Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Góry
Autor Wiadomość
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Nie 27 Maj, 2012   

Jeśli chodzi o Bieszczady, to był ktoś w Gminie Dydnia?
 
 
gabriel  
Coś już napisał
ale nie warto czytać

Dołączył: 29 Maj 2012
Posty: 64
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Wto 29 Maj, 2012   

vin napisał/a:
a ja Bieszczady ogółem..najpiękniejsze góry wg mnie. A z miejscowości to Ustrzyki Górne.


popieram i zachęcam Ustrzyki Górne, od przystanku 5 minut drogi, w kierunku za kościół (do kościoła można wejść :) ostatni dom Szanowni Państwo Wolańscy. Namiot albo stodoła, dostosowana do ludzi, którzy nie narzekają (dwupiętrowa, podesty z materacami z gąbki, koce) dostęp do WCx2, zimna woda, dostęp do zadaszonej kuchni (butle gazowe, garnki-można ugotować coś albo usmażyć) 5 minut do rzeczki w której można się podmyć, miejsce na ognicho i to wszystko rok temu było za 8 zł za nocleg. W samej stodole wieczorem Państwo Wolańscy życzą sobie spokój ze względu na sąsiadów ale w Ustrzykach jest gdzie pójść sobie, żeby nikomu nie wadzić. No i mięta. Rośnie mnóstwo mięty. Zbierać, suszyć i zaparzyć po kilku miesiącach w domu, wspomnienia wracają wtedy :) Jakby byli chętni na wyjazd w drugiej połowie września to zapraszam do wspólnych wędrówek po świętej ziemi bieszczadzkiej.
 
 
gabriel  
Coś już napisał
ale nie warto czytać

Dołączył: 29 Maj 2012
Posty: 64
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Wto 29 Maj, 2012   

jest jeszcze coś takiego jak Chatka na Niemcowej, na fejsie nawet jest , bardzo fajne miejsce, byłem tam ze 6 lat temu, nie ma prądu, jest ciekawy człowiek zwany Haris... słyszałem, że coś się tam ma pozmieniać czy zlikwidować więc warto sprawdzić wcześniej
 
 
Jorguś  
Lubi pieprzyć
Jorgus89


Wiek: 34
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 358
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: Nie 03 Cze, 2012   

gabriel napisał/a:
jest jeszcze coś takiego jak Chatka na Niemcowej, na fejsie nawet jest , bardzo fajne miejsce, byłem tam ze 6 lat temu, nie ma prądu, jest ciekawy człowiek zwany Haris... słyszałem, że coś się tam ma pozmieniać czy zlikwidować więc warto sprawdzić wcześniej


Bardzo czestp tam chodzilem i jesli chodzi sama chatke w sobie to jest naprawde fajnie. Ale niestety strasznie sie pozmienialo od momentu gdzie jacys idioci narobili takiego syfu ze masakra i teraz juz jest zakaz picia % i o godzinie 22.30 (chyba) jest cisza nocna. Z jednej strony to dobrze a z drugiej nie za fajnie bo na gitarce juz nie pogra a piwko przy ognisku czy przed spaniem jest jak zloto :D
 
 
 
gabriel  
Coś już napisał
ale nie warto czytać

Dołączył: 29 Maj 2012
Posty: 64
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Nie 03 Cze, 2012   

No właściciel ma prawo wprowadzać ograniczenia, ale bez tego grania przez całą noc na gitarkach, to lipa jakaś :(
 
 
bolczita  
Lubi pieprzyć


Wiek: 28
Dołączyła: 03 Maj 2012
Posty: 437
Skąd: Płock
Wysłany: Nie 03 Cze, 2012   

Ja tam w lipcu zabieram namiocik, kilka rzeczy i wio w Bieszczady! Może ktoś chętny? :D
 
 
 
gabriel  
Coś już napisał
ale nie warto czytać

Dołączył: 29 Maj 2012
Posty: 64
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Nie 03 Cze, 2012   

Na Bieszczady ja jestem chętny zawsze :) ale dokładniejsze plany będę mógł snuć dopiero po 17 czerwca.
 
 
bolczita  
Lubi pieprzyć


Wiek: 28
Dołączyła: 03 Maj 2012
Posty: 437
Skąd: Płock
Wysłany: Nie 03 Cze, 2012   

Czyli jak znajdziesz chwilę, to jesteśmy już we dwoje. :) Fajnie, bo nie chcę sama jechać. Jestem pewna, że ktoś by się jeszcze dołączył, chociażby w drodze. :D

Oczywiście lipiec być nie musi, po prostu może, tak rzuciłam propozycję tylko. Ja mogłabym nawet w czerwcu tak na dobrą sprawę! :p
 
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Pon 04 Cze, 2012   

Ja zapraszam wszem i wobec na Game Over Party na chatce studenckiej Lasek w Beskidzie Żywieckim.
http://lasek.102.pl
Otóż będzie to mój kawalerski.
Pozdrawiam
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group