaprzęgiem (dniepr mt11 z koszem), albo jawą TS350, albo xj900 jesli kupie:)

p.s ta laska po lewej w logo to moja była, pozdrawiam Anie:)
 
 
Oskark650  
Coś już napisał

Wiek: 30
Dołączył: 30 Sty 2011
Posty: 60
Skąd: Chełmno
Wysłany: Sob 19 Lut, 2011   

Ja się pytałem na RM jesteś zarejestrowany ??
 
 
 
włuczykij  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 19 Lut 2011
Posty: 3
Skąd: Trzcianka
Wysłany: Nie 20 Lut, 2011   

Ja nie
 
 
Kali
Gość
Wysłany: Śro 23 Lut, 2011   

Witam wszystkich motocyklistów. Po raz pierwszy wybieram sie na Woodstock motocyklem i mam takie zapytanie: czy motocykl podczas mojego wypadu na koncerty jest bezpieczny? Dziękuje za szczere odpowiedzi! do Zobaczenia
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Śro 23 Lut, 2011   

jeśli zostawisz go w wiosce motocyklowej to jest bezpieczny n 99,9999% :P
 
 
boszat  
Forumowy prawiczek
Dżem !!!

Wiek: 33
Dołączył: 30 Sty 2011
Posty: 3
Skąd: Jarocin
Wysłany: Śro 23 Lut, 2011   

Kali napisał/a:
Witam wszystkich motocyklistów. Po raz pierwszy wybieram sie na Woodstock motocyklem i mam takie zapytanie: czy motocykl podczas mojego wypadu na koncerty jest bezpieczny? Dziękuje za szczere odpowiedzi! do Zobaczenia


Dokładnie tak jak pisał poprzednik , jeżeli zostawisz go w wiosce motocyklowej jest bezpieczny w 99,9 % . Co do pilnowania motocykli to byłem pod wrażeniem , non stop ktoś miał na nie oko ... Jedynie miejsca na parking dla motocykli było trochę mało . Jak przyjedziesz w Czwartek późnym popołudniem to będziesz musiał szukać dla siebie miejsca w gorszym miejscu i całkiem prawdopodobne jest to , że może ktoś Cię zastawić .. Pozdrawiam
 
 
 
włuczykij  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 19 Lut 2011
Posty: 3
Skąd: Trzcianka
Wysłany: Pią 25 Lut, 2011   

Czyli rozumiem, że musze pzyjechać w środę, zakopać maszyne po oś:P
 
 
boszat  
Forumowy prawiczek
Dżem !!!

Wiek: 33
Dołączył: 30 Sty 2011
Posty: 3
Skąd: Jarocin
Wysłany: Pią 25 Lut, 2011   

włuczykij napisał/a:
Czyli rozumiem, że musze pzyjechać w środę, zakopać maszyne po oś:P



To nie Krotoszyn tu nie ma takich zabaw typu : kopanie dziur , palenie gumy ( chociaż to się zdarzy ) , "dej mu niech mo " czyli strzelanie z wydechu do osiągnięcia czerwonych korektorów itp. :P . Jeżeli przyjedziesz w Czwartek rano będziesz miał takie o to zajeb**** miejsce https://picasaweb.google.com/mottogen/WoodstockRally2010#5501254251668820594 a jak przyjedziesz wieczorem to będziesz musiał zaparkować tam gdzie znajdziesz sobie miejsce , nie koniecznie na takim ekstra parkingu ... Pozdrawiam
 
 
 
szwejk
Gość
Wysłany: Sob 26 Lut, 2011   Wioska Motocyklowa 2011

Hej Ludziska,
jak co roku wioska motocyklowa jest planowana. Będzie parking i pole namiotowe. No i nasz standard kawa i herba 24h do woli za free. W dni festiwalowe zupa z kotła z "pajdą" chleba - jak to ktoś napisał. Pewnie i namiot z cieniem,ciekawą muzyką i motokinem się znajdzie.
A jak ktoś będzie chciał pogadać i to da sie załatwić. Opłata na poziomie minimalnym, takie wpisowe na kawę i herbę. Dotychczas było to 15/20PLN -nie 40 jak ktoś napisał.
Myślę że na poczatku kwietnia pojawią się szczegóły na naszej stronie.
Sie manko i do zobaczenia
Szwejk
Ojciec Dyrektor - Wioska Motocyklowa Woodstock ;-)
www.boanerges.pl
 
