Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Marchewkowe pole
Autor Wiadomość
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Pią 17 Lip, 2009   

Karaluch napisał/a:
Ależ nie myśle nic złego :P ... Ja mam zamiar się nawpierdzielac marchewek oraz przyniesc guzikow co nie miara :P ... Moze nawet na ta okazje sprawie sobie owa koszulke :D http://www.a-x.pl/typefaces.php?code=RK06 ...


autorem wzoru tej koszulki jest rocker... hmmmm :P neeee dzięki ;P
 
 
 
harry  
ShoutBox
no przychódź.


Wiek: 37
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 785
Skąd: Trzebiel wieś
Wysłany: Sob 18 Lip, 2009   

Karaluch napisał/a:
Ależ nie myśle nic złego :P ... Ja mam zamiar się nawpierdzielac marchewek oraz przyniesc guzikow co nie miara :P ... Moze nawet na ta okazje sprawie sobie owa koszulke :D http://www.a-x.pl/typefaces.php?code=RK06 ...



nie nie to zrobil rocker. najgorszy i najgburowateszy :P haha administratora forumowy pod sloncem :P

mie sie bardzo podoba motyw z guzikami :)
 
 
 
Gonia  
Stara Gwardia


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Sie 2008
Posty: 101
Skąd: Poznań / Warszawa
Wysłany: Wto 21 Lip, 2009   

voo_doo napisał/a:
zbyt dużo zmian w tym roku i mi się to przestaje podobać... niedługo karuzele zamontują ;)

A to akurat byłoby fajne :mrgreen: ;-)
 
 
 
DŻEMfan  
Coś już napisał
Od PW 2006 do śmierci

Wiek: 27
Dołączył: 26 Maj 2009
Posty: 83
Skąd: Krosno Odrzańskie
Wysłany: Czw 23 Lip, 2009   

grotesqa napisał/a:
Kefir napisał/a:
zakłady mięsne i kiełbachę rozdawali


wyobrazasz sobie kiełbase w takim brudzie i upale..??;p


Ja jakoś sobie wyobrażam bo np. taka knysza to w większości z kiełbasy jest. (Swoją drogą to całkiem nie zła kolacja ale troche droga bo za tyle można zjeśc ze 4 posiłki u Krisznowców)
 
 
 
KATA  
Coś już napisał
kotów kat ma oczy zielone


Wiek: 36
Dołączyła: 29 Wrz 2008
Posty: 67
Skąd: Skierniewice
Wysłany: Śro 05 Sie, 2009   

Nie czytałam tego tematu przed Woodstockiem, ale teraz, po fakcie, stwierdzam, że pomysł z rozdawaniem marchewek był rewelacyjny :mrgreen: Pyyycha.
 
 
miminka  
Lubi pieprzyć


Wiek: 37
Dołączyła: 18 Kwi 2009
Posty: 372
Skąd: Płock
Wysłany: Śro 05 Sie, 2009   

mi jakoś było nie po drodze :-/ a malowali wlosy?? chyba nie :-(
 
 
 
zarrock  
Rozkręca sie


Dołączyła: 10 Kwi 2009
Posty: 136
Skąd: Ostrowiec Św.
Wysłany: Śro 05 Sie, 2009   

O tak :) Taka miła odmiana :mrgreen:
Tylko marchwey były
 
 
 
KATA  
Coś już napisał
kotów kat ma oczy zielone


Wiek: 36
Dołączyła: 29 Wrz 2008
Posty: 67
Skąd: Skierniewice
Wysłany: Śro 05 Sie, 2009   

miminka napisał/a:
mi jakoś było nie po drodze :-/ a malowali wlosy?? chyba nie :-(
Ja też nie wiem, bo nie chodziłam do namiotu allegro. Ale ludzie sami łazili z tymi marchewkami i rzucali nimi w tłum :-D Przepyszne i duże, można się było spokojnie najeść. I miały piękne natki :->
 
 
Oliwicia  
Rozkręca sie

Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 107
Skąd: PL
Wysłany: Śro 05 Sie, 2009   

Allegro nie tylko rozdawało marchewki ;p
kolega przyszedł nawet z zabezpieczeniem ^^"
 
 
kostuch102  
Forumowy prawiczek
DAMJAN!!!

Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 10
Wysłany: Śro 05 Sie, 2009   

Najlepsze jak zajumali im tablice z tira ;P pewnie ktoś sprzeda na allegro xD
 
 
Sywir  
Forumowy prawiczek


Wiek: 34
Dołączył: 18 Kwi 2009
Posty: 34
Skąd: Szczecin
Wysłany: Śro 05 Sie, 2009   

Marchewkowe pole to najwieksza kicha jaka byla na woodstocku. Z 5 razy chcialem zrobic koraliki ale za kazdym razem albo byly ostatki albo nic nie bylo juz w ogole. Ludzie sobie po kilka robili i tacy jak ja nie mieli szans tego zrobic. Powinni wprowadzic ograniczenie jeden naszyjnik na jedno podejscie. Drugie, marchewek tez ani razu nie widzialem jak rozdawali ale mozliwe, ze tu tez mialem niefart. Co najgorsze i to, co najbardziej odrzuca mnie od wizji marchewkowego pola w przyszlym roku to ochroniarze. Nie wiem czym on rzucal, wygladalo jak zabezpieczenie ale perfidnie i z odraza na twarzy rzucal tym W tłum jakby byli jakas trzoda. Osobiscie tym gownem dostalem po twarzy. Ja pie**ole, brakuje mi slow zeby okreslic jak bardzo zrazilem sie do calego allegro i niekompetencji pracownikow. Dodatkowo podczas koncertow guano apes ochrona miala zupelnie w dupie co sie dzieje w okol. Ludzie poczatkowo wymalowali kutasy i inne ciekawe napisy na zbiorniku guzikow, a nastepnie przez 2 innych zostal totalnie oszczany.
Wiem, ze woodstock potrzebuje sponsorow. Nie podobala mi sie tak jebitna forma "DNIA ALLEGRO" i zaznaczania przy kazdej mozliwej okazji jakim sponsoringu allegro.pl ale rozumialem, ze bez kasy ani rusz. Jednak po tym co zobaczylem, mam nadzieje na znalezienie innego sponsora.
Na dzien dzisiejszy przez nich jestem w plecy jeden guzik :D
  
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Śro 05 Sie, 2009   

hmm a ja tam byłam raz zobaczyć co i jak.. jakoś mi nie podeszło to co tam się działo i mnie tam więcej nie zobaczyli;] guzika też im nie dałam, bo jeszcze się do końca nie urwał;p
 
 
 
Milimetka  
Forumowy prawiczek


Wiek: 36
Dołączyła: 04 Sie 2009
Posty: 38
Skąd: Sulejówek
Wysłany: Śro 05 Sie, 2009   

Sywir napisał/a:
Co najgorsze i to, co najbardziej odrzuca mnie od wizji marchewkowego pola w przyszłym roku to ochroniarz

Ochrona była paskudna. Po pogo na clowfinger chciałam chwilkę odpocząć i usiadłam przy namiocie allegro. Natychmiast podbiegła ochrona i kazała mi "wypierdalać pół metra od namiotu". Inni nie mieli tyle szczęścia bo byli popychani, wyklinani i szarpani. Ja rozumiem, że bali się o namiot, że można było zachować odstęp ale czemu w taki sposób? Jak można kazać kobiecie "wypierdalać"? no ludzie...
A same marchewki były fantastyczne ;) W kolejkach po żarcie nie stałam, Kryszna mi nie smakowała więc cały woodstock żywiłam się marchewkami i piwem :)
 
 
Marisha  
Konto Fikcyjne


Dołączyła: 05 Sie 2008
Posty: 377
Skąd: Kalisz
Wysłany: Śro 05 Sie, 2009   

kostuch102 napisał/a:
Najlepsze jak zajumali im tablice z tira ;P pewnie ktoś sprzeda na allegro xD



:lol:
 
 
 
Punky Slave
[Usunięty]

Wysłany: Śro 05 Sie, 2009   

łał, z allegro kilka razy wylazili zebysmy sie o namiot nie opierali, ale po kilku pielgrzymkach machneli na nas reka :roll: jakos nie mialam watpliwej przyjemniosci kontaktu z agresywnymi osobami po zadnej stronie, ani ze strony woodstockowiczów ani obslugi.
 
 
Sywir  
Forumowy prawiczek


Wiek: 34
Dołączył: 18 Kwi 2009
Posty: 34
Skąd: Szczecin
Wysłany: Śro 05 Sie, 2009   

Milimetka napisał/a:
Sywir napisał/a:
Co najgorsze i to, co najbardziej odrzuca mnie od wizji marchewkowego pola w przyszłym roku to ochroniarz

Ochrona była paskudna. Po pogo na clowfinger chciałam chwilkę odpocząć i usiadłam przy namiocie allegro. Natychmiast podbiegła ochrona i kazała mi "wypierdalać pół metra od namiotu". Inni nie mieli tyle szczęścia bo byli popychani, wyklinani i szarpani. Ja rozumiem, że bali się o namiot, że można było zachować odstęp ale czemu w taki sposób? Jak można kazać kobiecie "wypierdalać"? no ludzie...


Ja sie oparlem po/w trakcie clawfingera o ten zbiornik na guziki. Podszedl do mnie lysy i tez powiedzial zebym sie odsunal na pol metra. Co prawda nie milo troche sie zrobilo ale to byl jego rozkaz od gory wiec no hard feelings.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group