Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Hunter - Forumowy Fanclub
Autor Wiadomość
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Czw 07 Kwi, 2011   Hunter - Forumowy Fanclub

I w tym o to momencie nastąpiło założenie fanclubu Huntera :-)

W tym temacie będziemy rozmawiać o zespole. Newsy, ploty, koncerty w okolicy i w ogóle.

Oficjalni członkowie:
- Alien,
- Fester,
- Cheatman,
- Ama.
- Kasiulaaa666.
(Podania w sprawie przyjęcia do fanclubu pisać do mnie lub do Alien ;-) )


Na początek wklejam mój ulubiony kawałek Huntera
[video]http://www.youtube.com/watch?v=avC-4tTb-aY[/video]
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Czw 07 Kwi, 2011   

To się udało :mrgreen: Mamy to! ;)

Od razu uprzedzam, że mamy tu prowadzić ciekawe dyskusje, a nie wstawiać posty typu "Hunter jest super" (co z resztą wiadomo;)). Ma tu być porządek, jak w żadnym temacie. Sama tego będę strzegła, więc miejcie się ludzie na baczności ;-)


Smacznego ;-)
[video]http://www.youtube.com/watch?v=ZVx08aBE7Lc&feature=related[/video]
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Czw 07 Kwi, 2011   

To zacznijmy od dyskusji na temat anglojęzycznego wydania płyty "T.E.L.I.".
Uważam, ze to porażka. Nie ma jak to pośpiewać sobie tekstów po polsku. Zresztą niektórych tekstów i przenośni nie da się w pełni zrozumiale przenieść na język angielski. Jako przykład podaje kawałek "Przy Wódce", który można interpretować dwojako.
 
 
cheatman  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 15 Mar 2011
Posty: 41
Skąd: wawa
Wysłany: Czw 07 Kwi, 2011   

Prawda Prawda T.E.L.I też mi się nie podobało, ale za to hellwoood jest wyczesany. Od początku do końca. Najlepsze kawałki według mnie to $mierci $miech oraz Labirynt Fauna.
Dla nieogarniętych powiem, że zespół Hunter pojawi się na tegorocznym Sonisphere Festival, który odbywa się 200 m od mojego domu :-P

P.S Fester dodaj mniie do funclubu
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Czw 07 Kwi, 2011   

cheatman napisał/a:
Prawda Prawda T.E.L.I też mi się nie podobało
TELI jest genialną płytką z bardzo ciekawymi tekstami do analizy i interpretacji (jakbym był nauczycielem j. polskiego, to bym zadawał interpretowanie tekstów Huntera jako prace domową. Zamiast tych badziewnych wierszy z epoki Romantyzmu)
Chodziło mi o to, ze anglojęzyczna wersja płyty jest po prostu do chrzanu :-/
 
 
ama  
Rozkręca sie


Dołączyła: 06 Gru 2010
Posty: 164
Skąd: Ustroń
Wysłany: Czw 07 Kwi, 2011   

Zgadzam się w 100%, dla mnie anglojęzyczne T.E.L.I to jakieś nieporozumienie, zupełnie do mnie nie przemawia. Jednak najlepszy Hunter to polski Hunter.

P.S Ja też bym prosiła o dodanie, jeśli można :]
 
 
Myszonka  
Lubi pieprzyć


Wiek: 30
Dołączyła: 20 Lip 2010
Posty: 322
Skąd: siem-ce
Wysłany: Czw 07 Kwi, 2011   

T.E.L.I jest dobre, Krzyk Kaieni powalił mnie na kolana, od tej piosenki zaczęła się moja hunterowa przygoda. Lecz wg mnie, na tą chwilę, najlepszym albumem jest Hellwood.
 
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Czw 07 Kwi, 2011   

TELI a Hellwood to dwie różnie koncepcyjnie płyty. Więc ich wartość zostawił bym na takim samym poziomie ;-)
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Śro 13 Kwi, 2011   

właśnie przez przypadek usłyszałem pewien kawałek... słucham, słucham i stwierdzam "przyjemny Thrash, ciekawe co to za zespół". Jak się zdziwiłem gdy zobaczyłem, że to HUNTER i ich kawałek Screamin' Whispers O_o gdyby grali tak cały czas, nie zwolnili by tępa i ni zaczęli by śpiewać po Polsku, mogli by mi na prawdę się spodobać, ale obrali zupełnie inny kierunek :(

Grali na prawdę zajebiście.
 
 
kasiulaaa666  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączyła: 17 Maj 2010
Posty: 165
Skąd: Nietążkowo
Wysłany: Śro 13 Kwi, 2011   

Taaa T.E.L.I. świetna płyta, jak i piosenka T.E.L.I, idealna na koncerty :)
Aczkolwiek bardzo cenię sobie też HellWood, Dzień bez "Labiryntu Fauna" to dzień stracony :)
 
 
ama  
Rozkręca sie


Dołączyła: 06 Gru 2010
Posty: 164
Skąd: Ustroń
Wysłany: Śro 13 Kwi, 2011   

Aras666 napisał/a:
właśnie przez przypadek usłyszałem pewien kawałek... słucham, słucham i stwierdzam "przyjemny Thrash, ciekawe co to za zespół". Jak się zdziwiłem gdy zobaczyłem, że to HUNTER i ich kawałek Screamin' Whispers O_o gdyby grali tak cały czas, nie zwolnili by tępa i ni zaczęli by śpiewać po Polsku, mogli by mi na prawdę się spodobać, ale obrali zupełnie inny kierunek :(

Grali na prawdę zajebiście.


