Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Hobby, radosna twórczość i inne pierdoły
Autor Wiadomość
Owca Inblack  
Rozkręca sie
Faszystka językowa


Wiek: 33
Dołączyła: 05 Sty 2011
Posty: 212
Skąd: Żary/Wrocław
Wysłany: Pią 13 Maj, 2011   Hobby, radosna twórczość i inne pierdoły

Nie znalazłam tematu, w którym mogłabym się pochwalić moją radosną twórczością ("Wasza sztuka" odpada, bo to nie są rysunki), więc pomyślałam sobie, że założę temat, ale taki ogólniejszy, żeby nie wyszło, jakim narcyzem jestem ;)

Moje hobby, drodzy parafianie, to szydełko. Ale sweterków nie robię, jeszcze nie umiem. Produkuję głównie biżuterię (też na zamówienie i na sprzedaż) i torebki. Torebki to czasem szyję, ale tylko w Żarach, bo we Wrocławiu nie mam maszyny do szycia :(

A oto moje dziełka:








 
 
 
Udun  
Na pewno offtopuje

Wiek: 46
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 732
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 13 Maj, 2011   

...no to pokaże mojej córce tą Twoją biżuterię...zaraz chwyci za szydełko :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ...pomysłowe..
 
 
 
Owca Inblack  
Rozkręca sie
Faszystka językowa


Wiek: 33
Dołączyła: 05 Sty 2011
Posty: 212
Skąd: Żary/Wrocław
Wysłany: Pią 13 Maj, 2011   

Jakby jej nie wychodziło, a bardzo chciałaby coś takiego, to zawsze może u mnie zamówić :mrgreen:
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Sob 14 Maj, 2011   

a mi się podoba ta ostatnia torebeczka tylko kolory mogłaby mieć inne (jak na moje)

ile taka by kosztowała?;-)
 
 
 
Owca Inblack  
Rozkręca sie
Faszystka językowa


Wiek: 33
Dołączyła: 05 Sty 2011
Posty: 212
Skąd: Żary/Wrocław
Wysłany: Sob 14 Maj, 2011   

vin napisał/a:
tylko kolory mogłaby mieć inne
A jakie?
vin napisał/a:
ile taka by kosztowała?;-)
Muszę przyznać, że nad ceną się nie zastanawiałam, bo nikt jeszcze nie próbował kupić ode mnie torebki ;) Musiałabym się zastanowić, naprawdę.
Tylko na taką trzeba by było trochę poczekać, bo musiałabym skompletować kolory, a podszewkę i pasek szyłam na maszynie, któa jest w Żarach, a nie wiem, kiedy tam będę.
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Sob 14 Maj, 2011   

Owca Inblack napisał/a:
A jakie?


hmm..czarny z żółtym :)

Owca Inblack napisał/a:
Tylko na taką trzeba by było trochę poczekać, bo musiałabym skompletować kolory, a podszewkę i pasek szyłam na maszynie, któa jest w Żarach, a nie wiem, kiedy tam będę.


mogę czekać, bo i tak dopiero w sumie w czerwcu bym mogła zamówić, bo teraz juwe itp, kasa się kończy ;-)
 
 
 
Owca Inblack  
Rozkręca sie
Faszystka językowa


Wiek: 33
Dołączyła: 05 Sty 2011
Posty: 212
Skąd: Żary/Wrocław
Wysłany: Sob 14 Maj, 2011   

vin napisał/a:
hmm..czarny z żółtym :)
Tylko dwa kolory?

vin napisał/a:
mogę czekać, bo i tak dopiero w sumie w czerwcu bym mogła zamówić, bo teraz juwe itp, kasa się kończy
O, to nawet dobrze :)

Popytałam koleżanki i za taką torebkę, to wyszłoby około 40 zł, w zależności jeszcze od cen nici, materiałów, rozmiaru i tak dalej. Dalej zainteresowana? :)
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Sob 14 Maj, 2011   

no jeżeli chodzi o rozmiar to taka jak na zdjęciu, dużych mam w pip, tak żeby się telefon zmieścił i fajki ;) 40 zł.. chyba ok, nie znam się na cenach takich rzeczy :) tylko, że tak jak pisałam dopiero w czerwcu..

co do kolorów te dwa akurat mi do głowy przyszły jako pierwsze, może Twoje bardziej twórcze oko inaczej to widzi :P
 
 
 
Owca Inblack  
Rozkręca sie
Faszystka językowa


Wiek: 33
Dołączyła: 05 Sty 2011
Posty: 212
Skąd: Żary/Wrocław
Wysłany: Sob 14 Maj, 2011   

vin napisał/a:
tylko, że tak jak pisałam dopiero w czerwcu..
Szybciej nie da rady, bo w domu będę MOŻE 28 maja, a tylko w domu mam maszynę do szycia.

vin napisał/a:
co do kolorów te dwa akurat mi do głowy przyszły jako pierwsze, może Twoje bardziej twórcze oko inaczej to widzi :P
Tylko się upewniałam :) Do wtorku możesz zmienić zdanie, bo potem idę do sklepu po nici ;)

Proszę się chwalić i omawiać sztukę,a nie prowadzić marketing,czyli offtop/Moderator
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group