Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Seriale
Autor Wiadomość
futuristka666  
Rozkręca sie
Kwasożłop


Wiek: 114
Dołączyła: 24 Cze 2010
Posty: 255
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 09 Lip, 2010   

Ja oglądam namiętnie Skins'ów i Dr.House'a. To te dwa ulubione. Oglądam też Kości, ale to już rzadziej. Tak, House i Kumple to moi faworyci. Oczekuję kolejnych sezonów, bo już tak lecę od nowa co trochę. Awrrr jestem niecierpliwa :c
 
 
Cru  
Lubi pieprzyć
Asia


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Kwi 2010
Posty: 356
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 09 Lip, 2010   

Jeśli chodzi Skins to tak naprawdę pierwsze dwa sezony były fajne. Trzeci i czwarty jakoś mniej mi się podobał, a sam czwarty był taki za bardzo melodramatyczny. Nie wiem dlaczego, ale nie przypadł mi do gustu. A koleżanka moja wygląda jak Effy. ;p
 
 
Baton  
Lubi pieprzyć
Power Wafel


Wiek: 37
Dołączył: 22 Mar 2009
Posty: 341
Skąd: Toruń
Wysłany: Czw 15 Lip, 2010   

Kumpel mi nagral Dextera i Czysta krew poki co skonczylem Dextera na ost odc 4 sezonu - i musze powiedziec ze jestem rozjebany 4 sezony po 12 odcinkow po 50min obejrzalem w 5 dni - wciagajace :D. Jak bylem maly z babcia zawsze druzyne A ogladalismy :D
 
 
 
fafloczka  
Forumowy prawiczek


Wiek: 32
Dołączyła: 04 Lip 2010
Posty: 16
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: Nie 18 Lip, 2010   

"Skins" :) zgadzam się z wypowiedzią (bodajże dwa posty wyżej) ,że dwa pierwsze sezony były najlepsze.
"Przyjaciele"! uwielbiam ich. kiedyś nie rozumiałam tego poczucia humoru, ale teraz... ;d Rose i Joey.
"Kości" - cały czas czekam aż agent Boof i pani antropolog będą razem :d
"Spadkobiercy" - choć może to nie do końca jest serial.
A z polskich to przypadł mi do gustu "Usta usta". Najlepszy ostatnimi czasy. Bo "Klub Szalonych Dziewic" to jakaś porażka :x
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Pon 06 Gru, 2010   

Z sitcomów "Przyjaciele" wygywają poza tym "How i met your mother" "2 i pół" "Scrubsi" i " Big bang theory"
Oprócz tego jakiś czas temu obejrzałem "Jericho",a teraz się zabrałem za "Jeremiah". Jeśli ktoś lubi postapokalityczne klimaty to polecam (tutaj w sumie dosyć umiarkowane i przez to bardziej realne).
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pon 06 Gru, 2010   

"Spadkobiercy"!!
o tak, zakochałam się, nie mogę żyć bez nich
 
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Pon 06 Gru, 2010   

Kefir napisał/a:
"How i met your mother"
Serial spoko, ale ma głupi tytuł :-P Ile można opowiadać dzieciakom jak się poznało ich matkę. No dobra opowiadać można długo, ale po cholerę opowiadać co się robiło po drodze :-P

A mój typ na kultowy serial to "Zmiennicy".
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pon 06 Gru, 2010   

FeSTeR napisał/a:
A mój typ na kultowy serial to "Zmiennicy".


kooltoffy? jak tak to tylko czterej pancerni!
ale zmienników też nawet lubiłam
 
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Pon 06 Gru, 2010   

Zmiennicy to inne realia :-)
Bareja doskonale nabijał sie z absurdów PRL-u a cenzura nic :mrgreen:

Pancerni też fajni bo o wojnie i jedynym słusznym przyjacielu Polaków i zwycięscy II WŚ :-P
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Pon 06 Gru, 2010   

"Stawka większa niż życie"
 
 
 
Yava BGC  
Typowy spamer
Fuck You ,You Fucking Fuck !


