Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Miejsce, Folie, Piły, Flagi, Namioty i inne pierdolniki
Autor Wiadomość
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Śro 07 Lip, 2010   Miejsce, Folie, Piły, Flagi, Namioty i inne pierdolniki

Tutaj przenoście wszelkie dyskusje Gdzie będzie wioska czy folia jest gruba Czy cienka i kto używał jej na budowie! Tam ma być czysty i przejrzysty temat!/ Jumbo




harry napisał/a:
plandeka 6x10 m - 71,57zl
plandeka 5x8 m - 47,69zl

taniej bym nie byl w stanie zalatwic. tylko to juz jest lekki gabaryt i nie chcialo by mi sie ciagnac tego jeszcze pociagiem z moja plandeka saperka i pilą.

A czy ktoś Ci nie pomoże taką 5x8 wziąć ? Tej 6x10 to nie chcemy. Mieliśmy ostatnio 4x6 taką jak ty masz o ile dobrze pamiętam. Tak ?

Z powrotem ją zabiorę bo będę już autem.
  
 
 
 
maniek  
Rozkręca sie

Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 112
Skąd: Żory
Wysłany: Śro 07 Lip, 2010   

A macie jakieś plany dot. miejsca gdzie wioska bedzie ? kto tu dowodzi i ustala coś ?
 
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Śro 07 Lip, 2010   

Dowidzi i wszystko ustala wszechmogący wiatr.
Czyli wioska będzie tam gdzie nas zawieje. Z resztą jak co roku nie ma co ustalać gdzie będziemy bo jeszcze nigdy tam nie zostaliśmy.
 
 
 
harry  
ShoutBox
no przychódź.


Wiek: 36
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 785
Skąd: Trzebiel wieś
Wysłany: Śro 07 Lip, 2010   

maniek napisał/a:
A co do plandeki, nie wystarczy folia PE budowlana 0.20mm czarna jest dosc mocna, i tansza.?

- co Ty podarła by sie odrazu. to jest tak naprawde słaba folia. jak cos to tez mam. ok 60gr za metr. ale naprawde nie polecam.


Dezaprobator napisał/a:
A czy ktoś Ci nie pomoże taką 5x8 wziąć ? Tej 6x10 to nie chcemy. Mieliśmy ostatnio 4x6 taką jak ty masz o ile dobrze pamiętam. Tak ?

- ostatnio mielismy mniejsza. ja mialem 4x5 rok temu i byla gdzies takich wymiarow jak ta nasza forumowa. powiem tak. skontaktuje sie z kumplem bo ma jechac autem jakby mi wzial to spoko. jak mi nie wezmie to ja jej tez nie wezme. a jak sie zgodzi to sie zlozymy i on wezmie. sie jeszcze zobaczy
 
 
 
maniek  
Rozkręca sie

Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 112
Skąd: Żory
Wysłany: Śro 07 Lip, 2010   

harry ja ta folie używam na codzien w pracy :D i wiem ze jest mocna inaczej bym nie pisał :D rusztowania na tym stoja etc. Pracuje w budowlance i wiem że ta jest mocna fest :D i wedglug mnie na daszek sie nadaje :d Jutro znaczy dzis sprawdze jej grubosc.
 
 
 
harry  
ShoutBox
no przychódź.


Wiek: 36
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 785
Skąd: Trzebiel wieś
Wysłany: Śro 07 Lip, 2010   

jak to jest ta 0,2 mm to jest za słaba na wioske.
 
 
 
Dea  
Coś już napisał
Oswajalny Chaos ;)


Wiek: 39
Dołączyła: 22 Lut 2009
Posty: 66
Skąd: 3city
Wysłany: Czw 08 Lip, 2010   

Rok temu, czy 2 lata temu miałam prośbę taką samą jak i w tym roku - możecie dla mnie jakieś 2 badyle na flagę zachować? Jak ją zrobię przyjdę do Was żeby jakoś ją na nich zamontować.
 
 
 
Niedźwiedź  
Forumowy prawiczek


Wiek: 34
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 46
Skąd: Rumia
Wysłany: Czw 08 Lip, 2010   

jak będzie problem z plandeką to mogę wziąć kilka pałatek po połączeniu 4 wychodzi plandeka okrągła o średnicy mniej-więcej 3.5m
 
 
 
maniek  
Rozkręca sie

Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 112
Skąd: Żory
Wysłany: Czw 08 Lip, 2010   

Harry

Ta fiolia to 0.4 i 0.5 mi sie wydaje ze taka starczy, w sobote lub niedziele bede jechal do sklepu to sprawdze jej wytrzymalosc i czy nie ma bardziej grubych, jeżeli bedzie w miare to kupie.

Aparat biore na 100% wiec sprawa fotki już prawie rozwiązana, zostaje tylko ten co nam tą fote zrobi :D
 
 
 
harry  
ShoutBox
no przychódź.


