Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: dezaprobator
Sob 21 Sty, 2012
Prawo jazdy ;)
Autor Wiadomość
Agó  
Na pewno offtopuje
Bożena!!


Wiek: 30
Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 872
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pon 02 Sty, 2012   

a weźcie mnie nie denerwujcie nawet. Jest jakaś możliwość, żeby zdać teoria jeszcze przed jazdami?
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Pon 02 Sty, 2012   

Niet. Żeby podejść do egzaminu praktycznego musisz mieć:
a) kurs
b) umiejętności
c) zaliczoną teorię.
 
 
 
Agó  
Na pewno offtopuje
Bożena!!


Wiek: 30
Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 872
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pon 02 Sty, 2012   

Ale Ja pytam o teorię. Mam zaliczone te ileś tam godzin teorii, ale nie mogę wsiąść do samochodu. Mogę teraz zdać egzamin teoretyczny a dopiero później wyjeździć te 30 godzin i zdać część praktyczną w ciągu 6 miesięcy?
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Pon 02 Sty, 2012   

Z tego, co mi wiadomo, musisz mieć zaświadczenie o całości kursu, nie tylko teorii, ale w sumie zapytaj o to instruktora.
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 35
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Pon 02 Sty, 2012   

Aga mi się wydaje, że nie możesz tak zrobić..ja teraz robię prawko i jak wyjezdze do końca czyli jeszcze 2,5 h to zostaje mi wewnętrzny egzamin praktyczny (czyli u instruktora) i dopiero jak on mi podbije to mogę się na teorie zapisać..
 
 
 
Agó  
Na pewno offtopuje
Bożena!!


Wiek: 30
Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 872
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pon 02 Sty, 2012   

Jutro, albo pojutrze, w najbliższym czasie zapytam o to w ośrodku. Jak nie to jestem w dupie! Mam nadzieje że ten kurs będzie się liczył i nie przepadnie mi kasa :/ prawda?
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Pon 02 Sty, 2012   

A jaki miałaś kurs?
 
 
 
Agó  
Na pewno offtopuje
Bożena!!


Wiek: 30
Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 872
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pon 02 Sty, 2012   

Jak to jaki? normalny. 17 godzin teorii :P
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 35
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Pon 02 Sty, 2012   

Nie no chyba Ci się normalnie będzie liczyć tylko testy z teorii będziesz na tych nowych zasadach zdawać co najwyżej
 
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Wto 03 Sty, 2012   

Yep. Ale ja miałam teorię razem z godzinami jeżdżonymi. I się pytam czy miałaś to normalnie czy oddzielnie :P
 
 
 
artik92  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 2
Skąd: Białogard
Wysłany: Wto 03 Sty, 2012   

hej, a jak to jest z tym okresem próbnym i terminowym prawem jazdy? na wp napisali ze te przepisy wchodzą od lutego, a w dodatku Rzeczpospolitej piszą, że od stycznia 2k13 <urwanie glowy> już się pogubiłem

btw, najlepsze, że najprawdopodobniej zdążyłbym chociażby z egzaminem teoretycznym, ale przez naprawe clio mam odwołane 4 jazdy, porazka. ot, taki pstryczek w nos od losu, że sie nie chciało wcześniej zapisać.. :)
 
 
kowal  
Rozkręca sie


Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 235
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 03 Sty, 2012   

Teraz pojawiają się informację, że nowe zasady wejdą od Lipca 2012 jednak, a nie od Stycznia.

@Agó, niestety ale musisz wyjeździć 30 godzin, ukończyć kurs, zdać teorie w szkole jazdy(formalność), dopiero potem dostajesz zaświadczenie o ukończeniu kursu i możesz iść, zapisać się na egzamin państwowy. Przynajmniej takie są moje informację. Szkoły jazdy kiedyś wydawały wcześniej zaświadczenia, żeby nie trzeba było czekać miesiąc na egzamin, a uczeń 'wleciał' do wordu świeżo po 30 godzinach, ale zaczęto robić jakieś kontrole, inspekcje i już tego nie praktykują. Dlatego warto szukać szkoły gdzie nie ma wykładów z teorii, dostajesz tylko książeczki, uczysz się samemu i masz z głowy te kilkanaście godzin, co oznacza szybsze ukończenie jazd. :)

Szkoda, że w naszym państwie to wszystko takie drogie, kursy, egzamin, dodatkowe godziny, nawet za głupie prawko prawie stówka z kieszeni... ale cóż.
 
 
Agó  
Na pewno offtopuje
Bożena!!


Wiek: 30
Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 872
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Wto 03 Sty, 2012   

Cytat:
Dlatego warto szukać szkoły gdzie nie ma wykładów z teorii, dostajesz tylko książeczki, uczysz się samemu i masz z głowy te kilkanaście godzin, co oznacza szybsze ukończenie jazd. :)

Na bank szybciej ale czy lepiej to nie wiem. mi teoria dużo dała (na chwilę obecną), jak masz dobrego wykładowcę a nie gościa który przynudza albo prowadzi na odwal się, to dużo z zajęć wyniesiesz. Wątpię żeby samemu się dobrze nauczyć, mi by się nie chciało przynajmniej i pewnie bym tego nie zrobiła, a później by to zaowocowało na drodze.

Jak w lipcu to luz, mam nadzieje ze mnie do tego czasu usprawnią xD
 
 
artik92  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 2
Skąd: Białogard
Wysłany: Wto 03 Sty, 2012   

Cytat:
Teraz pojawiają się informację, że nowe zasady wejdą od Lipca 2012 jednak, a nie od Stycznia.


kowal, gdzie usłyszałeś to info? Rozumiem, że chodzi o dwuletni okres etc. a egzamin teoretyczny i tak w lutym tak? :)
  
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 35
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Wto 03 Sty, 2012   

ja tam nie żałuje że musiałam chodzić na teorie, mieliśmy przezajebistego gościa prowadzącego, nie przynudzał i tak jak Agó napisała sporo wyniosłam z zajęć. Też by mi ciężko było się zmobilizować do nauki.
 
 
 
01Bob  
Forumowy prawiczek
.

Wiek: 39
Dołączył: 12 Sie 2011
Posty: 42
Skąd: Wr
Wysłany: Wto 03 Sty, 2012   

Wszystko zależy od szkoły jazdy. Ja np. chyba po pięciu godzinach teorii, zacząłem jazdy i takim sposobem od rozpoczęcia kursu do zdania ostatniego egzaminu (dwie kategorie) minęło 5 tygodni, a kolejny tydzień później miałem już plastik w łapie.
 
 
kowal  
Rozkręca sie


Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 235
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro 04 Sty, 2012   

artik92 napisał/a:
Cytat:
Teraz pojawiają się informację, że nowe zasady wejdą od Lipca 2012 jednak, a nie od Stycznia.


kowal, gdzie usłyszałeś to info? Rozumiem, że chodzi o dwuletni okres etc. a egzamin teoretyczny i tak w lutym tak? :)


http://www.testy-na-prawo...12-od-lipca.php

do tego wczoraj w wieczornych faktach pisnęli słowem o tym, że Lipiec albo Styczeń kolejnego roku.
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Czw 05 Sty, 2012   

http://moto.wp.pl/kat,106...ml?ticaid=1daf5
 
 
kkamil124  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 10
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Sob 21 Sty, 2012   

Ja się cieszę że mam już to za sobą, udało sie dzień po urodzinach zaraz po ukończonych jazdach za pierwszym razem w Częstochowie, mimo iż wg. mojej opinii powinienem oblać za kilka błędów :) stres był tylko przed teorią potem jakoś całkiem spokojnie. Moja rada to właśnie brak stresu i pełne skupienie :)
 
 
 
maniek14  
Na pewno offtopuje
mam na to wszystko wyjebaaaneee


Wiek: 33
Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 832
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Sob 21 Sty, 2012   

kazdy doskonale wie ze najwazniejsza jest koperta

[video]http://www.youtube.com/watch?v=15XQx6PMv0U[/video]
 
 
 
kkamil124  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 10
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Sob 21 Sty, 2012   

maniek14 napisał/a:
kazdy doskonale wie ze najwazniejsza jest koperta


u mnie obyło sie bez dodatkowych "ukrytych" kosztów :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime