Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Najgorsze płyty 2011
Autor Wiadomość
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Wto 10 Sty, 2012   Najgorsze płyty 2011

Które płyty były tak słabe jak koncert Prodigy na Woodstocku? może któraś była jeszcze słabsza i dlaczego była to płyta Michała Szpaka? :P Czyli w skrócie mówiąc największe porażki minionego roku.
 
 
 
Thunderpussy  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 228
Skąd: z czwartorzędu
Wysłany: Wto 10 Sty, 2012   

O, ciekawy temat :)
Kilka rzeczy by się znalazło, ale teraz nie przychodzi mi do głowy.
Póki co In Flames - Sounds Of A Playground Fading. Może nie jest bardzo słaba, ale to na pewno spore rozczarowanie
 
 
Sal_P  
Rozkręca sie
chliporzyg odwantorniony

Wiek: 31
Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 287
Skąd: San Skarżysko
Wysłany: Wto 10 Sty, 2012   

Michała Szpaka nie zamierzałem nawet sprawdzać, przesłucham za to Gienka Loskę. Nie powiem, że jestem rozczarowany, bo można było się spodziewać, iż geneza kontraktu płytowego wielkiego skądinąd śpiewaka ulicznego będzie słyszalna. No i jest, pretensjonalny album.

Within Temptation - "The Unforgiving". Pewnie powiesicie na mnie psy, ale "Mother Earth" uważam za dobry album. Potem Sharon i spółka zaczęli... hmm... evanescencowieć a teraz to w ogóle Kate Ryan, tylko z gitarami. Niby artysta powinien poszukiwać, ale kierunek zdecydowanie zły.

Oprócz tego rozczarował mnie Ten Typ Mes "Kandydatami na szaleńców", nie dosięgnął poprzeczki zawieszonej samemu sobie 2 lata temu. Ale spora część forumowiczów pewnie nie wie o kim w ogóle mowa ;p

Lista krótka, bo z reguły sprawdzam na bieżąco płyty wykonawców, których cenię już za coś starszego albo ew. czymś mnie zaciekawili ja na przykład ww. Gienek.

PS o najlepszych też się naprodukowałem, ale coś się stało dziwnego i nie ma posta, argh. Nawet naprodukowałbym się raz jeszcze, ale mam noc do odespania.
 
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Śro 11 Sty, 2012   

voo_doo napisał/a:
może któraś była jeszcze słabsza i dlaczego była to płyta Michała Szpaka?


Niestety jak broniłam talentu i możliwości wokalnych tego chłopaka, tak po przesłuchaniu 2 z 5 utworów na jego nowej płycie (!) stwierdzam, że się zmarnował. Jeszcze gdy był w X Factor to zarzekałam się, że super wokal i że kupię jego płytę, ale po tych przesłuchanych 2 utworach - pasuję. Z jego możliwościami spodziewałam się zupełnie czegoś innego.
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 15 Sty, 2012   

Lady (Z)Gaga forever. Znaczy się and the winner is..."Born this way".Wystarczylo,że w pewnej w-wskiej restauracji uslyszalem już nawet nie samplowany,ale na żywca zajumany refren z klasycznie popowego "Sweet dreams",a już mialem dosadny (i kolejny) powód by zrozumieć,że ta pani w tej konkurencji nie ma sobie równych.

Aha,a jeśli chodzi o kontekst "Spodziewalem się wiele,a dostalem żalośnie malo",pozwolę sobie wyróżnić wstydliwie przeciętne (biorąc pod uwagę klasę zespolu i ich wczesniejsze dokonania)-Flogging Molly "Speed of Darkness".
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group