Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
TRÓJMIASTO
Autor Wiadomość
Niedźwiedź  
Forumowy prawiczek


Wiek: 34
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 46
Skąd: Rumia
Wysłany: Nie 04 Lip, 2010   

zuourzeczywistnione napisał/a:
ale lepiej pisać esemesy, nie zawsze zdążę odebrać

no spoko, a mogła byś jeszcze podać jakieś imię lub pseudo? nie sądzę , że z moim zamiłowaniem do piwa będę wstanie wypowiedzieć
"zuourzeczywistnione" :-P
 
 
 
zuourzeczywistnione  
Coś już napisał


Wiek: 34
Dołączyła: 11 Kwi 2010
Posty: 54
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie 04 Lip, 2010   

pytaj o Agnieszkę :-P
 
 
 
BartoszKJ  
Forumowy prawiczek
podróżnik :)

Wiek: 39
Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 23
Skąd: Gryfino Sz-n Gdańsk
Wysłany: Pon 05 Lip, 2010   

to co innego dea ;) gdzie to dokładnie i kiedy dokładnie"j" jedziecie? :)
 
 
 
Dea  
Coś już napisał
Oswajalny Chaos ;)


Wiek: 39
Dołączyła: 22 Lut 2009
Posty: 66
Skąd: 3city
Wysłany: Pon 05 Lip, 2010   

Właśnie jesteśmy na etapie myślenia czy samochodem, czy pociągiem. Jeśli samochodem to już 28 tam będziemy, jeśli pociągiem, to myślę, że pierwszym woodstockowym fajnie by się wybrać, ale kwestia do uzgodnienia. 2 lata temu robiłam sporą zbiórkę swoich znajomych i forumowiczów w Gdyni na dworcu, bo jednak lepiej tam wsiadać. Może w tym roku znów zorganizuję wypad z 3miasta, chyba że ktoś inny chce, a jak nie to już na miejscu się spotkamy. Pewnie też flagę zrobię jak tylko zdam jutro egzamin na mgr.

P.S. 22 lipca mam urodziny, a od jutra wolne :-) Jeśli reflektujecie, to zapraszam na imprezę urodzinową, albo wcześniej na jakiegoś browarka ;-)
 
 
 
BartoszKJ  
Forumowy prawiczek
podróżnik :)

Wiek: 39
Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 23
Skąd: Gryfino Sz-n Gdańsk
Wysłany: Pon 05 Lip, 2010   

pierwszy woodstockowy kiedy odjeżdża? :D od 27 biorę urlop i tego samego dnia z rana już "planujemy" jechać, by jakoś na 12 w gryfinie jeszcze wysiąść zabrać kilka osób, na 3min odwiedzić rodzinę i najbliższym do kostrzyna. w gryfinie uzupełniamy zapasy ;D jechać samochodem to katorga :P radosny pociąg jest z pewnością przytulniejszy :) tańce, śpiewy, alkomacja, integracja :)

http://rozklad-pkp.pl/query.php?q=pl/node/146 wyjazd o 6:01 :D pasuje wam przyjaciele?

ps dea. powodzenia na egzaminie oraz możemy umówić się 20-21mam 2dni wolnego od tyry następne 2dni tyram do wieczora :P jak się umówimy?
 
 
 
Dea  
Coś już napisał
Oswajalny Chaos ;)


Wiek: 39
Dołączyła: 22 Lut 2009
Posty: 66
Skąd: 3city
Wysłany: Pon 05 Lip, 2010   

Zadzwoniłam na info PKP i pytam kiedy odjeżdża pierwszy pociąg na Woodstock, a Pani do mnie mówi, że nie wie, ale też czeka, bo chce jechać :-D Szacun. Tak czy siak rozkładu jeszcze nie ma.
Samochodem jechałam rok temu i było w dechę. Pociągami jeździłam poprzednio. Rozkmina polega na cięciu kosztów w dużej mierze, no ale zobaczymy. Jeszcze nie wiem czym przewiozę moje miodowo-lipowe :-P
Co do meetingu, to poza urodzinami mam wolne, więc można się na forum ekipą zgadać, albo przez gg. Any time - o ile na Kaszuby nie wybędę.
 
 
 
BartoszKJ  
Forumowy prawiczek
podróżnik :)

Wiek: 39
Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 23
Skąd: Gryfino Sz-n Gdańsk
Wysłany: Pon 05 Lip, 2010   

dea zgadamy się wcześniej okej? kliknę na gg wkrótce, mamy wiele przygotowań przed nadchodzącymi cyklami imprez :)))) ) teraz zakwitajcie 10.7. do sfinksa w sopocie, zaczynamy od 22

info: http://ds.art.pl/forum.ph...eadid=28976#new
sory za msg
 
 
 
Dea  
Coś już napisał
Oswajalny Chaos ;)


Wiek: 39
Dołączyła: 22 Lut 2009
Posty: 66
Skąd: 3city
Wysłany: Pon 05 Lip, 2010   

Do świni chętnie, ale 10go akurat nie mogę. Zgadamy się na gg, a żeby z tego nie robić offtopa to może jeszcze jakoś reszta 3miasta się ruszy do rozmowy :mrgreen: O np., ma ktoś miejsce w namiocie, albo chce dołączyć do mojej wilii na +6 osób? ;-)
 
 
 
zuourzeczywistnione  
Coś już napisał


Wiek: 34
Dołączyła: 11 Kwi 2010
Posty: 54
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon 05 Lip, 2010   

no właśnie, bo mój namiot po "próbie przedwoodstockowej" przecieka...
postaram się go załatać raczej, ale nie wiem,czy to pomoże :-> w każdym razie nie będzie mi go żal, jak jeszcze bardziej się zniszczy 8-)

ja do Gdańska przybywam 12, więc w sfinksie mnie nie będzie,
ale kiedy indziej bardzo chętnie na jakies wino czy cuś

a przy tej willi basen jest? i panowie ochroniarzowie?
 
