Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przedstaw się napisz kim jesteś... Może się już znamy..
Autor Wiadomość
sabina  
Coś już napisał


Wiek: 57
Dołączyła: 25 Lis 2012
Posty: 54
Skąd: Jelcz-laskowice
Wysłany: Pią 07 Gru, 2012   

Witam:) Na imię mi Sabina. Mogłabym być Waszą mamą, gdyż mam 46 lat. Czuję się jednak wspaniale i młodo. Mieszkam w Jelczu-Laskowicach (miłe okolice Wrocławia).Od wielu lat wierna muzyce i nie tylko. Na wood byłam tylko dwa razy, ale od następnego roku będę tam co roku:) Jesli ktoś chce pojechac, a nie ma z kim, niech da znak. Razem damy radę:) Ja też nie jeździłam, gdyż nie miałam z kim:) pozdrawiam Was wszystkich! :)) :))
  
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią 07 Gru, 2012   

Dlaczego ja się tutaj jeszcze nie przedstawiłam? (Chyba.)

Na imię mi Monika (oklepane), jestem z Trójmiasta, studiuję na Politechnice Gdańskiej (póki co), lat 20, zodiakalna Waga (z elementami Panny, bo urodziłam się na styku tych dwóch znaków i czasem się zdarza, że podają mnie jeszcze jako Pannę).
Kiedyś ruda, teraz mniej. Bez czerwonych spodni ani rusz na Wood! A! I rozłożona zawsze w lasku za Gastronomią.

4 Woody za mną, 5-ty się szykuje.
 
 
 
maryy  
Forumowy prawiczek

Wiek: 29
Dołączyła: 22 Gru 2012
Posty: 5
Skąd: okolice Warszawy
Wysłany: Sob 22 Gru, 2012   

Nazywam się Marysia, jestem z okolic Warszawy. w tym roku kończę szkołę średnią, później planuję studiować biologię morza. pasjonuję się żeglarstwem; w wolnym czasie słucham muzyki (moje ulubione kapele to KSU, The Analogs, Pink Floyd i Bruce Springsteen)
Dołączyłam do tego forum z nadzieją znalezienia towarzyszy letniego festiwalowego tournée ;)
Pozdrawiam
 
 
Ashbka  
Forumowy prawiczek

Wiek: 30
Dołączyła: 06 Sty 2013
Posty: 13
Skąd: Katowice
Wysłany: Nie 06 Sty, 2013   

hej :) nazywam się Julka i jestem z Katowic. Studiuje fizykę medyczną na UŚ:) nie mam pojęcia co jeszcze mogę napisać więc myślę że tyle wystarczy.
Pozdrawiam.
 
 
 
fedak  
Forumowy prawiczek


Wiek: 28
Dołączyła: 31 Gru 2011
Posty: 16
Skąd: Tuliżkuw
Wysłany: Nie 06 Sty, 2013   

Witam wszystkich.
Jestem Kaśka. Częściej zwą mnie Kachu. W niektórych rejonach nazywana jestem nawet Fedakiem. " Uczę się" w pierwszej klasie liceum. Jestem leniwa. Lubię gotować ( pewnie dlatego taki ze mnie grubas :D ).
Z nikim z forum raczej się się nie znam. Tegoroczny woodstock będzie moim pierwszym i zapewne nie ostatnim. :)
 
 
Tomuś  
Forumowy prawiczek

Wiek: 29
Dołączył: 23 Sty 2013
Posty: 2
Skąd: Łęczna/Lublin
Wysłany: Czw 24 Sty, 2013   

Cześć.Mam na imię Tomek w lutym 2013 będę miał 18 lat. Mieszkam w Łęcznej,ale uczę się w Lublinie.Na przystanek Woodstock wybieram się po raz pierwszy w tym roku. POZDRAWIAM !!!
 
