Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Sesja na uctoku

Czy uważasz że pomysł sesji ślubnej na woodstocku jest trafny?
Tak
68%
 68%  [ 13 ]
Nie
10%
 10%  [ 2 ]
Dynda mi to :)
21%
 21%  [ 4 ]
Głosowań: 19
Wszystkich Głosów: 19

Autor Wiadomość
AnOfDe  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 15 Lip 2013
Posty: 3
Skąd: Lca
Wysłany: Pon 15 Lip, 2013   Sesja na uctoku

Witajcie koleżanki i koledzy. W tym roku mam pomysł na zrobienie sesji na woodstocku. Jako że jestem fotografem i chciałem zrobić coś niecodziennego pomyślałem o sesji ślubnej na woodstoku. Jak nie trudno się domyślić pary które miałem jako nowożeńcy nie wykazali chęci na takie sesje. Poza tym trzeba czuć tamte klimaty. Dla tego zwracam się z propozycją do Was. Może jest jakaś para która by chciała taką sesję ? macie jeszcze suknie i garniaki, może nie dawno braliście ślub i chcielibyście jeszcze jedną sesję odjechaną ? Nie mam pojęcia jaki może być odzew do mojej propozycji ale jeśli duży bo będę kombinował aby wszystkim którzy chcą zrobić świetną pamiątkę. Oczywiście nie mam zamiaru brać za to żadnych pieniędzy! Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę o info, jeśli ktoś chce sprawdzić moją wiarygodność i jakość zapraszam na moją stronę www.Krzyżanowscy.pl

Ps. zapomniałem napisać że w tym roku nie uda mi się być na całym woodzie i będę tylko 1-2

Jeśli masz pomysł na inną odjechaną sesję to pisz pomysła !
 
 
goldenboj  
Lubi pieprzyć
Muzyk :)


Wiek: 33
Dołączył: 29 Paź 2012
Posty: 469
Skąd: Zbąszynek
Wysłany: Pon 15 Lip, 2013   

Ja bardzo chętnie wziąłbym udział w takiej sesji :D niestety nie mam żony i nie brałem ślubu :P
 
 
 
manfredka  
Forumowy prawiczek
Miła..czasem drapie.


Wiek: 28
Dołączyła: 30 Lip 2012
Posty: 28
Skąd: Jastarnia
Wysłany: Pon 15 Lip, 2013   

Jakbym miała białą suknię to mogłabym być Twoją "Żoną Do Zdjęcia" :DD
 
 
 
AnOfDe  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 15 Lip 2013
Posty: 3
Skąd: Lca
Wysłany: Pon 15 Lip, 2013   

Jeśli chcecie takie sesje zawsze możecie też dobierać pary, jest chętny znajdzie się chętna może ma suknie a może uda się pożyczyć od kogoś. Nie muszą to być tylko realne pary. Kombinujcie, ja jestem jak pisałem otwarty na propozycję i chętnie porobił bym jakieś fajne zdjęcia w fajnej atmosferze :)
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Pon 15 Lip, 2013   

Takie sesje na PW już już odbywały i prawdziwi nowożeńcy mieli przy tym świetną zabawę.;]
Chyba w przeciwieństwie do zestresowanego fotografa,którego ktoś zaczepiał z każdej strony:D
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon 15 Lip, 2013   

Mam sukienkę z prześcieradła, długa, biała w jakieś mini kwiatki, nada się? :D
 
 
 
AnOfDe  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 15 Lip 2013
Posty: 3
Skąd: Lca
Wysłany: Pon 15 Lip, 2013   

Wszystko się nada :) kto jest zdecydowany w 100% niech pisze na PW w ten sposób zrobię listę umówię się jakoś z każdym i coś sklecimy. Ja jako fotograf zestresowany nie jestem bo jestem także czynnym uczestnikiem woodstocku w przeciwieństwie do tamtego o którym wspomniano. :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group