Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Rzygam już tym Euro.
Autor Wiadomość
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Nie 17 Cze, 2012   

erazel napisał/a:
a hiszpanów za ich ciotowatość (afera z trawą na gdańskim stadionie dobitnie ukazała ich podejście)
Ciotowatość ciotowatością, ale grają dobrą piłkę i fajnie by było jakby pykli drug tytuł z rzędu. W sumie trzeci, jeżeli liczyć Mundial dwa lata temu :))
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Nie 17 Cze, 2012   

Holandia bez punktu w fazie grupowej. To jest szczyt...
 
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Nie 17 Cze, 2012   

Statystycznie rzecz ujmując to jesteśmy lepsi od Holandii... My to chociaż dwa zdobyliśmy :-P

A tak na serio... tak.. To jest szczyt. Nie pokazali nic na tych mistrzostwach. Za dużo indywidualnych akcji, brak zgrania. Chęci może i mieli, ale same chęci to za mało niestety. No cóż.. wice mistrz świata jedzie upokorzony do domu. Może za dwa lata wyciągnąć wnioski z tej jakże bolesnej lekcji.
 
 
Cru  
Lubi pieprzyć
Asia


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Kwi 2010
Posty: 356
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 18 Cze, 2012   

Holendrom nie kibicowałam od początku. Wicemistrzowie świata zachowują się jak gwiazdki. Samemu się meczu nie wygra, potrzebna jest gra zespołowa, a oni jej nie pokazali.
Z tej grupy byłam za Danią i Portugalią. Ale wchodzą Niemcy, którzy na tych mistrzostwach pokazują naprawdę dobrą grę. Wiedzą po co przyjechali i im gratuluję. Dania strzeliła im bramkę, widać, że walczą, wspaniali jak dla mnie.
Jutro jestem Irlandczykiem, trzymam za zielonymi od początku, bo trafili na mocną grupę. Chciałabym, aby chociaż jeden punkt zdobyli... I kibice irlandzcy są niesamowici ;))
[video]http://www.youtube.com/watch?v=5RfmiQgop7I&feature=related[/video]

Grecja nie zasłużyła według mnie na ćwierćfinał i dobrze jak dostaną od Niemców w dupę.
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon 18 Cze, 2012   

Cru napisał/a:
Grecja nie zasłużyła według mnie na ćwierćfinał i dobrze jak dostaną od Niemców w dupę.


Otóż jak najbardziej zasłużyli ;) Oni nie grają widowiskowego footballu, ale potrafią ze swoich bardzo przeciętnych piłkarzy wyciągnąć taką taktykę (w skrócie brzmi ona: muruj bramkę i strzel jednego gola więcej), która ostatecznie potrafi przynieść im sukcesy. To, że na awans zasłużyli udowodnili w meczu z nami (mecz, który powinni byli wygrać - bardzo dyskusyjny spalony), a przede wszystkim z ruskimi (wygrali tylko 1:0, ale mieli też poprzeczkę i niesłusznie nieprzyznanego karnego).
Kiedy mecz im wychodzi, tak jak z Rosją, to mogą wygrać absolutnie z każdym, z Niemcami również.
 
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Pon 18 Cze, 2012   

Ja tam do murowania bramki przez Greków nigdy nic nie miałem. Grają tyle na ile pozwalają im umiejętności i robią to skutecznie. Każdy by chciał żeby nawet grając "brzydziej" Polska awansowałą dalej,
A swoją drogą to moim zdaniem z naszej grupy na dobrą sprawę nikt nie zasłużył na wyjście bo wszyscy grali słabo :D
 
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Pon 18 Cze, 2012   

Pomimo tego, że Grecy parę razy zostali "oszukani" i są jedną z najbardziej doświadczonych przez los drużyn na tych mistrzostwach, to też uważam, ze nie zasłużyli na cwierćfinał.
Kompletnie nie podoba mi się to, że nie grają bardziej otwarcie tylko mają 8 obrońców i dwóch napastników, którzy strzelają wyłącznie z kontry. A do tego wkurwia mnie Karangunis, który przewraca się nawet wtedy jak go ktoś lekko muśnie.
 
 
maniek14  
Na pewno offtopuje
mam na to wszystko wyjebaaaneee


Wiek: 33
Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 832
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Pon 18 Cze, 2012   

[video]http://www.youtube.com/watch?v=1H8IzKppgq4&feature=related[/video]
 
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Wto 19 Cze, 2012   

Czy w dobie zaawansowanej technologii, nie można w kontrowersyjnych sytuacjach tą technologią się wspomagać? Po dzisiejszym meczu Ukraińców proponuje nad bramkami na stałe zawiesić kamery, z których nagrania będą od razu do wglądu sędziego. Sędzia liniowy/końcowy/krótkiego boku (nie wiem jak go nazwać) wielki błąd zrobił, a wypłatę i tak dostanie. Kamerka wypłaty by nie chciała, a koszt jej zainstalowania też nie byłby aż tak duży.
Rozczarowany jestem decyzją sędziego. Liczyłem na Ukrainę i jakby ta bramka została tak jak się należy zaliczona, to wynik spotkania mógłby być inny...
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto 19 Cze, 2012   

Dokładnie, Ci sędziowie to jedna wielka pomyłka.
FIFA, UEFA czy PZPN to ten sam schemat myślenia: konserwatywni dziadkowie. Jak było 100 lat temu to teraz też tak ma być bez względu na wszystko. "Błędy sędziowskie to część piękna tej gry" i to jest cała ich argumentacja.
Nie ważne gdzie Ci sędziowie by nie stali to jednak oko ludzkie potrafi być zwodnicze i jedyne słuszne rozwiązanie, zarówno dla gwizdania spalonych jak i kwestii przekroczenia piłki przez linię końcową, powinna już rozstrzygać współczesna technika, tak jak to ma miejsce w tenisie czy kilku innych dyscyplinach.
 
 
 
dydaa  
Rozkręca sie
:D


Wiek: 32
Dołączyła: 01 Mar 2012
Posty: 274
Skąd: Skwierzyna
Wysłany: Śro 20 Cze, 2012   

Ale sędzia stał obok bramki, wpatrywał się w nią i nie wiem jak on nie zauważył tego gola. Beznadzieja, liczyłam na Ukraine.
 
 
 
maniek14  
Na pewno offtopuje
mam na to wszystko wyjebaaaneee


Wiek: 33
Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 832
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Śro 20 Cze, 2012   

no to anglicy maja w takich sytuacjach remis http://w927.wrzuta.pl/film/4mkVRNGYfe7
ja tez nie mam pojecia jak wczoraj sedzia nie zobaczyl tego ale jest tez druga strona medalu jakby sedziowie uznali te bramke to dzis ludzie pisaliby ze ukraina strzelila bramke po spalonym. a Ci sedziowie co tak niby powinni widziec bardzo dobrze co sie w polu karnym dzieje dali juz popis w meczu Holandia Dania
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Śro 20 Cze, 2012   

Spalony był, ale nieuznanie bramki wygląda jak naprawienie błędu innym błędem.. Toż to śmiech na sali.
 
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Śro 20 Cze, 2012   

http://www.pudelek.pl/art...kow_jest_nudny/

Nie no, jak plaży nie ma to przejebane :P Po jaki chuj one w takim razie tu przyjechały? :D
 
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Śro 20 Cze, 2012   

Eee.. Tępe baby co same nie wiedzą co ze sobą robić. I do tego są jeszcze na tyle rozwydrzone, ze pewnie większą ilości atrakcji by też pogardziły. Kraków to atrakcja turystyczna dla ludzi o innych upodobaniach, niż leżenie z dupskiem na plaży cały dzień i nie robienie niczego, albo wydawanie kaski swoich mężusiów.
Szkoda tylko, ze sam Kraków na tym ucierpi, bo wielu teraz ludzi na Wyspach, będzie ślepo wpatrzonych w słowa tych bab.
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Śro 20 Cze, 2012   

"Muszą jakoś zagospodarować sobie pozostały czas, a że interesują się głównie robieniem zakupów...". No, kurwa, comment!
Jak im tak kurewsko nudno to niech się zabawią w surviving pt: "Jak przeżyć miesiąc w wielkim mieście za 1500 zł wypłaty".
 
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Śro 20 Cze, 2012   

To ja tu obronię panią Rooney podając inny artykuł z tego samego źródła :P
http://www.pudelek.pl/art...cz_pijac_wodke/
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Śro 20 Cze, 2012   

FeSTeR napisał/a:
Rozczarowany jestem decyzją sędziego. Liczyłem na Ukrainę i jakby ta bramka została tak jak się należy zaliczona, to wynik spotkania mógłby być inny...


Bramka nie byłaby 'jak należy' zaliczona, bo był spalony. ;) Naprawianie błędu innym błędem do debilizm i porażka, ale przynajmniej wyszło sprawiedliwie.

aqu32 napisał/a:
Ci sędziowie[...]Ci sędziowie


'Ci' w takich wypadkach małą literą, bo nie zwracasz sie bezpośrednio do czytającego. ;)
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Czw 21 Cze, 2012   

Nie było tam spalonego. Nigdy w życiu. To było podanie na drugiego zawodnika. Tego z tyłu. A że ten nie zdążył i musiał mu pomagać kolega...

[video]http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&NR=1&v=9JtNRU4LpDM[/video]
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Czw 21 Cze, 2012   

Dobra to cos odemnie na temat Berło 2012 :
Bylem dwukrotnie na strefie kibica we Wroclawiu. Pierwszy raz na meczu Polska-Grecja i musze przyznac ze bylo bardzo dobrze. Bylo duzo obcokrajowcow przede wszystkim Ruskich i Czechow. Atmosfera byla bardzo przyjazna pomiedzy nami a nimi. Przybijalismy piatki,robilismy razem zdjecia i pilismy. Kolejki do piwa duze lecz nie bylo tragedii. Sprawa miala sie calkiem inaczej na meczu Polska-Czechy.... Pelna kleska organizacyjna. Za duzo ludzi bylo jak na tak maly obszar. Ludzie probojacy kupic piwo zachowywali sie jak bydlo....masakra co sie tam dzialo :/ Stalem w tym tlumie napierajacym na raptem trzy namioty z piwem i zrezygnowałem po tym jak te debile prawie by zmiazdzyli kobiete stojaca przede mna. Musialem az wydrzec morde i rzucic miesem na tych bydlakow.... Dobrze ze koles sciniety kolo mnie pomogl mi i razem lokciami odepchnelismy tych co napierali i udalo nam sie wyprowadzic z stamtad ta kobiete.....
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Czw 21 Cze, 2012   

FeSTeR - 0:17, moment kopnięcia. Ewidentny spalony. : )
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group