 
 
moonlight  
Forumowy prawiczek

Wiek: 28
Dołączyła: 17 Sty 2013
Posty: 1
Skąd: Małopolska
Wysłany: Pią 25 Sty, 2013   

Dzień dobry ;)
Jestem Dominika, na Wooda wybieram się pierwszy raz..i zapewne nie ostatni :)
Uwielbiam poznawać nowych ludzi i nie wyobrażam sobie dnia bez kawy :D
No to tyle ode mnie. Pozdrawiam.
 
 
Jabłuszko  
Jabłuszek Sandomierski
\,,/(^_^)\,,/


Wiek: 32
Dołączył: 01 Kwi 2011
Posty: 470
Skąd: Dwikozy
Wysłany: Sob 26 Sty, 2013   

Najwyższa pora oficjalnie się przedstawić :)
Znajomi zwą mnie Matys'em natomiast forumowicze, z którymi miałem przyjemność się spotkać Jabłuszkiem. Ksywka wzięła się z ubiegłego przystanku :) Więcej opowiem o sobie dopiero podczas spotkania, muszę zostawić sobie coś w zanadrzu by mieć o czym mówić :)
 
 
 
LethalCombinati  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 08 Lut 2013
Posty: 11
Skąd: Kwidzyn/Katowice
Wysłany: Nie 10 Lut, 2013   

Jestem Monika mam 23lata.Pochodzę z pomorza ale obecnie mieszkam na śląsku.Na Woodstocku byłam ostatni raz w 2009roku w rudym irokezie i z córką pod sercem:)
 
 
 
rudie  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 28 Sty 2013
Posty: 1
Skąd: D-ca
Wysłany: Nie 10 Lut, 2013   

Siema, jestem Rafał, niedługo mi styknie 18. Mieszkam w Dębicy i na wood'a jade w tym roku po raz pierwszy (i nie ostatni mam nadzieję). Pozdrawiam i do zobaczenia ;)
 
 
havik  
Rozkręca sie


Wiek: 30
Dołączył: 16 Lis 2011
Posty: 202
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto 12 Lut, 2013   

siema!
Na imię mam Konrad i dopiero raz byłem na Woodstocku, ale jeszcze nie raz się tam pojawię..
Wolny czas przeznaczam na darcie ryja w zespole, granie na instrumentach, na spędzanie go ze znajomymi oraz na granie w baseball lub piłkę nożną.
Tyle starczy ;D
 
 
 
Keassie  
Forumowy prawiczek


Wiek: 28
Dołączyła: 09 Mar 2013
Posty: 5
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: Sob 09 Mar, 2013   

Cześć Wam.
Jestem... po prostu Keassie (owszem, nie przepadam za swoim imieniem, więc chociaż na forum niech pozostanie mój nick). Mam 17 lat i w tym roku jadę na Woodstock po raz pierwszy. Mieszkam w Sączu. I w zasadzie to nie mam nic więcej do powiedzenia. <menu>
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Nie 10 Mar, 2013   

Keassie napisał/a:
w zasadzie to nie mam nic więcej do powiedzenia. <menu>


witamy i mamy nadzieję, ze jednak masz coś do powiedzenia;]
 
 
 
Rudzia  
Forumowy prawiczek


Wiek: 28
Dołączyła: 03 Cze 2013
Posty: 4
Skąd: Kędzierzyn-Koźle
Wysłany: Pon 03 Cze, 2013   

