Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: dezaprobator
Czw 11 Cze, 2009
[Zespół] U2
Autor Wiadomość
PianA  
Moderator
chlap chlap


Wiek: 40
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 666
Skąd: gliwice
Wysłany: Sob 24 Sty, 2009   

Paskuda napisał/a:
Wstyd się przyznawać, ale właściwie to tak, właśnie tak, ocieniam ich subiektywnie, bo niby czego masz się spodziewać po osobie, która ma tak mało lat . Tyla, ża wydaje mi się, że nie pasowaliby i już. Nie przeszkadzają, ale i nie powalają na kolana, ot...


Wiesz co szkoda mi słów. Jeżeli chcesz się odzywać to przynajmniej z sensem a nie bo nie. Pozatym tak jak pisali już poprzednicy chyba masz zdecydowanie za mało lat żeby oceniać jakiegokolwiek muzyka. Ja się dziwię że wiesz co to dezerter bo śpiewają o czymś o czym ty nie masz pojęcia.
 
 
 
EXE  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 44
Wysłany: Sob 24 Sty, 2009   

Fakt argumenty typu "nie chce ich bo nie", sa troche nie namiejscu i troche to drazni kiedy chce sie na forum podyskutowac, a ktos uzywa takich argumentów.

A co do wieku to nie zawsze wiaze sie z wiedza muzyczna, ale zazwyczaj ta wiedza jest ubozsza z wiadomych wzgledow, choc napewno sa wyjatki.

Takie moje male zdanie w tym offowym temacie. :roll:
 
 
punk_rock  
wywalacz postów
KRÓLĄTKO LANSU!!!!


Wiek: 31
Dołączyła: 05 Sie 2008
Posty: 484
Skąd: Glajwitz city xD
Wysłany: Sob 24 Sty, 2009   

(poprzedni post Paskudy usunęłam z powodu braku jakiegokolwiek sensu " :roll:" <--- taka była jego treść

a wracając do tematu droga koleżanko z tego rocznika co ja (przynajmniej tak podejrzewam) jak Ty chcesz żeby się Ciebie nie czepiać, skoro Twój argument na temat, czemu U2 będzie pomyłką na woodstocku jest to, że Tobie się nie chce tyłka ruszyć? To nie jest kwestia tego czy masz lat 15 czy 25(Piana to do Ciebie też jest skierowane, bo to czy się znasz na muzyce nie decyduje wiek tylko to w jaki sposób ją poznajesz...) tylko jak wyrażasz swoje zdanie i jak się zachowujesz, skaczesz z pretensjami do osób, które chcą się dowiedzieć, czemu od razu bojkotujesz koncert chociaż na nim nie byłaś. Nie można oceniać wydarzenia zanim go nie zobaczysz, tak jak nie można oceniać człowieka zanim z nim nie porozmawiasz... Zachowujesz się jak przedszkolak, któremu powiedzieli, że nie dostanie cukierka... Później tworzą się stereotypy, że jak ktoś ma lat 16 to nie można z nim porozmawiać, bo nie daje sobie nic powiedzieć, a Ty tylko to potwierdzasz, a mnie nie możesz się o czepiać o taki zarzut, bo jestem w Twoim wieku... Jak już wydajesz jakiś osąd to naucz się go logicznie uzasadniać, a wtedy będziesz traktowana jak osoba dorosła i szanowana... Dyskusja polega na tym ,żeby wyrazić swoje zdanie a nie je narzucać i każdą odpowiedź nie zgodną z naszymi przekonaniami traktować jak atak... Ja nie słucham U2 ale chętnie zobaczyła bym ich na woodzie, bo podejrzewam, że to było by wielkie wydarzenie, a sami wykonawcy dali by z siebie wszystko... Trzeba umieć zauważyć więcej niż czubek własnego nosa i fakt, że "mi się nie podoba" to chyba narazie tyle
 
 
 
PianA  
Moderator
chlap chlap


Wiek: 40
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 666
Skąd: gliwice
Wysłany: Nie 25 Sty, 2009   

punk_rock napisał/a:
masz lat 15 czy 25(Piana to do Ciebie też jest skierowane, bo to czy się znasz na muzyce nie decyduje wiek tylko to w jaki sposób ją poznajesz...)

ale sam wiek i staż tez decyduje o tym ile przesłuchałaś zobaczyłąś widowisk/koncertó z danym zespołem i masz większy wachlarz porównań.
Dobra uważam to za koniec off topów. i nie będeę się więcej wypowaiadał z tego powodu.
 