Wiek: 37
Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 1113
Skąd: Kołobrzeg/ZG
Wysłany: Pon 06 Gru, 2010   

Kompania braci
 
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pon 06 Gru, 2010   

Może nie serial, ale uwielbiam "Whose line is it anyway" :mrgreen:
No i bardzo lubię "Scrubs", choć męczy mnie czasem, że ciągle powtarzają odcinki. Ale i tak mogę ich non stop oglądać :)
 
 
futuristka666  
Rozkręca sie
Kwasożłop


Wiek: 114
Dołączyła: 24 Cze 2010
Posty: 255
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 06 Gru, 2010   

Ja ostatnio zakochałam się w "Supernatural - nie z tego świata" i "Harper's Island" :mrgreen:
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Pon 06 Gru, 2010   

Yava napisał/a:
Kompania braci

No raczej :mrgreen:
Potem zrobili"Pacyfik" ale nawet do pięt kompani nie dorasta.
 
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Wto 07 Gru, 2010   

Masz racje Kefir. Nie wiem co jest z Pacyfikiem nie tak :-/ Niby fajny. Ci sami producenci, też o wojnie... Ale coś jest z nim nie tak...

Może dlatego ze wojna na Pacyfiku nie jest moim ulubionym teatrem działań. Może dlatego, ze była bardziej pozycyjna. Może dlatego, ze ile można oglądać deszcz i drzewa.

Te dwa odcinki co byli na Peleliu były najlepsze. Okinawa tez fajnie pokazana, ale to już było w poprzednich odcinkach :-|
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Wto 07 Gru, 2010   

Też do końca nie wiem, co jest nie tak. Jedno co zauważyłem to oglądając ten serial nie miałem pojęcia kim są główni bohaterowie, nie pamiętałem twarzy imion, poza tym jakaś rotacja była bezsensowna. W kompanii braci można się było utożsamiać z nimi itp. itd.
 
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Wto 07 Gru, 2010   

Kefir napisał/a:
poza tym jakaś rotacja była bezsensowna.
No nie wiem czy rotacja żołnierzy była bezsensowna. Dużo ich tam ginęło i odnosiło rany w końcu.
Ale też miałem problem z zapamiętaniem imion do twarzy. Leckiego pamiętam, Sledgehammera i "Snafu" bo byli charakterystyczni.
Może tak jak w przypadku "Kompani braci" skupili się tylko na jednej kompani a nie na dwóch (i nawet trzech - Basilogne jeszcze jedną przygotowywał w odcinku 7 bodajże) to może było by to inaczej...
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Wto 07 Gru, 2010   

Ale na pewno było wielu takich, którzy przeżyli całą kampanię na Pacyfiku i na nich powinni budować fabułę. Ja też kojarzę tych trzech z serialu ale ciężko mi było sobie przypomnieć ksywy czy nazwiska. Jak wszedłem na filmweba to tylko Snnaffu sobie przypomniałem, reszty nawet z gęby nie kojarzę ;-)
A z kompanii z tej samej strony od razu mi się przypominały postaci, sceny itp. Niby oglądałem 2 razy ale ost. raz rok temu, a Pacyfik pół roku, więc nie powinno być różnicy.
 
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Wto 07 Gru, 2010   

kurwa... nigdy nie oglądałem Kompani Braci, a non stop słyszę o tym same pozytywy... czas najwyższy nadrobić zaległości!
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Wto 07 Gru, 2010   

Kefir napisał/a:
Ale na pewno było wielu takich, którzy przeżyli całą kampanię na Pacyfiku i na nich powinni budować fabułę
Myśle ze takich wcale wielu nie było. Pamiętasz tego starego sierżanta? z plutonu Sledga własnie. Przeżył I wojnę światową, na Pacyfiku się rozpłakał. Nie mógł już tego psychicznie znieść. Ta kampania była wyniszczająca psychicznie jak i fizycznie. Mało było żołnierzy którzy przeszli wszystko. Hestie(?? dobrze pisze? ten pułkownik) Oberwał na Okinawie. Był już blisko końca wojny.

Ja Kompanie braci oglądałem z jakieś 5 razy chyba. Nie nudzi mi się chociaż znam na pamięć prawie że. Pacyfik obejrzałem dwa razy, próbowałem trzeci i dupa. Nie mogę wysiedzieć przy tym :-|
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Wto 07 Gru, 2010   

W sumie masz rację warunki zupełnie inne niż w Europie i czas trwania 3 razy dłuższy. Może i dobrze, że chcieli realia zachować ale to zabiło trochę serial.
Ja chciałem ostatnio Kompanię obejrzeć ale płyty gdzieś mi się zapodziały, a nie mam miejsca na dysku żeby ściągnąć ;P
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group