Hej, jestem Laura i mam w sumie 18 lat. Pochodzę z takiej małej miejscowości pod Opolem, z Kędzierzyna. Na woodstocku byłam pierwszy raz w tamtym roku, w tym mam zamiar zebrać się jeszcze raz jednak jak na razie brakuje mi znajomych którzy chcieliby pojechać. Lubię kotałki, jestem nołlajfem który nie śpi bo musi expić no i uczę się grać na gitarze, pomijając fakt że swoją pierwszą kupiłam w dzień zakończenia gimnazjum dopiero w tym roku wzięłam się za naukę, nie idzie mi tak dobrze jak myślałam że będzie. Lubię przytulać się do obcych ludzi o i jeszcze co jakiś czas jeżdżę na konwenty M&A chociaż w ogóle ich nie ogarniam. Sporadyczne piszę opowiadania, albo raczej uczestniczę w PBF (Play By Forum) tj. takie rpg, amatorskie bazgroły z obcymi ludźmi na forach i nie ma to nic wspólnego z planszami. Co nie zmienia faktu że chciałabym umieć grać też w takie, ale nikt mnie nigdy nie nauczył i wstyd mi tak kogoś poprosić. Nie mam pojęcia co robię ze swoim życiem, nie mam perspektyw na studia ani na tym podobne rzeczy a jednym z moich celów do zrealizowania w życiu jest zwiedzenie całej polski i odrobiny świata. Ba dum tss..
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Pon 03 Cze, 2013   

Kędzierzyn fajne miasto. Na ciekawą... konstrukcję :pp witamy na forum i baw się dobrze ;-)))
 
 
Kapec  
Forumowy prawiczek

Wiek: 24
Dołączył: 21 Paź 2013
Posty: 23
Skąd: Radzików/Łagiewniki
Wysłany: Pon 21 Paź, 2013   

Witam nazywam się Kacper, mam 14 lat i kocham muzyke rockową/metalową której słucham od zawsze (to zasługa Mamy) :) Nie byłem jeszcze na żadnym Woodstock'u ale na 100% pojade w następnym roku, myśle że mnie ciepło przyjmiecie :)) Mieszkam w małej wsi Radzików (około 50 km od Wrocławia)
Moje ulubione zespoły na ten czas to: Iron Maiden,Kabanos,Avenged Sevenfold,HIM,AC/DC a także uwielbiam twórczość John'a Frusciante i piękną gitarke Joe Satriani'ego.
 
 
sabina  
Coś już napisał


Wiek: 57
Dołączyła: 25 Lis 2012
Posty: 54
Skąd: Jelcz-laskowice
Wysłany: Pon 21 Paź, 2013   

Witamy:) i zapraszamy na Wood:) :))
 
 
Mkub  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 25 Sty 2014
Posty: 24
Skąd: W-wa
Wysłany: Sob 25 Sty, 2014   

Po 3 woodstockach i nieco krótszym okresie przeglądania forum nadszedł w końcu czas rejestracji;) Mam na imię Mateusz, witam wszystkich;)
 
 
Asuaz  
Forumowy prawiczek


Wiek: 27
Dołączyła: 01 Lut 2014
Posty: 3
Skąd: Głogów
Wysłany: Śro 09 Kwi, 2014   

Siemanko, jestem Asuaz. Moje imie brzmi Olka, nie znam tutaj nikogo osobiście, przynajmniej tak mi się wydaje. :D
 
 
 
gucioprawda89  
Lubi pieprzyć
biotechnolog

Wiek: 34
Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 366
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Wysłany: Śro 09 Kwi, 2014   

Siemka ludziska.
Pochodzę z Częstochowy, ale mieszkam w Warszawie. Kończę powoli studia na kierunku biotechnologia. Po dłuższej przerwie wracam do jeżdżenia na Woodstock. W tym roku będzie mój wyjątkowy - planuję "tydzień" kawalerski na nie tylko jeden wieczór. Nie lubię pisać o sobie on-line, zdecydowanie bardziej wolę poznawać ludzi w tzw. realu :)

Dzięki za wszelakie miłe podpisy typu :gucioprawda89 coś tam :) Nie wiem, o co chodzi, ale też Was witam!
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 35
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Śro 09 Kwi, 2014   

gucioprawda89 napisał/a:
Dzięki za wszelakie miłe podpisy typu :gucioprawda89 coś tam :) Nie wiem, o co chodzi, ale też Was witam!


O to chodzi :) http://uctok.com/topics22/you-vt2039.htm

siema!:)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group