Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Pytanie odnośnie namiotu
Autor Wiadomość
Pentek  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 28 Lip 2009
Posty: 26
Skąd: Toruń
Wysłany: Wto 27 Lip, 2010   Pytanie odnośnie namiotu

Witam,

Tak się złożyło, że dopiero dziś zaopatrzyłem się w namiot. Priorytetem w dokonaniu zakupu była cena. Po mozolnych poszukiwaniach wybrałem to:

Hi Tec "Twin 2"

I tutaj nasuwa się jedno podstawowe pytanie: czy do tego namiotu dokupić folię malarską, celem zwiększonej ochrony przed ewentualnym deszczem? Nie bardzo znam się na parametrach, które są zawarte w tym linku i nie wiem, czy 3000 mm H2O to dużo, czy mało. W moim przypadku każdy dekagram bagażu się liczy, stąd moje deliberace odnośnie folii. Byłbym zobowiązany, jeśli ktoś, kto zna się na rzeczy, posłużył radą.

Pozdro
 
 
harry  
ShoutBox
no przychódź.


Wiek: 36
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 785
Skąd: Trzebiel wieś
Wysłany: Wto 27 Lip, 2010   

hmm. kup sobie plandeke malarska. tez folia tyle ze grubsza. ale namiot wyglada na solidny jesli chodzi o przepuszczalnosc wody. tez sie nie znam ale mysle ze to duzo :)
 
 
 
KACZMAR  
Lubi pieprzyć
Ten obcy


Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 462
Skąd: Kalisz
Wysłany: Wto 27 Lip, 2010   

eee tam, za tą cenę raczej powinien wytrzymać deszcz. Folie dodatkową zazwyczaj się zakłada na namioty bez tropiku.
 
 
Murk  
Coś już napisał


Wiek: 36
Dołączył: 06 Lip 2010
Posty: 75
Skąd: Chorzów
Wysłany: Wto 27 Lip, 2010   

Moim zdanie żadnej plandeki czy folii nie potrzebujesz. Też nie znam się na tych mm H2O ale mam namiot o takich samych parametrach i ani razu mi nie przemókł a przeżył nie jeden deszcze :-P
 
 
waldus  
Coś już napisał

Dołączył: 09 Lip 2009
Posty: 71
Skąd: [pl]
Wysłany: Wto 27 Lip, 2010   

folia tak czy siak i tak zniknie po pierwszej nocy pewnie wiec nie ma sensu dokupywac etc, druga sprawa to wartosc h2o to ilosc mm / mm2 chyba , pewnosci nie mam.


Na pocieszenie jesli masz nadal obawy to ja spie w tym roku pod czyms takim i sie nie martwie o nic :-)

namiot Waldusia
 
 
maniek  
Rozkręca sie

Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 112
Skąd: Żory
Wysłany: Wto 27 Lip, 2010   

jezeli ma tropik to nie masz sie czym martwic ja tez kupilem namiot wlasnie w tropikiem a firma Hi tec jest b.dobra mam plecak od nich i jest super, a foli zawsze mozesz wziasc ja sam sobie kupie na wszelki wypadek
 
 
 
Koli  
Coś już napisał
Taki jeden


Wiek: 32
Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 88
Skąd: Łaziska Średnie
Wysłany: Wto 27 Lip, 2010   

spokojna Twoja rozczochrana, parametralnie namiot powinien wytrzymać ostrą ulewę. Najwyżej będziesz improwizował, napewno znajdzie się człowiek który Ci odstąpi kawałek swojej foli.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group