Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Najlepsze radio
Autor Wiadomość
Kanibal  
Coś już napisał
:D


Wiek: 35
Dołączył: 13 Wrz 2008
Posty: 99
Skąd: Kalisz
Wysłany: Sob 10 Paź, 2009   

Z własnej woli słucham tylko jednego radia : SkinheadRadio ( mój podpis :P )

Z przymuszenia w większości zakładów gdzie pracowałem to było Radio Centrum Kalisz, albo Zwykła Radio Eska :roll:
 
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Wto 06 Kwi, 2010   

Stary temat ale dla mnie osobiście bardzo ważny i od kiedy tylko zacząłem pracować w tym przybytku zła i zostałem zmuszony słuchać RMF FM to już w ogóle mam dużo do powiedzenia.

Powiedz mi jakiego radia słuchasz a powiem Ci kim jesteś. Tak, to się sprawdza w wielu przypadkach. Kurde, dla mnie zawsze Trójka będzie zajmować szczególne miejsce jeżeli chodzi o radia, i dziwi mnie fakt i dziwi mnie zdziwienie ludzi jak wchodzą do mnie po pomieszczenia i pytają się "co to leci?" albo "czego Ty słuchasz?" z wyraźnym ironicznym tępym uśmieszkiem na twarzy. Jest to tak wku*wiające że głowa mała. Ludzie ograniczają się tylko i wyłącznie do tego co serwują im te komercyjne radia i nikt dupy nie ruszy aby poszukać czegoś nowego, czegoś innego. I te piosenki które nie mają konkretnego przesłania puszczane 3-4 razy dziennie, ku*wa. I ja jak siedzę gdzie indziej to jestem zmuszany do słuchania takiego gówna, masakra.

Nie wiem ale dla mnie jak porządna muzyka/radio bo czasami ciężko mieć właśną plaliste w pracy więc zostańmy przy radiu, to ciężko mi się robi i efektywność pracy spada o jakieś 120 %. Musiałem wyrazić swoją frustrację tym co słyszę na co dzień. Jutro chyba już nie będę sam siedział więc znów będę zmuszany do słuchania piosenek typu "mi low ju, ju low mi łi low as"... kurrw. gorzej mi na samą myśl. No ale dziś jeszcze Trójka wali z głośników choć nie powiem, czasami nie też wkurza jeżeli chodzi o politykę, jest strasznie lewicowe, ale słucham tylko ze względu na muzykę której nie dostanę nigdzie indziej w normalym radiu w sensie że analogowym takim o stojącym nie mówię o internetowym, bo jak już zaczynają za dużo bredzić to włączam wrzutę (bo YT zablokowany) i sam sobie muzę puszczam. Bo niestety, mam blokady na serwerze i nie wszystko mogę sobie otworzyć i słuchać.

A wracając jeszcze do RMF FM o rozwalił mnie fakt że (dziś się dowiedziałem) Owsiak miał tam swoją audycje, ale został zdjęty po paru emisjach :D No a ostatnio to nawet otworzyli (RMF) w internecie kanał punkowy :D Przecież oni mają tyle wspólnego z punkami co ja z mercedesami :D
 
 
 
Sz.P.Szatan  
Rozkręca sie


Dołączył: 03 Lis 2009
Posty: 106
Skąd: z Szatanowa
Wysłany: Śro 07 Kwi, 2010   

O tak, Trójca. Niedźwiedź wrócił (ciekawe czy ze swoim obecnym parterem xD).
Lubię też poznańską Aferę.
Zabawna była sytuacja, kiedy byłem dwa lata temu w okolicach Kazimierza Dolnego. Radio w samochodzie szukało nam stacji i nagle zabrzmiało w głośnikach Smushing Pumpkins. Potem NIN. A na końcu okazało się, że to jest rozgłośnia archidiecezji lubelskiej @_o
Chyba ktoś miał tam praktyki.
 
 
 
miminka  
Lubi pieprzyć


Wiek: 37
Dołączyła: 18 Kwi 2009
Posty: 372
Skąd: Płock
Wysłany: Śro 07 Kwi, 2010   

W poniedziałek słucham sobie powrotu Niedźwiedzia w drodze do kina na "Best of Freedom" a tam co chwila materiały z trójki i o liście z Niedźwiedziem właśnie ;)
 
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Śro 07 Kwi, 2010   

Jumbo - jaka lewica ? W Polsce nie ma lewicy :mrgreen:
Nie lubię radiów. Moja babcia słucha trójki to czasem posłucham sobie z nią.

To radio aż cieknie na czerwono, no ale nie o tym temat.
 
 
Sz.P.Szatan  
Rozkręca sie


Dołączył: 03 Lis 2009
Posty: 106
Skąd: z Szatanowa
Wysłany: Śro 07 Kwi, 2010   

A powiadajo, że Trójka jest nazi.
 
 
 
GarRcio  
Forumowy prawiczek
PFloydlvr<3


Dołączył: 12 Kwi 2010
Posty: 17
Skąd: Śląsk
Wysłany: Śro 14 Kwi, 2010   

Radio Free Europe ;] :-D
 
 
 
oluś  
Forumowy prawiczek

Wiek: 30
Dołączyła: 23 Maj 2010
Posty: 13
Skąd: PL
Wysłany: Sob 29 Maj, 2010   

ja slucham Trójki,najbardziej lubie minimax:).Sobala już nie jest prezesem.
 
 
 
st.anger  
Forumowy prawiczek
rock n' roll


Wiek: 30
Dołączył: 24 Kwi 2012
Posty: 38
Skąd: Pdkrp
Wysłany: Śro 31 Paź, 2012   

Program Trzeci Polskiego Radia - Mann, Niedźwiecki, Owsiak - chyba juz wiadowmo, ktore jest najlepsze.
 
 
Razzon  
Forumowy prawiczek

Wiek: 29
Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 18
Skąd: Brześć Kujawski
Wysłany: Wto 29 Sty, 2013   

A ja polecę http://www.fala.fm/
Sporo różnej muzyki, każdy coś dla siebie znajdzie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi