Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
dredy tymczasowe
Autor Wiadomość
mną  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 6
Skąd: wolsztyn
Wysłany: Wto 12 Lip, 2011   dredy tymczasowe

Będzie możliwośc zrobienie u mnie dredów tymczasowych w 3 dzień woodstocku. zapraszam :)
proszę o kontakt na gg 13456585
 
 
 
woodstock92  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 372
Skąd: Pieniężno
Wysłany: Wto 12 Lip, 2011   

jak tymczasowych??
 
 
mną  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 6
Skąd: wolsztyn
Wysłany: Wto 12 Lip, 2011   

No normalnie. Dredy tymczasowe są zrobione z włosów syntetycznych, zakłada się je specjalną metodą na okres ok 3 miesięcy, później można je zdjąc i założyć raz jeszcze.
 
 
 
Evela  
Lubi pieprzyć
;]


Wiek: 95
Dołączyła: 14 Gru 2010
Posty: 322
Skąd: Lubin
Wysłany: Wto 12 Lip, 2011   

Dredloki. Dredy robione z włosów syntetycznych mocowane na warkoczyku i związywane gumką.
 
 
mną  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 6
Skąd: wolsztyn
Wysłany: Wto 12 Lip, 2011   

dokładnie. prosciej nie da się wytłumaczyć :)
 
 
 
Dr.Jekyll  
Coś już napisał
& Mr.Hyde


Wiek: 30
Dołączył: 27 Cze 2011
Posty: 56
Skąd: Lodzia
Wysłany: Wto 12 Lip, 2011   

Hm, zastanowię się ;) zawsze chciałem mieć dredy, a że zacząłem łysieć, to wydaje się być bezpiecznym rozwiązaniem ;) (nie ma strachu, że po ścięciu dredów włosy nie odrosną)

koszt ?
 
 
Buki  
Rozkręca sie
"Carpe Diem"


Wiek: 33
Dołączył: 26 Lip 2010
Posty: 249
Skąd: Wrocław/Olsztyn
Wysłany: Wto 12 Lip, 2011   

Zawsze możesz kupić naturalne dredy od kogoś, albo nawet syntetyczne i doczepić do głowy...Koszt jednego syntetycznego dreda o długości 30cm, kosztuje 7-10zl.
 
 
Werk  
Forumowy prawiczek


Wiek: 30
Dołączyła: 26 Kwi 2011
Posty: 12
Skąd: Grodzisk Mazowiecki
Wysłany: Wto 12 Lip, 2011   

Ja takie cuś noszę na łbie regularnie. Polecam, fajna rzecz jeśli ma się za krótkie bądź za rzadkie włosy, żeby zrobić sobie naturalne. :)
 
 
Dr.Jekyll  
Coś już napisał
& Mr.Hyde


Wiek: 30
Dołączył: 27 Cze 2011
Posty: 56
Skąd: Lodzia
Wysłany: Wto 12 Lip, 2011   

No zastanawiałem się właśnie nad kupieniem od kogoś ;) ale zobaczymy ...

No ja w tym momencie mam włosy do ramion mniej więcej, ale wypadają mi one kępkami podczas każdego mycia ... więc sądzę, że dredy by się szybko odczepiły (?)... nie wiem, absolutnie się nie znam ;)
 
 
pauli  
Rozkręca sie
hej hej chyba śni mi się życie!


Wiek: 29
Dołączyła: 08 Lip 2011
Posty: 100
Skąd: Polkowice/Wrocław
Wysłany: Wto 12 Lip, 2011   

Dr.Jekyll napisał/a:
No zastanawiałem się właśnie nad kupieniem od kogoś ;) ale zobaczymy ...

No ja w tym momencie mam włosy do ramion mniej więcej, ale wypadają mi one kępkami podczas każdego mycia ... więc sądzę, że dredy by się szybko odczepiły (?)... nie wiem, absolutnie się nie znam ;)


Jak masz aż taki wielki problem z tym to polecam: szampon henna treatment wax + po umyciu włosów maska tej samej firmy (może być, ale nie musi, jeżeli komuś zależy na szybszym pozbyciu się problemu to zalecam maskę), 200ml powinno kosztować maks 20zł.

