Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Ideały piękności
Autor Wiadomość
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Pią 02 Kwi, 2010   Ideały piękności

jak już wszędzie gadają o cyckach no to lecimy z tematem :P

http://www.digart.pl/zoom/3603018/Natalia.html

ideał :-P
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pią 02 Kwi, 2010   

batman, to jest Twój ideał kobiety? gratuluję 8-)
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Pią 02 Kwi, 2010   

mi się nie wyświetla ten link co Aras wkleił
 
 
 
Żyleta  
Rozkręca sie
Dziecko innego boga


Wiek: 32
Dołączyła: 12 Sty 2010
Posty: 121
Skąd: Śląsk
Wysłany: Sob 03 Kwi, 2010   

Mrrrr Rysiu z Klanu ale ciacho z niego :mrgreen:
 
 
Baton  
Lubi pieprzyć
Power Wafel


Wiek: 37
Dołączył: 22 Mar 2009
Posty: 341
Skąd: Toruń
Wysłany: Sob 03 Kwi, 2010   

a od batmana jakiś wirus chciał mi się wjebać :/
 
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Sob 03 Kwi, 2010   

Temat dobry ale na razie nie mam czasu się zbytnio rozpisywać co i jak, ale wrzucę dwa zdjęcia z kalendarza Playboya z roku '71 i '72. Przypomnę jaka była technika robienia zdjęć, nie buło cyfrówek i jak mi się nie podoba to zrobię jeszcze raz. No ale nie o zdjęciach miało być tylko o ideałach kobiecości. Polecę jak Aras, czyli też na rudo (nie wiem czemu ;) ).

Miss Lutego 1971



Miss Maja 1972
 
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Sob 03 Kwi, 2010   

bo Rude najpiękniejsze Jumbo, rude najpiękniejsze :mrgreen:
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Sob 03 Kwi, 2010   

Kolejna moja słabość. Kobiety w mundurach, pomijam fakt że są strasznie tępe wku*wiające i tak dalej bo mogę coś o tym powiedzieć, ale jak mi się podobają... Nie koniecznie polki.

Np. Pani z Izraelskich sił zbrojnych


albo Norweżka,



Ogólnie mam straszną słabość do kobiet i dlatego też twierdzę że nie można postrzegać ich tylko wg. np. koloru włosów lub oczu. Każda kobieta jest wyjątkowa i podoba się nam mężczyzną w inny sposób. No ale nie będziemy tu robić wykładu co jest najważniejsze, czy dusza czy uroda. Wracając do tematu to zastanawia mnie jeden fakt że narzucany jest nam wizerunek kobiety chudej, bo nawet nie szczupłej, i to mnie trochę martwi, dla mnie dziewczyna/kobieta powinna być normalna a nie wychudzona bo to nam telewizja narzuca, zwróćcie uwagę że kiedyś (np, lata '60 '70) nie było takich lasek w ogóle, był kreowany inny obraz kobiety, np. Marilyn Monroe, jak wyglądała? Była "sex bombą" dziś aby dorobić się takiego tytułu musiała by schudnąć i to nie mało. Ale jedno jest pewne, zobaczcie ile "gwiazd" płci żeńskiej próbuje się upodobnić do Marilyn, bo już na zawsze pozostanie ona ikoną ideału kobiety.

Temat można ciągnąć w nieskończoność i nawet porwać się na pisanie pracy magisterskiej na ten temat ale nie czas i miejsce.
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Sob 03 Kwi, 2010   

mnie to najbardziej wkurza jak faceci mówią , że lubią naturalne, a potem jak przyjdzie co do czego to wybierają nie dość że wytapetowane to jeszcze spalone po solarium bo przecież kobieta musi być "ładnie opalona"..oczwiście nie wszyscy ;) zresztą moim zdaniem nie ma ideału..ani kobiecości ani męskości bo ideał jest tylko celem dążeń ale jest nie do osiągnięcia, zawsze będzie coś co można by było zmienić..pomijając kwestie że są różne gusta, poza tym myślę, że dojrzały facet (czy tam kobieta) jak przychodzi co do czego to i tak nie patrzy na wygląd (przynajmniej nie na tyle) o czym świadczy to, że np. ideałem jest wysoka blondynka o niebieskich oczach a wybierają brunetke niskiego wzrostu i nie przeszkadza im to, no to jest temat rzeka
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Sob 03 Kwi, 2010   

