Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Metallica- Death magnetic
Autor Wiadomość
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Pon 27 Kwi, 2009   

november napisał/a:
Umyjcie uszy.St.Anger śmiedzi numetalem.A co to jest ten kurwa numetal? Rozjebuje mnie takie dziecinne szufladkowanie.Sie nie podoba nie słuchaj.St.Anger jak dla mnie zajebista płyta.Metallica nie nagrała złej płyty,każda jest wyjątkowa,każda jest inna i o to chodzi.A to że ktoś ma klapy na oczach to już jego prob.Death Magnetic wymiata.Chcecie słuchać w kółko takich samych płyt jednego wykonawcy sięgnijcie po Iron Maiden,monotonia gwarantowana.


proponuje sobie przeczyścić uszy :) Zarówno jeżeli chodzi o kwestie metallicki jak i również Iron Maiden prawdziwy tru-metalowcu :) bo widzę że znasz się na muzyce lepiej niż wszyscy.
 
 
 
harry  
ShoutBox
no przychódź.


Wiek: 37
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 785
Skąd: Trzebiel wieś
Wysłany: Pon 27 Kwi, 2009   

hmmm..... nie słyszałem nowej płyty. a st anger jest swietna.
 
 
 
Araiser
[Usunięty]

Wysłany: Wto 28 Kwi, 2009   

voo_doo napisał/a:
november napisał/a:
Umyjcie uszy.St.Anger śmiedzi numetalem.A co to jest ten kurwa numetal? Rozjebuje mnie takie dziecinne szufladkowanie.Sie nie podoba nie słuchaj.St.Anger jak dla mnie zajebista płyta.Metallica nie nagrała złej płyty,każda jest wyjątkowa,każda jest inna i o to chodzi.A to że ktoś ma klapy na oczach to już jego prob.Death Magnetic wymiata.Chcecie słuchać w kółko takich samych płyt jednego wykonawcy sięgnijcie po Iron Maiden,monotonia gwarantowana.


proponuje sobie przeczyścić uszy :) Zarówno jeżeli chodzi o kwestie metallicki jak i również Iron Maiden prawdziwy tru-metalowcu :) bo widzę że znasz się na muzyce lepiej niż wszyscy.



Przecież ma rację co do Metalliki. A kastratów IM nie słucham, więc się nie wypowiadam ;)
 
 
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Wto 28 Kwi, 2009   

moim zdaniem nie ma racji zarówno w jednej kwestii jak i w drugiek. Poza tym co do Iron Maiden skoro nie słuchasz to nie wypowiadaj się na ich temat.
 
 
 
harry  
ShoutBox
no przychódź.


Wiek: 37
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 785
Skąd: Trzebiel wieś
Wysłany: Wto 28 Kwi, 2009   

Cytat:
Przecież ma rację co do Metalliki. A kastratów IM nie słucham, więc się nie wypowiadam ;)


noo go mać. to było coś. nigdy bym sam na to nie wpadł. hahahahah sorki żaba. ale musiałem. hahahaha
 
 
 
november  
Forumowy prawiczek
In A Black Sail Wrapped


Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 5
Wysłany: Wto 28 Kwi, 2009   

voo_doo napisał/a:
o widzę że znasz się na muzyce lepiej niż wszyscy


Nie trzeba być ekspertem żeby stwierdzić że Metalliki siłą jest to że nagrywają to co chcą,a nie to czego sie od nich wymaga.Przy okazji każda płyta jest inna,zaskakuje - i o to chodzi. Nie można tego powiedzieć o Ajron Mejden,puść sobie pierwszą płyte i ostatnią,wszystko to samo,identyko.To tak samo jakbyś przegapił 666 odcinków Mody Na Sukces,nic nie przeoczysz.Wiec jeśli do twarzy Ci z klapkami na oczach,nie ściągaj ich;P
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Wto 28 Kwi, 2009   

moim skromnym zdaniem DeathMagnetic to bardzo dobra płyta. mlucilem ja codziennie po 2, 3 razy przez 3 m-ce chyba. czepiac sie moge tylko utworu Day That Never Comes bo jest podobny do One. i w koncu znowu nagrali utwor instrumentalny w ktorym czuc wyraznie to samobojstwo i odkupienie o ktorym mowa w tytule. Kirk znowu wymiata, Lars wali w bebny ze az milo, Robert tez niczego sobie, a James dawno tak dobrze nie spiewal. utwor All Nightmare Long 11 na 10 w mojej skali
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Wto 28 Kwi, 2009   

november, nie wymagaj od innych zdania takiego jak Twoje. Weź Miszczu uszanuj to, że nie wszyscy są tak wpatrzeni jak Ty w Metallice i pogódź się z tym.
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Wto 28 Kwi, 2009   

November, nie zgadzam sie sie z tym ze pierwsza i ostatnia plyta Ironow sa identyczne. sa cholernie rozne. ale to temat o Metallice jest wiec nie chce wdawac sie w dyskusje
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime