Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
MatkiKurka wizja pracy Jurka Owsiaka
Autor Wiadomość
Bronson  
Lubi pieprzyć


Wiek: 36
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 390
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 07 Lut, 2014   MatkiKurka wizja pracy Jurka Owsiaka

MatkiKurka - blogera, który zasłynął artykułami oskarżającymi Jurka i WOŚP, , podaję za wp.pl: " nazywa Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy "sektą" a jej szefa "guru sekty", "królem żebraków i łgarzy", "seksistowskim romskim macho", "hieną cmentarną na dorobku".
Jurek stawia czoła tej sytuacji, sprawa zachaczyła o sąd, Jurek wraz z Lidią zrezygnował z funkcji szefa WOŚP, wiecej w artykule, do którego link poniżej, popatrzecie też i na komentarze, co to się dzieje ?! o.O

Artykuł
 
 
Yava BGC  
Typowy spamer
Fuck You ,You Fucking Fuck !


Wiek: 37
Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 1113
Skąd: Kołobrzeg/ZG
Wysłany: Pią 07 Lut, 2014   

Mnie to nie interesuje :) Ale ta " Kurwka "tekstami dorównuje Natankowi ..... Wiedz że coś się dzieje <rotfl3>
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Sob 08 Lut, 2014   

Kurde, pomimo, że kole jest totalnym idiotą, to jednak robi swoje. Ma być o jego blogu głośno i jest, czego dowodem choćby ten osobny temat.

I jak się można było spodziewać, w komentarzach oczywiście ulubione słowo debili, czyli "lewacy" :D

Ból dupy tak bardzo :D
 
 
 
Karlik  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączył: 20 Mar 2012
Posty: 7
Skąd: Mikołów
Wysłany: Sob 08 Lut, 2014   

Pytam całkiem poważnie - dlaczego P. Owsiak/WOŚP lub ktokolwiek odpowiedni nie przedstawi tych rozliczeń, przepływów raz a dobrze, podając to do wiadomości całemu kraju i ucinając raz na zawsze pomówienia, oskarżenia? Pytam bo serio nie mam pojęcia, nie przeszukiwałem w tym celu "całego" internetu, ale na tym forum zapewne wiele osób jest dobrze "w temacie" więc i może odpowiedź uzyskam :)
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Sob 08 Lut, 2014   

http://www.wosp.org.pl/fu...zenia_finansowe
Naprawdę nietrudno to znaleźć, a i tak znajdą się tacy, którzy powiedzą że Jurek bierze 40% dla siebie ;)
 
 
Karlik  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączył: 20 Mar 2012
Posty: 7
Skąd: Mikołów
Wysłany: Sob 08 Lut, 2014   

Dzięki, te widziałem, ale ludziom zarzucającym "coś" WOŚPowi chodzi o jakieś dokładniejsze konkretne rozliczenia i do tego chyba jeszcze przepływy pomiędzy Melonem a WOŚP. Właśnie to, do czego pokazania Pan Owsiak został zobowiązany po ostatniej rozprawie sądowej.
 
 
MWzWM  
Rozkręca sie
Goebbels fotografii reportażowej


Wiek: 103
Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 263
Skąd: z miasta
Wysłany: Nie 09 Lut, 2014   

Pewnych ludzi nie należy pytać o zbyt dokładne rozliczenia gotówki bo zupełnie słusznie strzelają focha. Wielkim należy się więcej. Przed pierwszą wojną światową, mistrzem sprawozdań był niejaki generał Galgoczy.

Jako zarządca Bośni i Hercegowiny otrzymał fundusz dyspozycyjny w wysokości 3 mln koron. Kiedy minister poprosił go o wyliczenie się z tego funduszu, posłuszny generał Galgoczy napisał: „dostałem trzy miliony koron - wydałem trzy miliony koron”.

Minister uznał to za zbyt lakoniczne i domagał się obszerniejszych informacji, więc generał Galgoczy napisał: „dostałem trzy miliony koron - wydałem trzy miliony koron - kto nie wierzy, ten jest osioł”.

Na to obrażony minister poskarżył się cesarzowi, zaś Franciszek Józef, przeczytawszy uzupełnione sprawozdanie, odparł: „ja wierzę”.
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Nie 09 Lut, 2014   

Padłem po przeczytaniu ostatniego komentarza.
Co do znaczy, że się nie pyta? Jeśli ktoś mówi, że na coś zbiera i daję mu pieniądze mam prawo wiedzieć gdzie poszedł każdy grosz. Poza tym nie zapominajmy o wsparciu organizacyjnym ze strony samorządów i wielu państwowych instytucji co jest kolejnym powodem dla którego każdy powinien mieć wgląd w dokładne finanse fundacji.
Owsiak mówi w audycji o jakiejś akcji nie mam focha a sam od paru lat zachowuję się jak rozwydrzony bachor i fochy na prawo i lewo strzela. :D
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Nie 09 Lut, 2014   

Cytat:
Ból dupy tak bardzo


no.
 
