Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Nienawisć do discopolo, techno i elektroniki a tolerancja
Autor Wiadomość
uuuuuuuu  
Coś już napisał


Dołączyła: 04 Sie 2014
Posty: 86
Skąd: planeta ziemia
Wysłany: Śro 20 Lip, 2016   

kleopatra3523 napisał/a:
Ja nie słucham techno i elektroniki to muzyka nie dla mnie i jej słuchacze zazwyczaj mi nie podchodzą a jestem osobą tolerancyjną ..
Ja po prostu patrzę na ludzi i obserwuję różne wydarzenia ..
I fani elektroniki nie są zbyt wyrafinowani w zachowaniu a już fani disco polo tym bardziej ja słucham wszelkiej maści rocka,muzyki arabskiej oraz czasami nawet klasyki.
Ale chce by muzyka która mnie otacza miała jakiś przekaz i była ambitna ..
Sporo od siebie wymagam na tyle ile mnie stać staram się doskonalić swoją egzystencję i wymagam od muzyki by coś w sobie miała ..
:))

Wkurza mnie twoje generalizowanie. Osoba słuchająca discopolo może być przecież swobodnie ambitniejsza od ciebie, prowadzić własną firmę i w porównaniu z tobą wiele lub więcej od ciebie osiągnąć, ale dla ciebie i tak będzie gównem, bo nie słucha depresyjnych i pompatycznych trzech akordów na krzyż tylko skoczne piosenki o tym jak ania mu nie dała. Jak dla mnie w niczym jej to nie dyskwalifikuje, a takie kiszenie się we własnym sosie "my jesteśmy jedyni słuszni bo słuchamy tego a reszty nie lubimy" podpada mi pod jakiś straszny rasizm muzyczny.
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Śro 24 Maj, 2017   

Ja jestem wielkim fanem Zenona Martyniuka. Rammstein i Akcent to moje ulubione zespoły.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group