Wiek: 36
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 785
Skąd: Trzebiel wieś
Wysłany: Czw 08 Lip, 2010   

no tak jesli ma 0,4 mm to raczej wytrzyma. bo ta 0,2 mm to raczej nie ma szansy. teraz kwestia ceny czy nie bedzie taniej plandeki...
 
 
 
maniek  
Rozkręca sie

Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 112
Skąd: Żory
Wysłany: Czw 08 Lip, 2010   

Popatrze co sie bardziej opłaca popytam jeszcze czy ktos nie ma takiej plandeki to pozycze dam znac w niedziele co sie dowiedzialem.

[ Dodano: Pią 09 Lip, 2010 ]


Może wkońcu ustalimy kto wybiera miejsce i gdzie mam w czwartek rano przyjść, miejsce z tamtego roku pamietam przez mgłe jak co. Kto pierwszy ten ustala miejsce czy jak, widze ze punk_rock bedzie 2 na miejscu wiec niech ktoś coś zdecyduje, wszystko mamy polapane ale miejsca jeszcze nie!!! moze juz czas!!
 
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Pią 09 Lip, 2010   

z serii inne:
my będziemy w środę rano,jeśli będzie taki pociąg,jeśli nie to wieczorem.W każdym razie pojedziemy pierwszym jaki będzie.Na pewno będziemy wiedzieć kiedy będzie rozkład ;-)
 
 
maniek  
Rozkręca sie

Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 112
Skąd: Żory
Wysłany: Sob 10 Lip, 2010   

patrzylem na te folie i sie nie oplaca, a plandeki sa tanie ale te male , a te przykladowo 5x8 prawie 60 zl. Wiec alledrogo lub ty zalatwisz.
 
 
 
punk_rock  
wywalacz postów
KRÓLĄTKO LANSU!!!!


Wiek: 31
Dołączyła: 05 Sie 2008
Posty: 484
Skąd: Glajwitz city xD
Wysłany: Sob 10 Lip, 2010   

maniek napisał/a:
punk_rock bedzie 2 na miejscu

to kto będzie przede mną ?
ogólnie rzecz biorąc to wioska nam zawsze zmieniała miejsce od pierwotnych założeń więc nie wiem jak to będzie, a i jeszcze będzie potrzebna jakaś taśma na odgrodzenie tej wioski, ja się postaram coś załatwić ale nie wiem co z tego będzie,,,
 
 
 
maniek  
Rozkręca sie

Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 112
Skąd: Żory
Wysłany: Sob 10 Lip, 2010   

niby żyleta ma być pierwsza, a ktos musi wybrac miejsce na wioske .
 
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Sob 10 Lip, 2010   

tam gdzie rok temu,bo dwa temu to masakra przed scena była :-P

dorzucam mapkę z preferowanym miejscem "mniej więcej"
byle nie F D I
  
 
 
punk_rock  
wywalacz postów
KRÓLĄTKO LANSU!!!!


Wiek: 31
Dołączyła: 05 Sie 2008
Posty: 484
Skąd: Glajwitz city xD
Wysłany: Sob 10 Lip, 2010   

Tzn, ja tak piąte przez dziesiąte pamiętam kaj ta nasza wioska była w zeszłym roku, ale też sądzę że te okolice były najlepsze ;)

widzisz jak masz racje o! :-D /Niez
 
 
 
KACZMAR  
Lubi pieprzyć
Ten obcy


Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 462
Skąd: Kalisz
Wysłany: Sob 10 Lip, 2010   

Również potwierdzam, ze miejscówka z 2009 i 2007 była najlepsza. W 2008 fajne było tylko to, że siedziałem przed namiotem i widziałem koncerty, ale reszta to już na minus totalny.
 
 
maniek  
Rozkręca sie

Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 112
Skąd: Żory
Wysłany: Sob 10 Lip, 2010   

Też jestem za poprzednim rokiem , pamietam ze byla dobra miejscówka jakos tam dotarlem z batmanem :D wiec teraz ankiete zrób kto jest za:D

nie ma sensu robić ankiety,dopóki nikt nie będzie przeciw,a raczej każdemu ta miejscówka odpowiadała
i Kaczmar stamtąd też można oglądać koncerty :-P przecież byliśmy parę metrów od wiaty na korpiklaani/Niez


Wiem wiem to był taki żarcik :D
 
 
 
morfi  
Stara Gwardia


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Sie 2008
Posty: 141
Skąd: Kalisz
Wysłany: Nie 11 Lip, 2010   

tak jak w zeszłym roku i będzie ok.
 
 
 
Żyleta  
Rozkręca sie
Dziecko innego boga


Wiek: 32
Dołączyła: 12 Sty 2010
Posty: 121
Skąd: Śląsk
Wysłany: Nie 11 Lip, 2010   

Chyba faktycznie będę pierwsza ale mimo mapki nie chcę na chybił trafił określać miejsca wioski.Jestem blondynką i wszystko może się zdażyć :-P Dlatego osoba która przybędzie na miejsce jako 2 może się ze mną skontaktować i razem jakoś to ogarniemy.Jak coś to piszcie to zostawię na mnie namiary.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group