 
 
MLS  
Coś już napisał
Prawus

Dołączył: 26 Sty 2014
Posty: 50
Skąd: GR-SK
Wysłany: Pon 10 Lut, 2014   

Sąd poprosił Owsiaka o pełne rozliczenia i faktury. Co robi Owsiak? Ten co nie ma nic do ukrycia? Ucieka. Inna sprawa, że mamy kilka afer przy których WOŚP to pikuś.

*infoaefra
*afera mennicowa (szacuje sie wstepnie że Skarbowy poplynał na ok 320 mln zł a to dopiero wstepne szacunki)
*afera z PSL ( z tych mniejszych)
*19 mld z ofe
*153 mld z ofe które sprawdza teraz TK


Jak będzie trzeba to poświęcą Owsiaka żeby wyciszyć co nieco ;)
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pon 10 Lut, 2014   

obawiam się, że to nie tylko to chcą przykryć owsiakowymi machlojkami
 
 
 
Piwonia  
Rozkręca sie


Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2014
Posty: 112
Skąd: Ślązaczka
Wysłany: Śro 12 Lut, 2014   

a ja tam się cieszę, że jakieś tam może nie do ko0ńca jasne rozliczenia idą na mój ulubiony festiwal. W tym kraju trudno sprostać tym wszystkim kontrolom państwowym, takie akurat państwo zostawił nam PiS i Juras, jako non-konformista - niema lekko. Lepsze to, niż żeby tolerować te wszystkie fundusze na kościół czy inne podobne prawicowe inicjatywy
 
 
Karlik  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączył: 20 Mar 2012
Posty: 7
Skąd: Mikołów
Wysłany: Śro 12 Lut, 2014   

Piwonia napisał/a:
a ja tam się cieszę, że jakieś tam może nie do ko0ńca jasne rozliczenia idą na mój ulubiony festiwal


Serio? Cieszy Cię to, że dając kasę na jasno określony, szczytny cel, jej część ląduje być może całkiem gdzie indziej? To gratuluję dbania o swoje finanse.

Piwonia napisał/a:
W tym kraju trudno sprostać tym wszystkim kontrolom państwowym, takie akurat państwo zostawił nam PiS i Juras, jako non-konformista - niema lekko. Lepsze to, niż żeby tolerować te wszystkie fundusze na kościół czy inne podobne prawicowe inicjatywy


Czyli to wszystko wina PISu i w ogóle to co (rzekomo) winą PISu jest to beeeee i trzeba na to dowalić kontrole itp., a to co "nieprawicowe" to może nie być do końca jasne i legalne, byle by tylko nie było prawicowe? Nosz #$%&*!
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Śro 12 Lut, 2014   

Piwonia napisał/a:
a ja tam się cieszę, że jakieś tam może nie do ko0ńca jasne rozliczenia idą na mój ulubiony festiwal. W tym kraju trudno sprostać tym wszystkim kontrolom państwowym, takie akurat państwo zostawił nam PiS i Juras, jako non-konformista - niema lekko. Lepsze to, niż żeby tolerować te wszystkie fundusze na kościół czy inne podobne prawicowe inicjatywy
To jest różnica kto kradnie i na co?Serio?

kizia napisał/a:
http://www.wosp.org.pl/fundacja/rozliczenia_finansowe
Naprawdę nietrudno to znaleźć, a i tak znajdą się tacy, którzy powiedzą że Jurek bierze 40% dla siebie ;)

...dla siebie albo na festiwal. Jak widać nawet Woodstockowicze potrafią tak twierdzić.

[ Dodano: Śro 12 Lut, 2014 ]
Karlik napisał/a:
Serio? Cieszy Cię to, że dając kasę na jasno określony, szczytny cel, jej część ląduje być może całkiem gdzie indziej? To gratuluję dbania o swoje finanse.


Czyli to wszystko wina PISu i w ogóle to co (rzekomo) winą PISu jest to beeeee i trzeba na to dowalić kontrole itp., a to co "nieprawicowe" to może nie być do końca jasne i legalne, byle by tylko nie było prawicowe? Nosz #$%&*!

W dodatku powtarza za ukochanymi prawicowcami,że Owsiak kradnie :D
 
 
MLS  
Coś już napisał
Prawus

Dołączył: 26 Sty 2014
Posty: 50
Skąd: GR-SK
Wysłany: Śro 12 Lut, 2014   

Ma 18 lat... może kiedyś zmądrzeje ;) Zresztą jak PiS rządził to jeszcze nie wiedziałaś kto ukradł księżyc ;) Ale nie powiem ciśnienie mi się podniosło :D
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Śro 12 Lut, 2014   

Najpierw to J. Owsiakowi trzeba udowodnić, że wziął. Pieprzenie bzdur o tym ile i kiedy na razie zostawmy prawoskrętnym pismaczkom.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group