Jumbo napisał/a:
dla mnie dziewczyna/kobieta powinna być normalna a nie wychudzona


normalna to znaczy jaka? dla jednych normą są same kości (np. psy bardzo lubią, choć też odrobina mięska na tych kościach by nie pogardziły), a dla innych pulchne duże Panie. gdybym była facetem (na razie jestem rudym chłopcem) zdecydowanie bardziej wolałabym kobitki, które jest za co złapać, aczkolwiek też nie "super-duże", jak to mówi moja babcia "zdrowo wyglądające" :mrgreen: kobita powinna mieć cycki, tyłek i do tego delikatną skórę, facet może być chudy
no ale "nie jest ładne, co jest ładne, tylko to co się komu podoba" jak mówi stare góralskie przysłowie :mrgreen:
 
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Sob 03 Kwi, 2010   

no oczywistą oczywistością jest, że podobają mi się nie tylko rude kobitki... jednak mam słabość do rudych, długich włosów.
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Sob 03 Kwi, 2010   

vin napisał/a:
dojrzały facet (czy tam kobieta) jak przychodzi co do czego to i tak nie patrzy na wygląd


fakt, wygląd to nie wszystko, ale nie oszukujmy się - ma duże znaczenie 8-) choćby nie wiem jak bardzo druga osoba odpowiadała mi pod względem intelektualnym, jeśli nie podoba mi się w jakikolwiek sposób fizycznie, to hmm wiadomo zostańmy przyjaciółmi;] możne to i głupie, ale druga osoba musi mieć "to coś" co się podoba
 
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Sob 03 Kwi, 2010   

Sister Midnight napisał/a:
Jumbo napisał/a:
dla mnie dziewczyna/kobieta powinna być normalna a nie wychudzona


normalna to znaczy jaka?


Głupio się pytasz 8-)
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Sob 03 Kwi, 2010   

no tak wiadomo..nie mówie że się zupełnie nie liczy..ale może też być facet naprawdę przystojny niewiadomo co..a pozniej okazuje się że nie ma o czym z nim gadać...taka skrajność ale się zdarza
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Sob 03 Kwi, 2010   

vin napisał/a:
taka skrajność ale się zdarza


i to jak często..
 
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Sob 03 Kwi, 2010   

Ten przypadek to się raczej częściej trafia u kobiet. Choć nie wiem, nie podrywam facetów :roll: No ale racja, wygląd zewnętrzny ma duże znaczenie przy poznawaniu kogoś. Przecież wystarczy czasami na kogoś spojrzeć aby dojść do wniosku że nie będzie o czym gadać, albo że "za wysokie progi" choć oczywiście nie jest zawsze.
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Sob 03 Kwi, 2010   

Jumbo napisał/a:
Ten przypadek to się raczej częściej trafia u kobiet.



obawiam się, zę niekoniecznie;] zdaje się, ze to działa w dwie strony, do tego osoby postrzegane jako"ładne" (o.O) i za takie się uważające są w większości bardzo zapatrzone w siebie, acz puste?


a jeżeli chodzi o idealy, to nie ma myślę, jednego konkretnego, dla każdego ideał jest inny.. chyba ;]
 
 
 
Sz.P.Szatan  
Rozkręca sie


Dołączył: 03 Lis 2009
Posty: 106
Skąd: z Szatanowa
Wysłany: Sob 03 Kwi, 2010   

Wygląd jest ważne także z powodu bardzo praktycznego: widać czy osoba jest zadbana, schludna i ma klasę.
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Sob 03 Kwi, 2010   

Jumbo napisał/a:
Ten przypadek to się raczej częściej trafia u kobiet.


nie prawda, u mężczyzn się zdarza tak samo często tylko tak się przyjęło, że u kobiet częściej zgodnie z ich współczesnym wizerunkiem

batman napisał/a:
Więc jest ideał- z tym czymś zmienionym. Sama sobie przeczysz.


ideał to szczyt do doskonałości a nikt nie jest doskonały więc nigdy nie będzie idealny nawet z czymś zmienionym, zmieniając coś nigdy nie osiągnie się doskonałości..bo moim zdaniem doskonałość nie isntnieje, zawsze można coś ulepszyć
 
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Sob 03 Kwi, 2010   

w tym temacie mówimy o ideale piękna... nie doskonałości
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Sob 03 Kwi, 2010   

Mój ideał piękna to dziewczyna z długimi do samego kształtnego tyłka na ktorego widok sie wyje jak wilk do ksiezyca , prostymi kruczoczarnymi włosami i piesiami w sam raz na moją dłoń. a że nie mam za duzej to wystarczy miseczka C lub B
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group