Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Kazika Na Żywo - Bar La Curva
Autor Wiadomość
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Wto 06 Gru, 2011   Kazika Na Żywo - Bar La Curva

28 listopada KNŻ wydał nową płytę. Nazywa się "Bar la Curva". Płyta już otrzymała miano Złotej. Zastanawiam się dlaczego...chyba z sentymentu. Bo ja wcale nie uważam, aby ta płyta była tego godna. Naprawdę. Kazik teksty napisał naprawdę świetne, ale nic poza tym. Jak chyba każda reaktywacyjna płyta, wyszła słabo. Porównując oczywiście do starszych nagrań jest to płyta dużo...słabsza energetycznie. Nie ma poweru. Słucham poszczególnych utworów i żaden mnie nie zachwyca...żeby nie było, nie wszystkie utwory poprzednie KNŻ-tu mnie zachwycają, ale tutaj jak na razie żaden się nie trafił. Nic ponad przeciętność, a to dziwne, bo muzycy przecież nieprzeciętni tam grają... W dodatku strasznie mnie irytuje seplenienie Kazika... Spodziewałem się czegoś lepszego... A tu takie trochę pitu, pitu... Ehh...szkoda.
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Pon 12 Gru, 2011   

A mi się z kolei bardzo podoba ta płytka, cała. Może dlatego, że podoba mi się praktycznie wszystko co KNŻ. Słucham jej ostatnio praktyczne ciągle i dla mnie ma energie. Już się nie mogę doczekać koncertu KNŻ i kawałków z tej właśnie płyty takich jak : Plamy na słońcu, Mój synku i Nie ma Boga :-D
 
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Śro 04 Sty, 2012   

A jak dla mnie ta płyta jest cała godna polecenia i wyszła bardzo dobra, co wg. mnie słychać od pierwszych dźwięków. Na płycie znajduje się w mojej ocenie co najmniej kilka koncertowych hitów (np. tytułowy Bar la Curva, z prostym, acz chwytliwym refrenem). Jest też masa innych dobrych utworów, jak plamy na słońcu czy Nie ma Boga (czy tylko ja w tym utworze słyszę mocny wpływ Rage Against The Machine?). Podobnie jak poprzedniczka z niecierpliwością czekam na koncerty :D
 
 
 
unu  
Rozkręca sie


Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 104
Skąd: z rosomaka
Wysłany: Sob 07 Sty, 2012   

Album bardzo zacny. Mimo że Kazik już nie wydaje takiej ilości płyt rocznie jak kiedyś, ale "Barem la curva" pokazał że się nie skończył jeszcze. I prędko się to nie zmieni.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group