Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Poszukiwania
Autor Wiadomość
thewho  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 04 Sie 2010
Posty: 2
Skąd: Zielona
Wysłany: Czw 05 Sie, 2010   Poszukiwania

Czy ma ktoś pomysł jak znaleźć osobe, którą spotkało się na woodstocku? Dla ułatwienia podam że dziewczyna jest z Niemiec. To wszystko co o niej wiem. :P Trochę mało, ale cóż.


Dzięki i pozdro.
 
 
Koli  
Coś już napisał
Taki jeden


Wiek: 32
Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 88
Skąd: Łaziska Średnie
Wysłany: Czw 05 Sie, 2010   

Podaj konkrety... ubiór, kolor włosów, gdzie się spotkaliście itd. Sama informacja, że była z Niemiec jest tak przydatna jak pacyfiście karabin...
 
 
 
thewho  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 04 Sie 2010
Posty: 2
Skąd: Zielona
Wysłany: Czw 05 Sie, 2010   

A racja.

Miała czarne włosy, wydatne usta, trochę większawy nos, 160cm+ wzrostu, waga gdzieś około 50kg. W nocy którą ja spotkałem (piątek) miała na sobie kwiecistą tunikę w odcieniach brązu, czarne leginnsy i długie do kolan glany.

Jej namiot był ulokalizowany. Na prawo od sceny (stojąc wprost do niej). Szło się ścieżką do góry, wyjerzdzoną przez samochody z dwoma wielkimi koleinami, takimi jaki powstają po błocie. Później na lewo i przez dłuższy kawałek prosto. Po prawej była flaga z napisem "German Village" jej namiot był rozbity zaraz za tym.

Pamiętam jeszcze, że po drodze były jak to nazwała "Choinki świąteczne" tzn. jeśli się nie mylę 2 drzewa z mnóstwem nabitych na gałęzie puszek po piwie, oraz to że rano ktoś bardzo głośno słuchał reggae.
 
 
KACZMAR  
Lubi pieprzyć
Ten obcy


Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 462
Skąd: Kalisz
Wysłany: Czw 05 Sie, 2010   

A ciekawości zapytam, czy osoba która to czyta, dokładnie dziewczyna, poznała 2 chłopaków: jednego żonatego drugiego nie, którzy za cholerę nie chcieli dać się namówić na kąpiel w błocie?? Było to w nocy z piątku na sobotę pod "grzybkiem".
 
 
Miru BGC  
Na pewno offtopuje


Wiek: 31
Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 686
Skąd: Bytom
Wysłany: Czw 05 Sie, 2010   

niestety nie kojarze ale może wy pomorzecie mi szukam jakiegokolwiek kontaktu do ekipy w żółtych t-shirtach tak jak to jest w podpisie a dokładniej dziewczyny w dredach nie za wysokiej drobnej przeuroczej przy okazji... wytstarczy mi namiar jednak na kogokolwiek z tej ekipy... dla przybliżenia ekipy dodam ze jedna panna od nich non stop tańczyła bądź sedziała na masce samochodu
 
 
 
Firr  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 15 Mar 2009
Posty: 36
Skąd: Lbn
Wysłany: Czw 05 Sie, 2010   

Ja szukam jakikolwiek kontakt do ekipy z Puław. Bardzo chciałabym się spotkać z nimi ponownie, jakoże mam zamiar jechać do Puław na koncert Analogsów. Nie wiem, gdzie byli rozbici ponieważ spotkałam ich w pociągu powrotnym, ale miłoby było nawiązać jakiś kontakt ;>
  
 
 
dobinka  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 05 Sie 2010
Posty: 3
Skąd: gdańsk
Wysłany: Czw 05 Sie, 2010   

szukam gościa z rudą brodą który biegał po woodstocku w stroju ZAKONNICY! bardzo charakterystyczny,
hej rudzielcu jeżeli to czytasz, odezwij się, spotkaliśmy się w piątek rano przy krysznie, dałeś mi wtedy prawie-buziaka :)
chcę poznać tego szaleńca
 
 
Miru BGC  
Na pewno offtopuje


Wiek: 31
Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 686
Skąd: Bytom
Wysłany: Czw 05 Sie, 2010   

drobinka niestety nie mam kontaktu do typa ale wiem o kogo chodzi....

a kojarzysz moze Ige z gdanska, niezawysoka, dredy ciemne, kolczyk w brodzie, 23 lata, najprawdopodobniej studjuje na akademii medycznej
 
 
 
dobinka  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 05 Sie 2010
Posty: 3
Skąd: gdańsk
Wysłany: Czw 05 Sie, 2010   

kurcze, przez sekunde myslałam że mogę Ci pomóc, bo znam igę w dreadach ale ma 20 lat i studiuje socjologie
 
 
Miru BGC  
Na pewno offtopuje


Wiek: 31
Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 686
Skąd: Bytom
Wysłany: Czw 05 Sie, 2010   

szkoda... dodac moge ze na lopatce ma tatuaz grzybka z mario
 
 
 
muckmuck  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 05 Sie 2010
Posty: 1
Skąd: pl
Wysłany: Czw 05 Sie, 2010   

mmm a ja szukam takiego, co zgubił namiot, bilet powrotny na wyspy i generalnie wszystkie swoje rzeczy których szukałam z nim długii czas : )
 
 
Paula  
Rozkręca sie


Wiek: 37
Dołączyła: 19 Kwi 2009
Posty: 218
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw 05 Sie, 2010   

Niech mnie też ktoś poszuka, ja się znajdę i będzie happy end :mrgreen:
 
 
 
dobinka  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 05 Sie 2010
Posty: 3
Skąd: gdańsk
Wysłany: Pią 06 Sie, 2010   

hej hej, ponawiam ogłoszenie o rudzielcu :)!!!!!
 
 
Cru  
Lubi pieprzyć
Asia


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Kwi 2010
Posty: 356
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 06 Sie, 2010   

A ja poszukuję chłopaka, który na koncercie Jelonka będąc na fali, kopnął mnie w twarz, a potem zszedł i pocałował w policzek. :) Chciałam powiedzieć 'dziękuję!'. Dzięki niemu nie mam nawet siniaka! I nic mnie nie boli. :)
 
 
Firr  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 15 Mar 2009
Posty: 36
Skąd: Lbn
Wysłany: Pią 06 Sie, 2010   

hej hej a ja ponawiam pytanie o ekipę z puław ;p nigdy sobie nie wybacze tego że nie wziełam od nich jakikolwiek kontakt :D
 
 
lilijka:)  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 07 Sie 2010
Posty: 1
Skąd: kraków
Wysłany: Sob 07 Sie, 2010   

a ja szukam mojego ANIOŁA STRÓŻA :P
czyt. bodajże Marcina z Gdańska ktory wyrosł mi przed oczami na deptaku miedzy hare kriszna a kranikami. Blondyn z niebieskimi oczkami, bez koszulki i w duzysz czarnych bojowkach. Poprosil o cole ... i w efekcie koncowym ja dostal. Mial byc moim aniolem strozem przez 15 min ale moja wrodzona " zosia samosia" byla uparta czego w gruncie rzeczy załuje gdyz nie dalam mu okazji sie poznac :p i sobie poszedl pod kranik
 
 
KACZMAR  
Lubi pieprzyć
Ten obcy


Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 462
Skąd: Kalisz
Wysłany: Nie 15 Sie, 2010   

Oto foto dziewczyny, o której pisałem parę postów wcześniej :)

 
 
Yava BGC  
Typowy spamer
Fuck You ,You Fucking Fuck !


Wiek: 37
Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 1113
Skąd: Kołobrzeg/ZG
Wysłany: Nie 15 Sie, 2010   

Faajna ;)
 
 
 
tsukushi  
Forumowy prawiczek
Tsukushi


Wiek: 29
Dołączyła: 27 Sie 2010
Posty: 31
Skąd: Szczecin/Police
Wysłany: Pon 01 Lis, 2010   

ja poszukuje podajze Wojtka 22 lata o ile pamiec mnie nie myli, blondyn, jasne oczy, taki ladny :D, bylam z nim na kawlaku koncercie łąki łan.. nadal nie moge go znalezc;(
 
 
 
Jorguś  
Lubi pieprzyć
Jorgus89


Wiek: 34
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 358
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: Nie 07 Lis, 2010   

Cytat:
Faajna ;)

Noooo:D hehe
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group