Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Hunter - HellWood
Autor Wiadomość
BTK  
Rozkręca sie
DegustatoR


Wiek: 32
Dołączył: 06 Kwi 2009
Posty: 101
Skąd: Zwoleń
Wysłany: Nie 12 Kwi, 2009   Hunter - HellWood

Co myślicie o zespole Hunter i o ich nowej płycie, jeśli ktoś w ogóle słuchał tej płytki już?
 
 
 
rizaki  
Rozkręca sie
ymm?


Wiek: 34
Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 147
Skąd: no
Wysłany: Nie 12 Kwi, 2009   

te kawałki co są na youtube są do bani :-/ chyba Hunter się wypalił, na Medeis się skonczyli, tak jak Metallica na Czarnym Albumie.. :cry:

chociaż, z drugiej strony, parę kawałków płytki nie czyni, jak przesłucham całość to się wypowiem ;-)
 
 
BTK  
Rozkręca sie
DegustatoR


Wiek: 32
Dołączył: 06 Kwi 2009
Posty: 101
Skąd: Zwoleń
Wysłany: Nie 12 Kwi, 2009   

Ja już ze 3 razy przesłuchałem całej i nie powala na kolana. Te trzy kawałki, które były udostępnione w necie, wydają się najlepsze.
 
 
 
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Pon 13 Kwi, 2009   

po pierwszych przesłuchaniach może być, ale brakuje mi tu czegoś, takiej kropki na i :) może jak dokładniej przesłucham to coś dodam.
 
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Śro 15 Kwi, 2009   

rizaki napisał/a:
te kawałki co są na youtube są do bani chyba Hunter się wypalił, na Medeis się skonczyli, tak jak Metallica na Czarnym Albumie..
chociaż, z drugiej strony, parę kawałków płytki nie czyni, jak przesłucham całość to się wypowiem


Nie chciałam robić powyższego błędu i się wypowiadać dopóki nie zapoznam się dokładniej z płytą :P ale mam ją już 2 dni i jestem już chyba po 10 wysłuchaniach - i mam ochotę jeszcze raz ja zapuścić :) Zdecydowanie - płyta inna niż wszystkie dotychczasowe, ale ma swój urok! Po pierwszym wysłuchaniu byłam trochę (brakuje mi tu słowa) nie rozczarowana ani zawiedzona, ale tak jak to ujął voo-doo czegoś brakowało. Jednak z każdym kolejnym przesłuchaniem podoba mi się coraz bardziej :) Podobne odczucia miałam gdy kupiłam T.E.L.I. po MEDEIS, ale trzeba się wsłuchać, by dostrzec głębie tych kawałków, grę słów. Jak najbardziej JESTEM NA TAK!! :mrgreen: Już prawie połowę kawałków znam na pamięć - żeby teraz tylko za szybko mi się nie znudziła - zawsze robię ten sam błąd z nowymi płytami ;) P.S. BTK - I wcale nie wydaje mi się, żeby te 3 kawałki co już były na necie były najlepsze :P Jest wiele fajnych kawałków, tylko trzeba się z nimi dokładniej zapoznać, a nie powierzchownie ;) Ale to oczywiście tylko moje skromne zdanie, jak to mówią - rzecz gustu :)
 
 
BTK  
Rozkręca sie
DegustatoR


Wiek: 32
Dołączył: 06 Kwi 2009
Posty: 101
Skąd: Zwoleń
Wysłany: Śro 15 Kwi, 2009   

Teraz już wiem, że nie są najlepsze. Przesłuchałem płytę co najmniej 10 razy i trudno wybrać najlepsze, wszystkie są zajebiste.
 
 
 
Araiser
[Usunięty]

Wysłany: Śro 15 Kwi, 2009   

Wkurwiają mnie te religijne teksty :P Np. w Armii Boga ;]
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Śro 15 Kwi, 2009   

Podoba mi się brzmienie na tej płytce, perkusja brzmi o niebo lepiej niż w poprzednich produkcjach, Gitarki mają podobny charakter, ale jeszcze więcej mocy :evil:
 
 
szczepek  
Rozkręca sie
aka Deithwen

Wiek: 33
Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 118
Skąd: Konin
Wysłany: Śro 15 Kwi, 2009   

Genialna.
 
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Śro 15 Kwi, 2009   

BTK napisał/a:
Teraz już wiem, że nie są najlepsze. Przesłuchałem płytę co najmniej 10 razy i trudno wybrać najlepsze, wszystkie są zajebiste.


A widzisz? ;) Teksty są fajne i czy religijne, czy nie, zajebiście są dobrane i nieraz można rozszyfrować tzw. drugie dno. Dla mnie - rewelka - też nie potrafię podać najlepszej wg. mnie, chyba prawie wszystkie są świetne :))))
kocham Hunter!!! Od zawsze na zawsze :)))) ))
 
 
kijana  
Moderator


Wiek: 33
Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1007
Skąd: Trzebiel
Wysłany: Śro 15 Kwi, 2009   

Te skrzypce wnieśli coś dobrego do tej płyty. Ogólnie wypas :)
 
 
BTK  
Rozkręca sie
DegustatoR


Wiek: 32
Dołączył: 06 Kwi 2009
Posty: 101
Skąd: Zwoleń
Wysłany: Śro 15 Kwi, 2009   

I chyba pierwszy raz przekleństwa są. :)
 
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Czw 16 Kwi, 2009   

Pierwszy to może nie, ale faktycznie jest ich więcej niż w poprzednich płytach ;)
 
 
Kaczmur
Gość
Wysłany: Czw 16 Kwi, 2009   

A dlaczego nikt nie wspomniał o kuponach rabatowych na Hunterfest??? Czyzby wszyscy mieli pirackie wydawnictwa?? :-P
 
 
szczepek  
Rozkręca sie
aka Deithwen

Wiek: 33
Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 118
Skąd: Konin
Wysłany: Czw 16 Kwi, 2009   

Ja póki co tak, ale wczoraj zamówiłem wersję płyta CD+koszulka+plakat :)
 
 
 
Xerox  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 106
Skąd: Wałcz
Wysłany: Czw 16 Kwi, 2009   

Araiser napisał/a:
Wkurwiają mnie te religijne teksty :P Np. w Armii Boga ;]


Podzielam zdanie, wałkowanie religii (kiedy umieram, wyznawcy, nieraj, armia Boga, zbawienie) lekko nuży. Płytka jest najcięższa ze wszystkich, ale całkiem dobra :) Przynajmniej nie ma założenia: -w tym ponapier**** rzucimy Bóg Szatan i Kur***, w drugim to samo tylko słowa w innej kolejnosci i to razy 13 i mamy płytę. Hunter daję radę :)
 
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Czw 16 Kwi, 2009   

A czym tu sie chwalić? ;) Ja się podniecam płytą jak na razie, kuponik też mam i koszulkę, bo zamówiłam juz dawno - i plakacik też juz dawno wisi na ścianie ;) Na HF nie jadę w tym roku, na wakacje mam nieco inne priosytety, ale kupon chętnie komuś opchnę ;)
 
 
BTK  
Rozkręca sie
DegustatoR


Wiek: 32
Dołączył: 06 Kwi 2009
Posty: 101
Skąd: Zwoleń
Wysłany: Czw 16 Kwi, 2009   

A ja po cichu się przyznam, że mam piracika i niestety na oryginał się na razie nie zapowiada.
 
 
 
juvego1988  
Forumowy prawiczek


Wiek: 36
Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 34
Wysłany: Nie 13 Wrz, 2009   

Mim zdaniem album bardzo dobry. Przyjemnie się tego słucha. :-)
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Pon 14 Wrz, 2009   

słucham tego albumu juz jakies dwa miesiace i nie nudzi mi sie. bardzo dobry instrumentalnie jak i wokalnie(fajne sa wstawki po łacinie) nie ma słabych utworów. a najlepsze to $mierci $miech, Strasznik, Labirynt Fauna, Duch Epoki, Armia Boga i Arges. jak dla mnie to 10/10
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Śro 16 Wrz, 2009   

Ale te wstawki są rumuńskie, a nie łacińskie!!!!
:P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group