Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
[3 dzień]Guano Apes
Autor Wiadomość
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Pią 14 Sie, 2009   

Tak słucham teraz tego Guano Apes i słucham i muszę powiedzieć..że się zakochałem w wokalu Sandry :mrgreen: ona ma tak potężny, wyrazisty i genialny głos, że głowa mała żeby to ogarnąć. Tak potężna energia bije do mnie gdy słucham nagrania z Wooda, że uśmiech samorzutnie pojawia mi się na ustach :-) naprawdę, jestem kapitalnie oczarowany jej śpiewem. Co do samego nagrania, to ten koncert był naprawdę mistrzowski :mrgreen: tam pod sceną to nie bardzo ogarniałem w 100% to, co na scenie się dzieje, bo pod sceną trzeba było uważać :lol: ale naprawdę się postarali ; ) może faktycznie poza tym instrumentalnym utworem, ale to podobno było wymuszone przez to, że się Sandra przebrać szła :-P ile w tym prawdy, nie wiem, ale poza tym jednym minusem to ten koncert zapisuje naprawde na wielki plus :mrgreen: nasłuchać się go nie mogę :-) świetny występ!
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Sob 15 Sie, 2009   

Dokładnie! Ona z głosem może zrobić wszystko! Ryknąć mocno, potężnie, a po chwili delikatnie i śpiewnie coś zanucić :) Ja już pod wrażeniem jej głosu byłam pod sceną i co chwilę tylko powtarzałam: "Ale pier***ona ma głosisko" ;) Jest rewelacyjna. A co do tej instrumentalnej rzerwy, to też myślałam, że się przebiera, ale wróciła tak samo ubrana ;)
 
 
KACZMAR  
Lubi pieprzyć
Ten obcy


Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 462
Skąd: Kalisz
Wysłany: Sob 15 Sie, 2009   

Ja w głosie Sandry zakochany już byłem jeszcze za czasów ViVa Zwei :oops:
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Sob 15 Sie, 2009   

Nie tylko Ty ;) Ale wiesz, rónie to bywa. Piosenki są przecież nagrywane w studio, głos jest modulowany, używane są iksery i inne. Znam się trochę na tym i nie sądziłam, że tak świetnie zaśpiewa na żywo :D :)))
 
 
KACZMAR  
Lubi pieprzyć
Ten obcy


Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 462
Skąd: Kalisz
Wysłany: Sob 15 Sie, 2009   

alieen0709 napisał/a:
Nie tylko Ty ;) Ale wiesz, rónie to bywa. Piosenki są przecież nagrywane w studio, głos jest modulowany, używane są iksery i inne. Znam się trochę na tym i nie sądziłam, że tak świetnie zaśpiewa na żywo :D :)))


Wszystko prawda, tylko podejrzewam, ze pod koniec lat 90-tych nagrywanie płyt odbywało się jeszcze w miare naturalnym trybem. Więc i nagrane dźwięki nie odbiegały od oryginału.
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Sob 15 Sie, 2009   

KACZMAR napisał/a:
w miare naturalnym trybem


No właśnie ;) Co nie zmienia faktu, że i tak jest zajebista :)
 
 
KACZMAR  
Lubi pieprzyć
Ten obcy


Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 462
Skąd: Kalisz
Wysłany: Sob 15 Sie, 2009   

W tym "w miare naturalnym trybem" chodziło mi o to, że kiedyś jak się nagrywało płyte, to w chodziła kapela do studia i nagrywała co ma do nagrania i po krótkim czasie wszystko byłó gotowe. A teraz to jest tyle pie*dolenia się z tym, że aż :roll:

W sumie to muszę powiedzieć, że bardziej mi sie podobają płyty nagrane w taki właśnie naturalny sposób, gdzie słychać, ze to żywa ludzka kapela gra, niz płyty dopieszczone technicznie do tego stopnia, że nawet nie słychać jak. np wokalista/ka bierze oddech itd.
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Sob 15 Sie, 2009   

ja nie słyszę w jej wokalu nic nadzwyczajnego...

ma dobry wokal, ale nie jakiś nadzwyczajny jak Janis Joplin. :)
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Sob 15 Sie, 2009   

ale żeś porównanie walnął... :roll:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group