O tak, pierwsza płyta Huntera jest świetna, ma taki surowy klimat, który zupełnie różni się od tych nowszych. Ja się tam cieszę, że śpiewają po polsku ;>
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Pią 15 Kwi, 2011   

Aras666 napisał/a:
właśnie przez przypadek usłyszałem pewien kawałek... słucham, słucham i stwierdzam "przyjemny Thrash, ciekawe co to za zespół". Jak się zdziwiłem gdy zobaczyłem, że to HUNTER i ich kawałek Screamin' Whispers O_o gdyby grali tak cały czas, nie zwolnili by tępa i ni zaczęli by śpiewać po Polsku, mogli by mi na prawdę się spodobać, ale obrali zupełnie inny kierunek :(

Grali na prawdę zajebiście.


To nie wiedziałeś, że Hunter zaczynał od Thrashu? Tak, tak zaczynali i wychodziło im to zajebiście. Ale zespół zaczął ewoluować i chwała im za to. Uwielbiam przecież Thrash, ale nie wszystko się obraca dookoła niego. Poza tym niektórych ich kawałków nie dało by się po prostu "sTHRASHować".
Bardzo również dobrze, że Drak zaczął używać naszego ojczystego języka. Nie oszukujmy się. Anglistą to on nie jest i czasami jak słyszę jego akcent to mnie jasna cholera bierze :-P Po drugie. Teksty Huntera kręcą się wokół słowiaństwa, tudzież rodzimowierstwa. Angole by nie zrozumieli kto to jest np. Trygłów.

kasiulaaa666 napisał/a:
Dzień bez "Labiryntu Fauna" to dzień stracony :)

Dzień bez "Arges" to dzień stracony ;-)
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Nie 17 Kwi, 2011   

Aras666 napisał/a:
i ni zaczęli by śpiewać po Polsku

Kiedyś mnie wkurzał polski język w metalu ogólnie, nie wiem dlaczego. Ostatnio mi się coś odmieniło, więc zrobiłem sobie kolejne podejście do Huntera (poprzednie było średnio udane ;-) ) i muszę powiedzieć, że tym razem nawet mi podeszli :-)
 
 
 
kasiulaaa666  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączyła: 17 Maj 2010
Posty: 165
Skąd: Nietążkowo
Wysłany: Pon 18 Kwi, 2011   

FeSTeR napisał/a:
Dzień bez "Arges" to dzień stracony ;-)



No też w sumie :-P
 
 
Myszonka  
Lubi pieprzyć


Wiek: 30
Dołączyła: 20 Lip 2010
Posty: 322
Skąd: siem-ce
Wysłany: Pon 18 Kwi, 2011   

ja bardzo lubię polskie zespoły. Cenię za to, że mogę zrozumieć tekst, każdy związek frazeologiczny, czy żarty... Cieszę się, że Hunter przerzucił się na polski ( a nawet nie wiedziałam, że śpiewali po angielsku, słucham zespołu od niedawna).
Do ludzi, którzy teraz mi powiedzą, że języka należy się uczyć - owszem, uczę się, ale angielski, czy jakikolwiek inny język, nigdy nie wywoła u mnie takich uczuć jak polski.
 
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Pią 22 Kwi, 2011   

Aras666 napisał/a:
Grali na prawdę zajebiście.


Ja mam właśnie na odwrót, jako sympatyk thrashu nie podoba mi się to co kiedyś robili, nie było to złe ale śmierdziało mi taką metallicą z "kill 'em all" z chu*owym akcentem.

Muzyka która robią obecnie wydaje mi się o wiele bardziej interesująca, no i bądźmy racjonalni, Hunter nie jest na tyle dobry by zostać czymś więcej niż krajową fascynacją, ewentualnie zagrają gdzieś tam koncerty w okolicznych krajach czy w UK supportując jakieś inne większe kapele - ale to robią nawet moi znajomi.

[ Dodano: Nie 24 Kwi, 2011 ]
Wasz forumowy fanklub coś zdechł :-P

Co myślicie o ich balladce ? Mi się podoba, bardzo fajnie jego akcent wyszedł z tymi gitarkami i tak dalej, tekst taki trochę ni z gruchy ni z pietruchy, ale dają radę.
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Wto 16 Paź, 2012   

Nowa płyta już niebawem, pierwsza piosnka ujrzała światło dzienne w weekend i tak mi się o tym temacie przypomło ;)

[video]http://www.youtube.com/watch?v=KSxL-ptcyfA[/video]
 
 
 
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto 30 Paź, 2012   

Najlepsze co Hunter zrobił to wg. mnie dwie pierwsze płyty, z późniejszymi u mnie różnie są kawałki ok,ale są też takie,które mnie wręcz irytują.

Dwa nowe utwory,które do tej pory ujrzały światło dzienne nie podobają mi się w ogóle i myślę,że tu się skończy na tą chwilę przygoda z Hunterem
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pią 27 Wrz, 2013   

Ssingiel z nowej płyty "Imperium": http://www.youtube.com/watch?v=BM1KBP6HNco
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi