Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
pieniądze
Autor Wiadomość
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Wto 03 Mar, 2009   

hehe, przynajmniej nikt nie powie, że się sprzedajesz;p
 
 
 
Xerox  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 106
Skąd: Wałcz
Wysłany: Wto 03 Mar, 2009   

Dezaprobator napisał/a:
Gela02 napisał/a:
Nie uważam się za dziwkę ale moi rodzice nie mają firmy i kasy jak lodu oczywiście na codzień się nie sprzedaje ale gdyby się trafiła taka propozycja która gwarantowała by mi pieniądze do końca życia. Wiem że źle bym się czuła gdybym odrzuciła taką propozycje i potem stała w sklepie i myślała że mogłabym mieć pieniądze na to wszystko.Ps. nie jestem jakąś wielką materialistką...

To oznacza, że raczej materialistką jesteś. Ja bym tego nie zrobił za żadne pieniądze. Pieniądze, rzecz nabyta. Jak ktoś ma olej w głowie to może osiągnąć wszystko tylko tego trzeba chcieć i na to pracować. Wolę mieszkać w rozwalającej się ruderze za moją kasę niż w willi za dawanie dupy. Nie twierdzę, że bym tego n ie zrobił w ogóle bo cena to nie tylko pieniądz. Może gdyby od tego zależało życie mojego dziecka albo rodziny. Na pewno nie po to aby żyć wygodniej niż żyję. Mam co jeść mam gdzie spać, nie myślę o takich rozwiązaniach.


Osobiście uważam, że dopiero gdybyśmy stanęli przed wyborem, poznalibyśmy jacy naprawdę jesteśmy. Ja szczerze nie wiem jakiego wyboru bym dokonał, raczej bym się sprzedał, ale kto wie :P
 
 
 
march  
Forumowy prawiczek


Wiek: 32
Dołączył: 06 Maj 2009
Posty: 34
Skąd: Wrocek, Jawor ;)
Wysłany: Śro 06 Maj, 2009   

Hmm ja się nie dziwie osobom które by się sprzedały...wkońcu to tylko 1 noc a kasa łatwa...także ja bym sie na to pisał...jeśli jeszcze jakaś ładna panienka była...no chyba że by mi wystartowała jakaś pomarszczona kaczucha...to odpada, no way...za kase do usranej śmierci bym sie nie zgodził...później zgorszenie do końca życia...^^ :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
 
zUe dazy  
Rozkręca sie


Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 199
Skąd: Bydgoszcz/Ciechanów
Wysłany: Czw 07 Maj, 2009   

Godność można sprzedać za pieniądze ,ale odkupić jej już nie idzie, więc to trochę kijowy interes. Oczywiście mogę się otoczyć setkami drogich i zbędnych przedmiotów, ale wolę sam na nie zarobić w sposób zgodny z moim sumieniem. Kiedy pieniądze przychodzą zbyt łatwo w życiu, to rzeczy za nie nabyte nie są zbyt wiele warte. Dobra, napisało mi się w formie płytkich aforyzmów, ale nie mam już siły poprawić, a sens idzie i tak wyczytać:<.
 
 
miminka  
Lubi pieprzyć


Wiek: 37
Dołączyła: 18 Kwi 2009
Posty: 372
Skąd: Płock
Wysłany: Czw 07 Maj, 2009   

ostatnio mam masakryczne problemy z kasą (własnei propos może chce ktoś rower kupić :roll: ) ale bym się nie sprzedała nigdy w życiu :-/
 
 
 
BRO  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 49
Wysłany: Śro 13 Maj, 2009   

harry napisał/a:
Dezaprobator napisał/a:
Mam co jeść mam gdzie spać,

mam co pić.

łooooo - masz za co żyć!
nie moglem sie powstrzymać :D
 
 
Xerox  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 106
Skąd: Wałcz
Wysłany: Sob 23 Maj, 2009   

march napisał/a:
Hmm ja się nie dziwie osobom które by się sprzedały...wkońcu to tylko 1 noc a kasa łatwa...także ja bym sie na to pisał...jeśli jeszcze jakaś ładna panienka była...no chyba że by mi wystartowała jakaś pomarszczona kaczucha...to odpada, no way...za kase do usranej śmierci bym sie nie zgodził...później zgorszenie do końca życia...^^ :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Okay nazwijcie mnie typowym facetem ale zgadzam się z March'em. Oczywiście jeżeli był bym z nikim niezwiązany ;)
 
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 27 Lip, 2009   

Widzę,że temat poszedł w stronę "łózkową",a ja od niepamiętnych czasów zastanawiam się czy są pieniądze które skusiłyby mnie,by np. stać się discopolowym wykonawcą.I wychodzi na to,że jednak nie...
 
 
kotula  
Rozkręca sie

Wiek: 37
Dołączył: 30 Sie 2009
Posty: 190
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto 12 Paź, 2010   

ludzie piebiadze to zwykłe papierki lub blaszki które bdosyc łatwo zdobyć a jeszcze łatwiej stracic
czyli nic wartosciowego
 
 
Nieprzeciętna;]  
Forumowy prawiczek
Pieprze wyscig szczurow...

Wiek: 28
Dołączyła: 22 Wrz 2010
Posty: 34
Skąd: Pomorskie
Wysłany: Śro 13 Paź, 2010   

Raz kasa jest, drugim razem jej nie ma, a zyc i tak trzeba. Co ja bym zrobila dla pieniedzy? jednego jestem pewna ze bym sie nie sprzedala to obrzydliwe
 
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Śro 13 Paź, 2010   

Cytat:
FeSTeR: Się dołączę do jakiejś ekipy i ruszam;)
Dezaprobator: Natalia, czesc;];]


Zaczyna się? ;-)
 
 
Nieprzeciętna;]  
Forumowy prawiczek
Pieprze wyscig szczurow...

Wiek: 28
Dołączyła: 22 Wrz 2010
Posty: 34
Skąd: Pomorskie
Wysłany: Czw 14 Paź, 2010   

Co sie zaczyna Alien?
 
 
 
Yava BGC  
Typowy spamer
Fuck You ,You Fucking Fuck !


Wiek: 37
Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 1113
Skąd: Kołobrzeg/ZG
Wysłany: Czw 14 Paź, 2010   

Alien raczej nie :->
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group