Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Sikanie
Autor Wiadomość
wielebny  
Forumowy prawiczek

Wiek: 34
Dołączył: 01 Sie 2011
Posty: 39
Skąd: Inowrocław
Wysłany: Sob 28 Lip, 2012   

ja korzystałem z toika na krwiodastwie :D
bardzo czysty był do czasu niestety:<
 
 
 
ull  
Coś już napisał
Szalona Kapeluszniczka


Wiek: 37
Dołączyła: 10 Cze 2012
Posty: 81
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie 29 Lip, 2012   

nathalie93 napisał/a:
Jeżeli nie toiki, to jest jeszcze las. Wybaczcie, ale sikać jakoś i gdzieś trzeba, o.

spoko, byle nie na namiot :D

pauli napisał/a:
Te lejki to przesada, moim zdaniem ;)

czemu? od wczesnego dzieciństwa żałowałam, że nie mam tego chłopskiego udogodnienia i muszę kucać/siadać. jakbym miała 49zł na zbyciu, to może bym nawet spróbowała ;)
 
 
xXXxGumisxXXx  
Rozkręca sie


Wiek: 30
Dołączył: 31 Paź 2011
Posty: 253
Skąd: Głogów
Wysłany: Pon 30 Lip, 2012   

Toiki, temat rzeka ; d

W zeszłym roku nie miałem takiej potrzeby, aby zwiedzić świątynie rozpusty ( rolki nie miałem, a jak znam życie w toiku też bym nie uświadczył ;p ), ale na tegorocznej majówce we Wrocku to już był mus nad musem i faktycznie, przeżycia ekstremalne xD
Jak iść to tylko w OSTATECZNOŚCI ;)

Btw. znajoma opowiadała jak to rok temu jedna dziewczyna starała się załatwić bez dotykania niczego w toiu; ponoć stanęła na "muszli" i nagle noga jej się omskła i niefortunnie sru do cuchnącej otchłani xd Ale musiał być koncert w tamtym momencie ;P
 
 
 
-VIKING-  
Na pewno offtopuje

Wiek: 38
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 739
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie 05 Sie, 2012   

xXXxGumisxXXx napisał/a:
Btw. znajoma opowiadała jak to rok temu jedna dziewczyna starała się załatwić bez dotykania niczego w toiu; ponoć stanęła na "muszli" i nagle noga jej się omskła i niefortunnie sru do cuchnącej otchłani xd Ale musiał być koncert w tamtym momencie ;P


Kucają po pijaku i potem walą nie do dziury?!
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

hmm..a ja nie miałam problemów z toikami w tym roku, zawsze trafiałam na czyste albo w miarę czyste..inna sprawa, że mało z nich musiałam korzystać.
 
 
 
G.R.E.G  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 24 Lip 2012
Posty: 41
Skąd: Krosno
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

toiki kolo ASP full wypas, czysciutkie i dwie roli papieru i to w polowie trwania woodstocka.gorzej bylo z tymi kolo kranow, ale to zalezne bylo kiedy ostatnio byly czyszczone.wielki plus za kraniki przy tojkach.bylo gdzie oplukac rece po wyjsciu.
 
 
dydaa  
Rozkręca sie
:D


Wiek: 32
Dołączyła: 01 Mar 2012
Posty: 274
Skąd: Skwierzyna
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

G.R.E.G napisał/a:
toiki kolo ASP full wypas, czysciutkie i dwie roli papieru i to w polowie trwania woodstocka.

co? <szok> to chyba koło asp były jeszcze jakieś inne toie ;p byłam rozbita koło małej sceny i kiedy nie poszło się do toia to nic tylko pawia puścić.
 
 
 
janiak15  
Forumowy prawiczek


Wiek: 30
Dołączył: 03 Lis 2011
Posty: 45
Skąd: Nowogard
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Potwierdzam, toiki przy ASP były jak dla mnie najlepsze na całym polu, choć któregoś dnia przestały chodzić krany obok nich :(
 
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Śro 08 Sie, 2012   

Już w czwartek po południu te krany tam koło ASP nie działały. Nie wiem jak było w dalszych dniach, bo tam już nie docierałem.

Co do czystości Toików to w trakcie samego festiwalu nie było tak tragicznie, ale problem był z czymś innym, woda z kranów (mówię o tych obok allegro) tworzyła ogromne kałuże w które mało kto miał ochotę wchodzić. Aha, te same toie w niedzielę rano to już inna bajka - całe 50 minut szukałem jakiegoś w którym ktoś nie narobiłby kupska NA DESKĘ (swoją drogą - skąd się tacy ludzie biorą?) albo takiego gdzie nie brało mnie na rzyganie po otwarciu drzwi.

ps. Duży plus za pisuary dla facetów! :)
 
 
 
tvoff  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 09 Paź 2011
Posty: 19
Skąd: z miasta
Wysłany: Czw 09 Sie, 2012   

vin napisał/a:
hmm..a ja nie miałam problemów z toikami w tym roku, zawsze trafiałam na czyste albo w miarę czyste..inna sprawa, że mało z nich musiałam korzystać.


jeszcze w środę było sporo czystych. potem wyglądało to tak, że 90% z nich było tak obsr*****, że nie dało się do nich wejść, więc szedłem i sprawdzałem po kolei każdy, aż znalazłem czysty. Inna metoda to stanąć w kolejce lub wejść za jakąś dziewczyną, zwykle tak można rozpoznać, że kibel jest czysty. A swoją drogą, to chamstwo sr** dookoła, skoro można sobie wyścielić deskę papierem i na niej usiąść. Jest jeszcze alternatywny sposób, można iść do lasku, tego za toikami obok kranów, gdzie nikt się nie rozbija, bo drzewka stoją 1m od siebie i tam się załatwić. niektórzy tak robili.
 
 
Cru  
Lubi pieprzyć
Asia


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Kwi 2010
Posty: 356
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 09 Sie, 2012   

Jak bardzo mocno mi się chciało siku to stawałam za chłopakami, bo stwierdziłam, że tak będzie szybciej. Zawsze wszystko szło po mojej myśli dopóki, dopóty tak już potrzebowałam - patrzę trzech chłopaków, spoko, szybko pójdzie. Każdy z nich SRAŁ. <beksa>
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Czw 09 Sie, 2012   

Cru - hahaha :D Smutne, ale prawdziwe, za chłopem się nie stoi!
Najlepsze były toiki w lesie w drodze na Celtyckie i za wioską piwną koło gastro. Te pierwsze praktycznie zawsze czyste, niestety tam nie było zlewów. A jeśli chodzi o te obok sceny - czyste były te przy kałużach, bo większość unikała błota :P
 
 
Xatoos  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 18
Skąd: Czeladź
Wysłany: Czw 09 Sie, 2012   

Ja przyjąłem podobną taktykę - jak musiałem załatwić potrzebę to stawałem za dziewczyną albo szedłem i szukałem po kolei. Swoją drogą zastanawia mnie jak ktoś musi być pijany/mieć naprawdę ciśnięcie żeby osrać ścianę w toiku. To naprawdę trzeba być snajperem z armatą...
 
 
DJPreZes  
Rozkręca sie


Wiek: 38
Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 274
Skąd: Gdynia
Wysłany: Czw 09 Sie, 2012   

aqu32 napisał/a:
Aha, te same toie w niedzielę rano to już inna bajka - całe 50 minut szukałem jakiegoś w którym ktoś nie narobiłby kupska NA DESKĘ (swoją drogą - skąd się tacy ludzie biorą?) albo takiego gdzie nie brało mnie na rzyganie po otwarciu drzwi.


W niedziele cudem w majty nie narobiłem. Albo waliło tak, że nawet stare punki wybiegały z krzykiem, albo kupa na suficie (no nie na suficie, ale tak do 3/4 ściany... kosmos... zszokowany jestem jak można tak zrobić...). W jednym Tojku kompletna masakra... 4 tampony (zużyte, bo napompowane jak wielki szczur) na desce... Jak już znalazłem taki całkiem ok, to nie miał zamknięcia, był pochylony do przodu, więc musiałbym trzymać drzwi cały czas.. Za to 3 były w miarę czyste, ale srajtaśmy i wszystkiego innego tyle, że jakbym dołożył swoje, to bym przepełnił bufor. W końcu uznałem, że wale wszystko i sram albo w tym otwartym, albo na środku drogi i... znalazłem czysty.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group