Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Wielka mistyfikacja Przystaknu Woodstock
Autor Wiadomość
zUe dazy  
Rozkręca sie


Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 199
Skąd: Bydgoszcz/Ciechanów
Wysłany: Pon 07 Cze, 2010   

Owszem standardowy namiot to 2X2m, ale należy do tego doliczyć linki, które po obu stronach dadzą z 1 m długości, ergo około 9m^2

Co do samego artykułu:
Zdjęcia:nieobiektywne
Sanitariaty:ciekawe obliczenia brzmiące całkiem sensownie, ale jedyne co z nich wynika to to, że nie spełniono wymagań sanepidu:P
Namioty: Rozmiar namiotu nijak się ma do ilości ludzi jaka się może w nim zmieścić
Pociągi: Wybiórcze obliczenia biorące pod uwagę jedynie składy woodstockowe, pomijające rozrzut czasowy przyjeżdżających, jak i to, że normalne składy również jeżdżą w miejsce festiwalu.

Jak dla mnie było z 200 tysięcy, ale są to takie przypuszczenia pi razy drzwi:P.
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pon 07 Cze, 2010   

zUe dazy napisał/a:
Owszem standardowy namiot to 2X2m, ale należy do tego doliczyć linki, które po obu stronach dadzą z 1 m długości, ergo około 9m^2



taaaaaa tylko trzeba wziąć też pod uwagę jak te linki są wbijane.. namiot w namiot.. o ile już ktoś się bawi wew wbijanie tych linek 8-)
 
 
 
zUe dazy  
Rozkręca sie


Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 199
Skąd: Bydgoszcz/Ciechanów
Wysłany: Wto 08 Cze, 2010   

Kto się nie bawi ten pływa podczas deszczu ;-) .
Zresztą można to zbadać organoleptycznie przy pomocy własnych nóg idąc nocą pomiędzy namiotami ;-)
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 08 Cze, 2010   

Uwaga, cytat z tej strony:

"w b. kościele św. Bonifacego propaguje używanie i legalizację narkotyków, deprawuje młodzież wyuzdanym i przygodnym seksem i kaleczy duszę szatańskimi wpływami muzyki rockowej"


PIERDOLNĄŁEM NA GLEBĘ ahahahhaha
 
 
kamil90  
Coś już napisał

Wiek: 33
Dołączył: 08 Cze 2010
Posty: 96
Skąd: zielonka
Wysłany: Wto 08 Cze, 2010   

oczywiście zdaża się jak wszędzie, że do głosu dorwie się ktoś chory psychicznie, coś mi się wydaje że w postaci tego tekstu mamy idealny dowód komu nie powinno się dawać głosu
 
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Wto 08 Cze, 2010   

zUe dazy napisał/a:
Owszem standardowy namiot to 2X2m, ale należy do tego doliczyć linki, które po obu stronach dadzą z 1 m długości, ergo około 9m^2

No na pewno :D Ciekaw jestem kto ma na Woodstocku linki. Ja osobiście miałem jedną bo bez niej pół namiotu si wali. Namioty typu iglo mogą stać zazwyczaj bez linek a takich większość.
 
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Wto 08 Cze, 2010   

Dezaprobator napisał/a:
Ciekaw jestem kto ma na Woodstocku linki. .


"Ja jestem cwaniak i wypie*dalaj"


Co prawda mój namiot nigdy nie przypominał namiotu ale linki miałem.
 
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Wto 08 Cze, 2010   

Dezaprobator napisał/a:
Namioty typu iglo mogą stać zazwyczaj bez linek a takich większość.
Ale takie niestety są podatne na różne zakręty losy. Linki lepsze, zawsze można wiązać pomiędzy namiotami :-)
 
 
kamil90  
Coś już napisał

Wiek: 33
Dołączył: 08 Cze 2010
Posty: 96
Skąd: zielonka
Wysłany: Śro 09 Cze, 2010   

linki przydają się w momencie deszczu i tego nikt nie zaprzeczy, natomiast gdy pogoda jest "właściwa" linki w iglo nie są potrzebne
 
 
 
Rodzyna  
Forumowy prawiczek


Wiek: 32
Dołączyła: 28 Lip 2009
Posty: 32
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Sob 26 Cze, 2010   

Zastanawiam się czy tacy ludzie są zdrowi. :mrgreen: Jak dla mnie to w tym artykule jest jedna wielka manipulacja. Pokazał zdjęcie z woodstocku z końca boku tłumu, które z tej perspektywy nie pokaże nawet połowy ludzi, a z U2 profesjonalne zdjęcie. Toi toików nawet jeśli nie było tyle ile powinno to przeto było ich więcej niż na zdjęciu. Ja szukając jednej wioski przeszłam praktycznie cały las do o koła i namioty były jeszcze w lasku i za laskiem była taka duuuża polana (zresztą kawał drogi od całego pw) i tam też było w ciul namiotów,a potem znowu las. A autorowi tego artykułu jak się nudzi, że zajmuje się pierdołami to niech zobaczy zdjęcia satelitarne i liczy namioty...
Swoją drogą co jest jeszcze śmiesznego w innym artykule na tej stronie w roku bodajże 2008 podają liczbę osób 100tyś. więc skoro w 2009 było najwięcej to jak mogło być rzekomo 10 tyś. :mrgreen: :mrgreen:
 
 
CycuS32  
Coś już napisał
status kłamie!!! jestem -Forumowy prawiczek -


Wiek: 57
Dołączył: 20 Cze 2010
Posty: 70
Skąd: Ok. Rabki-Zdrój ;]
Wysłany: Nie 27 Cze, 2010   

to jest super śmieszne!!!
nie wierzę już żadnym gazetom ponieważ sam miałem i mam 'przyjemność' uczestniczenia w pewnym konflikcie który na bieżąco przedstawiają wszelakie gazety a teraz nawet zabrała się za to TV (polsat, TVP 1) i na własne oczy widziałem, czytałem zupełnie przekształconą prawdę...
więc wierzyć należy tylko i wyłącznie temu co się wie samemu, lub też zaufanych ludzi a nie jakiś wielki niezależny! :lol: :lol: dziennikarz napisze...
jedna wielka ściema!
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 29 Cze, 2010   

Chyba, że jakieś indymedia(niezależne media) artykuły tam się znajdujące to perełki których w TVP nie ujrzysz.
 
 
Baton  
Lubi pieprzyć
Power Wafel


Wiek: 37
Dołączył: 22 Mar 2009
Posty: 341
Skąd: Toruń
Wysłany: Wto 29 Cze, 2010   

hehehe tak sobie po swojemu rozkminilem 100x100 = 10000 a teraz pomyslec ile takich kwadratow ludzkich pod scena jebnac to bylo od chuja i ciut ciut :D + reszta afkors
 
 
 
Kermitaniu  
Rozkręca sie


Wiek: 35
Dołączył: 06 Paź 2010
Posty: 135
Skąd: ZG/Bournemouth
Wysłany: Wto 04 Sty, 2011   

Bawilismy sie zajebiscie? Tak.
Bedziemy sie bawic zajebiscie za rok? Tak.
Za dwa ? Tak.

Wiec niekulturalnie mowiac - sram na to, czy jest tam 10 tys ludzi, czy 500. A Ty, czlowieku, ktory napisales ten artykul (NIE POST), zamiast zajac sie liczeniem ludzi na woodstocku, moglbys zajac sie pomoca dla dzieci w afryce albo zbiorka kasy na jakies akcje charytatywne, tak jak zreszta 90% z tych idiotow, ktorzy pisza o pierdolach, ktore nikogo nie interesuja.

dziekuje, dobranoc.
 
 
moj_trans  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 11 Gru 2011
Posty: 28
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: Sob 30 Cze, 2012   

http://www.bibula.com/?p=2341

"Oj, biedna ta polska młodzież. W imię muzyki i rozrywki została perfidnie zmanipulowana. Ze wszystkich stron." Zaraz mnie szlag trafi. Czy ci ludzie na prawde wierzą w to, że my nie mamy swojego rozumu i bierzemy za prawdę wszystko to co nam inni powiedzą?
Na pewno nie jedna osoba przyjeżdżająca na woodstock ma szersze pojęcie o życiu niż autor tego tekstu. Żenada po prostu. Żenada.
 
 
-VIKING-  
Na pewno offtopuje

Wiek: 38
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 739
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob 30 Cze, 2012   

moj_trans napisał/a:
http://www.bibula.com/?p=2341

"Oj, biedna ta polska młodzież. W imię muzyki i rozrywki została perfidnie zmanipulowana. Ze wszystkich stron." Zaraz mnie szlag trafi. Czy ci ludzie na prawde wierzą w to, że my nie mamy swojego rozumu i bierzemy za prawdę wszystko to co nam inni powiedzą?
Na pewno nie jedna osoba przyjeżdżająca na woodstock ma szersze pojęcie o życiu niż autor tego tekstu. Żenada po prostu. Żenada.


Odmóżdżone, jednowymiarowe kutafony. Niech sobie pierdolą. Przynajmniej mam ubaw jak takie coś słyszę w telewizji, albo widzę w jakimś źródle pisanym:D
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group