Ale reklama:D
 
 
 
mną  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 6
Skąd: wolsztyn
Wysłany: Wto 12 Lip, 2011   

a no potwierdzam, dredy tymczasowe to naprawdę fajna sprawa. Włosy się nie niszczą , można zdjąć i założyć kiedy się chce no i samo zakładanie jest dośc szybkie i bezbolesne:)
Dr.Jekyll - prawdziwych dredów metodą tapirowania/szydełkowania na woodstocku nie będe robić ze względu na brak czasu no i chęć wybawienia się bo wszak nie jadę tam harować :) jednak jeśli się zdecydujesz na zrobienie to zapraszam w innym terminie, chętnie wykonam;]
 
 
 
Dr.Jekyll  
Coś już napisał
& Mr.Hyde


Wiek: 30
Dołączył: 27 Cze 2011
Posty: 56
Skąd: Lodzia
Wysłany: Śro 13 Lip, 2011   

Pauli, dzięki za reklamę, spróbuję ;P

Mną, to oczywiste, że nie będziesz harować na Woodzie. na razie postanowiłem, że na pewno jakieś dredy będę chciał, jakie to jeszcze nie wiem ;P (czy kilka z tyłu / czy jakoś inaczej to zobaczymy) ale jak coś będę wiedział, to pewnie się do ciebie zgloszę ;)
 
 
Buki  
Rozkręca sie
"Carpe Diem"


Wiek: 33
Dołączył: 26 Lip 2010
Posty: 249
Skąd: Wrocław/Olsztyn
Wysłany: Śro 13 Lip, 2011   

Poza tym na Woodstocku bez problemu znajdziesz osoby, które wykonują dredy. W zeszłym roku spotkałem kilka osób, które siedziały z napisem "ROBIĘ DREDY". Jeśli zdecydujesz się zrobić dredy na Woodstocku, raczej nie powinieneś mieć problemu ze znalezieniem osoby, która je wykona.
 
 
Dorii  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 14 Lip 2011
Posty: 15
Skąd: Toruń
Wysłany: Czw 14 Lip, 2011   

Chciałabym sobie zrobić dreda, ewentualnie dwa :) Tylko mam pytanie. Mam długie (do końca łopatek), kręcone włosy. Czy mogłabym sobie normalnie doczepić jakoś takie dredy?
 
 
Evela  
Lubi pieprzyć
;]


Wiek: 95
Dołączyła: 14 Gru 2010
Posty: 322
Skąd: Lubin
Wysłany: Czw 14 Lip, 2011   

Masz wyżej napisane jak się doczepia :roll:
 
 
mną  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 6
Skąd: wolsztyn
Wysłany: Czw 14 Lip, 2011   

Dorii napisał/a:
Chciałabym sobie zrobić dreda, ewentualnie dwa :) Tylko mam pytanie. Mam długie (do końca łopatek), kręcone włosy. Czy mogłabym sobie normalnie doczepić jakoś takie dredy?



a no. przeca to żadne problem czy włosy sa długie czy krótkie, proste czy kręcone.
 
 
 
Dorii  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 14 Lip 2011
Posty: 15
Skąd: Toruń
Wysłany: Pią 15 Lip, 2011   

mną napisał/a:
Dorii napisał/a:
Chciałabym sobie zrobić dreda, ewentualnie dwa :) Tylko mam pytanie. Mam długie (do końca łopatek), kręcone włosy. Czy mogłabym sobie normalnie doczepić jakoś takie dredy?



a no. przeca to żadne problem czy włosy sa długie czy krótkie, proste czy kręcone.


dziękuję bardzo za odpowiedź :-D w takim razie będę musiała pomyśleć. dredy, jak dla mnie, to bardzo fajna sprawa ;-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group