 
 
Paskuda  
Forumowy prawiczek
:)


Wiek: 31
Dołączyła: 18 Sty 2009
Posty: 35
Skąd: Lublin
Wysłany: Nie 25 Sty, 2009   

punk_rock napisał/a:
skoro Twój argument na temat, czemu U2 będzie pomyłką na woodstocku jest to, że Tobie się nie chce tyłka ruszyć?


Może nie było to do konca zrozumiałe dla Ciebie, ale jednak chodziło trochę o co innego, w każdym razie zachęcam do dokładnego czytania, bo jednak da się zrozumieć, czemu miało służyć moje podnoszenie tyłka-dokładnej odpowiedzi na "wiec mi powiedz ilu plyt u2 sluchalas" Nieza.
Możemy to skończyć? Mea culpa, ale mimo wszystko, to jak grzebanie patykiem w kupie, każdy tylko rozgrzebuje bardziej.
Kuniec.
 
 
 
PianA  
Moderator
chlap chlap


Wiek: 40
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 666
Skąd: gliwice
Wysłany: Nie 25 Sty, 2009   

Paskuda napisał/a:
Nieza.

niez to kobieta. ja pierdole zachęcam do czytania postów na forum
 
 
 
BRO  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 49
Wysłany: Pon 02 Lut, 2009   

bardzo chetnie bym poszedl na u2 gdyby zagrali, licze na allegro ze ich sciagna... aczkolwiek sadze iz marne szanse na to
 
 
darcus13  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 13
Skąd: Łódź-stock
Wysłany: Pon 02 Lut, 2009   

prędzej ściągną Rolling Stones ;] wystarczy że dadzą każdemu po kracie żołądkowej, albo innego absolwenta (Jagger może chcieć dwie) i powinni zawitać w Kostrzynie.
Amy Winehouse też łatwo 'zatrudnić', tylko to by było mniej legalne...

--------

oczywiście chętnie bym posłuchał znowu Bono i kumpli na żywca

//polaczono
staver_dg
 
 
canducus  
Forumowy prawiczek
woodstock'owy dziewic


Wiek: 33
Dołączył: 28 Sty 2009
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 02 Lut, 2009   

Szczególnym entuzjastą U2 nie jestem, ale ich przyjazd byłby na pewno wielkim wydarzeniem. :-)



apropo.. mam ksywę Bono.. od nazwiska ;-)
 
 
groska
Gość
  Wysłany: Pią 06 Lut, 2009   gówno

Może dla Ciebie klimat jest pomyłką. Wielu ludzi nie chodzi na koncerty, lecz integruje się z ludźmi, słuchając tylko muzy ze sceny. Widocznie nie wiesz co to jest klimat woodstocku i się za pewne nie dowiesz ;D. ha. Bo to nie legenda. Dawni woodstockowicze tez mówią "noo tak, bo tam sie jezdzi dla limatu, nie dla muzyki".
A co do U2 to nie realne, bo oni wystąpią w Chorzowie jakoś na lato, więc... nie opłacało by im się grać za free, bo do Chorzowa by nikt nie przyjechał ;D a szkoda...maxim oircumstanecs
 
 
justinar  
Forumowy prawiczek


Wiek: 33
Dołączyła: 11 Lis 2008
Posty: 32
Wysłany: Pon 09 Lut, 2009   

Z chęcią posłuchałabym U2 na Woodzie... Szkoda, ze im nie pyknie :-( :-|
 
 
 
Dzemka
Gość
Wysłany: Czw 12 Lut, 2009   

Ojj U2 to byłyby FENOMEN :) ucieszyłam się, ze ktoś rozpoczął i pociągnął ten temat... świetna, dobrze oświetlona scena, gwiazdy na niebie i Bono na deskach Łudstokowych :) Kurde... aż się rozmarzyłam :D Kto był w Chorzowie ten wie :D Orgazm co pięć minut haha ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group