 
aftys
Gość
Wysłany: Nie 06 Mar, 2011   

Witam
A kiedy się wioska rozbija??
My z kumplem mamy ambitny plan wyjechać w sobote lub niedzielę na tydzień pzred, zaliczyć trasę przez mazury i morze , ew dołem od bieszczad, sudet i dotrzeć na festiwal koło wtorku ;]
Tam popić i pośmierdzieć do czwartku i zacząć się bawić.
Może są jacyś chętni na taka traskę ??
 
 
kozioł
Gość
Wysłany: Pon 07 Mar, 2011   

Dwa lata temu dokładnie taką trasę zrobiliśmy przed woodstockiem :mrgreen: Jestem chętny na powtórkę ;-)
 
 
Intruder  
Forumowy prawiczek
Motórzysta


Wiek: 47
Dołączył: 16 Lip 2009
Posty: 32
Skąd: Na wschód od Wa-wy
Wysłany: Śro 09 Mar, 2011   

Zazwtyczaj przyjeżdżałem jeden-dwa dni przed Wood`em i wtedy to kończyła się rodzić MotoWioska. Ostatniego roku już w środę zapłaciłem wpisowe i mogłem się rozbić... na polu minowym. Było zajefajnie, będzie co wnukom opowiadać.:-) Rano Radyjowozy itd, ewakuacja pola i przenosiny w sąsiednie miejsce. Wielki szacun dla Boanergers`ów za błyskawiczne przeniesienie całej, już postawionej Wioski. Sytuacja wynikła absolutnie nie z ich winy ale wzorowo ogarneli temat. :-)
W tym roku postaram się pociągnąć ze sobą więcej GRYFów.
 
 
Bluethunder  
Forumowy prawiczek


Wiek: 39
Dołączył: 26 Sty 2011
Posty: 8
Skąd: Śrem
Wysłany: Pon 14 Mar, 2011   Kicia będzie wskrzeszona

I udało się ,znalazłem awarię ,części zamówione, do piątku powinienem złożyć maszynę i w drogę, więc nie ma bata na Woodstock gratem - pierwszy raz jadę tam motorkiem ,więc na pewno wielkie przeżycie :)) Jeśli wszystko się ułoży po mojej myśli to wyjeżdżam we wtorek późnym wieczorkiem.
 
 
 
Paweł 22 lata
Gość
Wysłany: Sob 26 Mar, 2011   wyjazd z siedlce- warszawa

witam ja i kumpel drugim moto wybieramy się motocyklem więc jeśli ktoś chce jechać w grupie to chętnie dajcie znać agent303@wp.pl lub gg 1245619 ruszamy siedlce - warszawa itd myślę że w środę rano jeszcze podobny temat http://forum.motocyklisto...38#entry1755038
 
 
Kaskaaa23  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 28 Mar 2011
Posty: 1
Skąd: Maidstone
Wysłany: Pon 28 Mar, 2011   

Hej jedzie ktoś z UK?? Jak tak to skąd i kiedy?? Pozdro
 
 
Udun  
Na pewno offtopuje

Wiek: 46
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 732
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 07 Kwi, 2011   Re: Wioska Motocyklowa 2011

szwejk napisał/a:
Hej Ludziska,
jak co roku wioska motocyklowa jest planowana. Będzie parking i pole namiotowe. No i nasz standard kawa i herba 24h do woli za free. W dni festiwalowe zupa z kotła z "pajdą" chleba - jak to ktoś napisał. Pewnie i namiot z cieniem,ciekawą muzyką i motokinem się znajdzie.
A jak ktoś będzie chciał pogadać i to da sie załatwić. Opłata na poziomie minimalnym, takie wpisowe na kawę i herbę. Dotychczas było to 15/20PLN -nie 40 jak ktoś napisał.
Myślę że na poczatku kwietnia pojawią się szczegóły na naszej stronie.
Sie manko i do zobaczenia
Szwejk
Ojciec Dyrektor - Wioska Motocyklowa Woodstock ;-)
www.boanerges.pl


..może już jest coś ustalonego...???bo na stronach to nic nie ma...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group