 
 
Dea  
Coś już napisał
Oswajalny Chaos ;)


Wiek: 39
Dołączyła: 22 Lut 2009
Posty: 66
Skąd: 3city
Wysłany: Pon 05 Lip, 2010   

Jeśli się zgadamy większą ekipą to wezmę swoją willę, a jeśli nie uda się, to potrzebuję miejsca w namiocie :-)
Serio zapraszam na urodzinki - 22/23/24.07 :-)
Sądzę, że basen można zrobić, albo ewentualnie ze szpitala zwinąć. Wszystko zależy od stopnia konstruktywności.
 
 
 
BartoszKJ  
Forumowy prawiczek
podróżnik :)

Wiek: 39
Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 23
Skąd: Gryfino Sz-n Gdańsk
Wysłany: Pon 05 Lip, 2010   

haha mam namiot 4os 2 wolne. przyjaciel przyjedzie kilka dni później do tego czasu 3miejsca. baseny będą przecież :D kilkadziesiąt kroków dalej gdzie kapać się będzie większość łudstokowiczów :P ale jak ma stanąć koło nas basen to tylko z dżakuzzi, do innego nie wejdę :P jakie funkcje mają willa i przeciek?
 
 
 
Dea  
Coś już napisał
Oswajalny Chaos ;)


Wiek: 39
Dołączyła: 22 Lut 2009
Posty: 66
Skąd: 3city
Wysłany: Pon 05 Lip, 2010   

Jeśli byliście rok temu, może kojarzycie miejsce. Idąc Main Street, krany po prawej stronie, mijacie je, mijacie toiki po lewej i tam, w tych okolicach właśnie, prawie vis a vie toików ;-) , rok temu była flaga Dziemian :mrgreen: Nie kojarzycie, to nic. W każdym razie miejsce jest genialne. Przerobiłam kilka opcji postojowych, ale tam jest jebajka :mrgreen: . Myślę, że jak się spotkamy to pogadamy. A willa ma fukncje ... wielozadaniowe. Może służyć jako... teren zieleni, szafa, paralotnia, trampki babci - co kto woli :-P
 
 
 
BartoszKJ  
Forumowy prawiczek
podróżnik :)

Wiek: 39
Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 23
Skąd: Gryfino Sz-n Gdańsk
Wysłany: Wto 06 Lip, 2010   

z tego co kojarzę, a biegałem kilka dni wyzwolonym lotem egzotycznego ptaka to obrzeża festiwalu :D blisko przystanku, jak to ta lokalizacja nie pamiętam by tam był jakiś lasek samemu się tam przechadzałem było nawet ok. nie było miejsca gdzie by mnie nie było ;) będziemy mieli tam cień dziewczęta? :)
 
 
 
Niedźwiedź  
Forumowy prawiczek


Wiek: 34
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 46
Skąd: Rumia
Wysłany: Wto 06 Lip, 2010   

Dea napisał/a:
Serio zapraszam na urodzinki - 22/23/24.07

no cóż ja 23 wyjeżdżam na pw więc może być ciężko...
 
 
 
zuourzeczywistnione  
Coś już napisał


Wiek: 34
Dołączyła: 11 Kwi 2010
Posty: 54
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto 06 Lip, 2010   

to na woodzie zrobimy poprawiny :mrgreen:
 
 
 
BartoszKJ  
Forumowy prawiczek
podróżnik :)

Wiek: 39
Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 23
Skąd: Gryfino Sz-n Gdańsk
Wysłany: Wto 06 Lip, 2010   

i wraz z zuourzeczywistnione zaśpiewamy 100lat :mrgreen:
 
 
 
Dea  
Coś już napisał
Oswajalny Chaos ;)


Wiek: 39
Dołączyła: 22 Lut 2009
Posty: 66
Skąd: 3city
Wysłany: Wto 06 Lip, 2010   

Cień jest po 2 stronie ulicy. Rok temu to było genialne, bo z namiotu, po piwo i w lasek doznawać cienia i polewania przez cudowną straż pożarną :mrgreen: Poprawiny na pewno zrobimy z tymi, którzy jednak mnie w gdańsku obecnością swoją zaszczycą i z tymi, któzy tego nie zrobią - nic straconego :mrgreen: A tak btw. Miałam dzisiaj egzamin na mgr. Najprawdopodobniej go zdałam, choć wyniki jutro. Co jak co, ale po raz pierwszy od 4 miesięcy nie muszę się uczyć. Przeżyłam maraton :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
 
zuourzeczywistnione  
Coś już napisał


Wiek: 34
Dołączyła: 11 Kwi 2010
Posty: 54
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto 06 Lip, 2010   

A jak zdasz, będzie następna okazja...
Jak mawiają,okazja czyni alkoholika :-P
 
 
 
Dea  
Coś już napisał
Oswajalny Chaos ;)


Wiek: 39
Dołączyła: 22 Lut 2009
Posty: 66
Skąd: 3city
Wysłany: Śro 07 Lip, 2010   

No i okazja jest :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
 
zuourzeczywistnione  
Coś już napisał


Wiek: 34
Dołączyła: 11 Kwi 2010
Posty: 54
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro 07 Lip, 2010   

Gratulacje!
 
 
 
Dea  
Coś już napisał
Oswajalny Chaos ;)


Wiek: 39
Dołączyła: 22 Lut 2009
Posty: 66
Skąd: 3city
Wysłany: Śro 07 Lip, 2010   

DZIĘKUJĘ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: To co ? Kiedy robimy meeting Ludziska? :-D
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi