Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kefir
Pon 08 Paź, 2012
Woodstock Ukraina 2012
Autor Wiadomość
pierna  
Coś już napisał


Wiek: 28
Dołączyła: 09 Sie 2011
Posty: 57
Skąd: małopolska
Wysłany: Pon 20 Sie, 2012   

Wiaderko napisał/a:
Kurde jechałbym... ale boję się jakoś tego kraju - czy jest tam taka dzicz jak o tym mówi w stereotypach o Ukrainie ?


mam znajomych, którzy mieszkają tuż przy Ukrainie i gdy opowiedziałam im o opcji Woodstocku tamże skrzywili się bardzo i skwitowali to krótko: "Nie radzę"... Czyli to chyba nie tylko stereotypy ^^ Zobaczymy jak to wypadnie w tym roku, jak nie będzie rozpiżdżu i wszyscy Polacy, którzy się tam wybierają, wrócą cali i zdrowi, to za rok można pomyśleć ;)
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pon 20 Sie, 2012   

Z doświadczeń znajomych i swojej wiedzy mogę sądzić, że na samym festiwalu nie będzie dymów, o ile ktoś nie wjedzie, a różne rzeczy się na Ukrainie dzieją. W drodze na miejsce warto za to się spodziewać choćby "napiwków" dla każdej osoby w mundurze, zwłaszcza przy granicy. Różnie może być z podejściem do Polaków, ale jak widzę to to na północy, do tego młodzież w klimatach, to z tym problemów nie powinno być na samym miejscu. Dobrze byłoby potrenować picie wódki przed wyjazdem, i to nie stereotyp.

Ogólnie warto poczekać i zobaczyć, jak wyjdzie im ta pierwsza edycja, czy nie będzie problemów np z policją, albo wjazdów na festiwal ze strony różnych grup. A tak to nie przesadzajmy z dziczą, chyba, że ktoś jedzie samochodem... to zostaje odradzić i pomyśleć nad pociągiem. Nie, żeby kradli. Ale ze względu na napiwki i stan dróg i informacji drogowej.
Za to benzyna tańsza, to plus.

Dodam, że być może jedna znajoma się tam wybierze, ma znajomych na Ukrainie i tak dalej i myśli nad tym, jak się wybierze, to poproszę ją o bezpośrednią relację i ją przedstawię na za rok ^^
 
 
Kfiatek  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 22 Sie 2012
Posty: 2
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro 22 Sie, 2012   

Gdyby ktoś był zainteresowany, w niedzielę koło 15 ruszam stopem z Krakowa i chętnie wezmę kogoś do pary ;)
 
 
Kulicz  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 22 Sie 2012
Posty: 1
Skąd: Cz-Dz/Gliwice
Wysłany: Śro 22 Sie, 2012   

Ja także zapraszam każdego zainteresowano z woj. śląskiego i okolic już w SOBOTĘ.
Wyruszamy z ekipą z dworca w Katowicach pociągiem TLK do Przemyśla o 19:05.
Jak wiadomo w kupie raźniej, więc zapraszamy każdego pozytywnego woodstockowicza.
W planie jest parogodzinne oglądanie Lwowa, przed pociągiem do miejsca docelowego, gdzie będziemy już w poniedziałek by ogarniać teren.
Jakiś pytania lub chęć uczestnicwa- pisać PW :)
Co do kosztorysu- podróż tam i z powrotem zabierze maksymalnie ok. 150 zł. Na samej Ukrainie za to wszelakie towary zaskakują taniością, wiec nie ma sie o co martwic :)
 
 
tomekkz1  
Forumowy prawiczek
Carpe Diem

Wiek: 39
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 31
Skąd: Tychy
Wysłany: Nie 02 Wrz, 2012   

ten temat umilkł ja bym był ciekawy fotek i relacji jak było, zastanawiam sie czy nie wybrać się w przyszłym roku :)
 
 
 
defirujaca  
Coś już napisał


Wiek: 29
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 99
Skąd: Lublin
Wysłany: Nie 02 Wrz, 2012   

woodstock na Ukrainie się nie odbył, bo jakieś wichury i burze były,
 
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Nie 02 Wrz, 2012   

Ahaha xD No spoko xDD U nas nawet to by nie przeszkodziło xD
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Nie 02 Wrz, 2012   

ee to lipa, też liczyłam na relacje...
 
 
 
Artur  
Forumowy prawiczek

Wiek: 27
Dołączył: 28 Sie 2012
Posty: 30
Skąd: Ił
Wysłany: Pon 03 Wrz, 2012   

Za rok muszę jechać koniecznie, oprócz naszego woodstocku na ukraiński się uzbierze! ;)
 
 
Pietrucha  
Lubi pieprzyć
Paweł


Wiek: 31
Dołączył: 13 Maj 2012
Posty: 434
Skąd: Namysłów
Wysłany: Pon 03 Wrz, 2012   

Wiecie może czy impreza była odwołana odpowiednio wcześnie? Czy może było tak że ludzie przyjechali a tu dupa.
 
 
 
kudlaty1  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 25 Lip 2009
Posty: 3
Wysłany: Wto 04 Wrz, 2012   PIERWSZY NIE OFICJALNY WOODSTO UKRAINA 2012

WOODSTOCK UKRAINA, bylem, widziałem i się bawiłem. W imieniu wszystkich Polaków dziękuje naszym ukraińskim przyjaciołom za gościnność i pomoc w zorganizowaniu PIERWSZEGO NIE OFICJALNEGO WOODSTOCKU UKRAINA 2012. A szczególne wielki dzięki zespołą SVJATA VATRA Estonia/Ukraina i ТаРУТА-TaRuta z Ukrainy. Bez nich festiwalu by nie było. Zdjęcia na www.polski-dom.de i sporo na http://www.facebook.com/WoodstockUA oraz http://www.facebook.com/events/424348664278392/
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Wto 04 Wrz, 2012   

To w końcu był ten Woods czy nie?
 
 
 
defirujaca  
Coś już napisał


Wiek: 29
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 99
Skąd: Lublin
Wysłany: Wto 04 Wrz, 2012   Re: PIERWSZY NIE OFICJALNY WOODSTO UKRAINA 2012

kudlaty1 napisał/a:
pomoc w zorganizowaniu PIERWSZEGO NIE OFICJALNEGO WOODSTOCKU UKRAINA 2012.

oficjalnego nie było[tak przynajmniej Owsiak mówił] ;p
 
 
 
Ildar  
Coś już napisał
Tomek


Wiek: 31
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 88
Skąd: Rybnik
Wysłany: Wto 04 Wrz, 2012   

Jakiś Facet na koncercie mi powiedział, ze tam był ale wooda nie było tylko zrobili se bibe :D
 
 
muzykaczynicuda  
Forumowy prawiczek
Mateuszszszsz


Wiek: 30
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 17
Skąd: Żory
Wysłany: Sob 08 Wrz, 2012   

Oficjalnie odwołali, ale zrobiliśmy sobie nieoficjalny mini-woodstock z Ukraińcami ;)
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Sob 08 Wrz, 2012   

a więcej szczegółów? jak to tam mniej więcej wygląda? dojazd, ceny itp

jak pole wygląda? czy pomimo że jednak woodstock się nie odbył to były jakieś krany itd? ;)
 
 
 
Gosia  
Coś już napisał
\m/ yeah! :D


Wiek: 38
Dołączyła: 24 Sie 2009
Posty: 94
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 08 Wrz, 2012   

Dorzucę kilka pytań do tych zadanych przez vin :)

Mieliście jakieś źródło muzyki? Ile trwała impreza? Dużo ludzi się pojawiło i mimo odwołania zostało? O relację pięknie poproszę bo mnie bardzo intryguje jak to wyglądało :)
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Sob 08 Wrz, 2012   

Gosia, vin, obejrzyjcie zdjęcia, ktoś gdzieś rzucił. NA fejsie są. Pole zobaczycie i kapele :P W namiocie grały i chyba przy ogniskach. CHyba dwie.
 
 
 
muzykaczynicuda  
Forumowy prawiczek
Mateuszszszsz


Wiek: 30
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 17
Skąd: Żory
Wysłany: Czw 13 Wrz, 2012   

Tak jak koleżanka wyżej wspomniała zdjęcia (i to sporo) są na facebooku na polskiej stronie wydarzenia (dla leniwych).
A co do opisu wydarzenia to pod jakimś postem pokrótce to opisałem i pozwolę sobie tutaj wkleić:

We wtorek chwilę przed rozpoczęciem dowiedzieliśmy się że Woodstocku nie będzie. Pierwszy polak który tam przyjechał stwierdził że tak łatwo to my się nie poddamy i pogadał z zespołami i udało się zorganizować dwa koncerty 'bez prądu', zespół Svjata Vatra zagrał super koncert za co wielkie dzięki dla nich, koncert drugiego zespółu -TaRuta- widziałem tylko frgmencik. Wtorek zakończyliśmy genialną integracją <haha> polsko-ukraińską z woodstokowiczami i ludźmi którzy pracowali przy festiwalu, impreza przeniosła się do lasu w którym wszyscy się rozbili -na polu (lotnisku) zbyt mocno wiało żeby można przyjemnie siedzieć- imprezę kontynuowaliśmy do czwartku -po południu większość ludzi się zbierała- ale ktoś pewnie jeszcze został dłużej ;) Wpadli do nas nawet jacyś miejscowi, oczywiście były gitary i bębny, ognisko, częstowali nas jakimś ukraińskim jedzonkiem o alkoholu nie wspominając :D
Info jakie usłyszeliśmy od organizatora nt. następnego Woodstocku to to że ma być na początku wakacji w lepszym miejscu i bliżej Polski!
Myślę że warto pojechać w przyszłym roku jeśli się uda coś zorganizować :)
 
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Czw 13 Wrz, 2012   

Ano, można by było się wybrać :D
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group