Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Degustacja Jaboli 2013 (Trzecia Edycja)
Autor Wiadomość
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Czw 07 Lut, 2013   Degustacja Jaboli 2013 (Trzecia Edycja)

Witajcie moi drodzy ! Wiem, że mamy dopiero Luty ale natchnęła mnie dzisiaj Bozia po czym stwierdziłem, że i tak miałem to napisać w Marcu więc drobna różnica nie robi krzywdy.

Otóż jak kilku z was wie, dwa lata z rzędu organizuje już coroczną degustacje Jaboli z Całego Kraju. Pamiętna Degustacja z 2011 odbyła się w gronie 5-6 osób które wino przyniosły jednak Degustacja 2012 była już większym sukcesem. Przepraszam wszystkich których obiecałem kierować telefonicznie jednakże poniósł mnie Woodstock i zostałem ograbiony z całego majątku (800zł w ciuchach towarach namiocie jedzeniu spiworze alkoholu telefonie i funduszu). Tak czy tak jeżeli Bekier coś obiecuje to Bekier się stara więc mimo stanu ogromnego upojenia alkoholowego dotarłem na miejsce spotkanie zbierając się z resztą pielgrzymów których to poprowadziliśmy ku ziemi obiecanej.
Pomnożone wino (dzięki naszej wspólnej sile) stworzyło bardzo sympatyczny nastrój toteż każdy zapewne zapragnie takiej powtóreczki, prawda?

Jako iż faszyzm jest zły a wszelkie rasowe pieprzenie to choroba toteż tak samo będzie z naszą degustacją. Przełomowy rok 2013 poświęcony zostaje wspaniałemu napojowi jakiemu jest WINO. Mam na myśli to, że po spektakularnym sukcesie Pana o ile się nie mylę Kebsona (wybacz jeśli źle napisałem) i jego karnistrówki, chyba każdy pragnie smaku nie tylko kupnych rzadkich jaboli.
Przynoście więc tego roku wszelkie DOBRE wyroby. Chwalcie się swym winem, przynoście zagraniczne nawet słodkie czy pół słodkie, nawet wytrawne. (Nikt przecież pić nie musi jeśli nie chce). Jedna zasada taka jak w latach poprzednich. Każdy zainteresowany przynosi minimum jedno wino. Apeluję byście nie przychodzili na sępa bo naprawdę nie ma sensu psuć innym zabawy kosztem darmowej najebki... Wysępić hajs na woodzie na wino to nie problem więc jeśli już naprawdę będzie w desperacji, przynieście byle jakie wino bo to lepsze niż żadne, wiadomo. Ja i tak wierzę w ludzi dobrej woli dzięki którym na degustacji 2013 nie zabraknie wspaniałych i niezapomnianych smaków.
Zapraszam także wszystkich ludzi którzy byli w latach poprzednich. Mikołaju mam nadzieję, że Cię nie zabraknie ale pamiętam jak mówiłeś iż nie ma pewności... Cóż najwyżej stracimy swoją ikonę bo taką osobą się tam stałeś ^ ^
Zapraszam też Kepsona (wybacz ponownie jeśli źle pisze) i jego cudowną karnistrówkę...
Zapraszam Kieruska z 2011tego i KAŻDEGO kogo pominąłem...

Miejsce i czas? Oczywiście jak zwykle będziemy o tym debatować wszyscy jednak nie sądzę by się coś zmieniło. Miejsce spotkania jest bardzo dobre i jak widać działało a miejsce degustacji także raczej nie będzie się zmieniać mimo dziwnych fochów które mi Panna Ohimka obecnie produkuje. Myślę, iż sprawa degustacji jest sprawą publiczną a nie naszą osobistą więc problemów z tym nie będzie chyba...

Na koniec chciałbym gorąco podziękować Ohimee, wiosce panoramixa i wam wspaniali ludzie za cudowny rok poprzedni a także zaprosić was jeszcze raz w roku obecnym i prosić ponownie o utrzymanie zasad dobrego wychowania i naszej degustacji...

Bonus... Chcecie bonus? Oczywiście, że dostaniecie bonus. A co mamy w bonusie? Dwa zdjęcia z degustacji 2012 oraz jak co roku utwór poświęcony napojowi bogów. Już nie Jabolom, nie bądźmy rasistami... NAJWAŻNIEJSZE JEST WINO ! Takież będzie tegoroczne hasło.

[video]http://www.youtube.com/watch?v=3GQTGy4PNDg[/video] znane i lubiane :) Ave !

A teraz zdjęcia... :
1.http://imageshack.us/photo/my-images/194/26482147066010629149114.jpg/
2.http://imageshack.us/photo/my-images/29/41876247066004295816458.jpg/

Niech te zdjęcia zapraszają nowe pokolenia naszych pielgrzymów winnych a także dowodzą iż nawet Święty Mikołaj oparł się latu by wypierdolić z nami jabola xD (dziękuję za Jeżynki mistrzu !)


[video]http://www.youtube.com/watch?v=sUEa2oxTr-M[/video] - Prywatnie zapraszam też serdecznie Wielkiego Guru i wyznawców z tego filmu. Chciałbym porozmawiać prywatnie i stworzyć ponownie taki pochód :)
Trzymajcie się ponownie wszyscy, KOCHAM WAS !
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Czw 07 Lut, 2013   

No..może w tym roku się uda. Niestety w zeszłym, mimo, że w panoramixie mieszkałam nie dotarłam na miejsce:D A prawda jest taka, że mi się dni pomieszały;] A nawet wino trzymałam na degustacje.
 
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Czw 07 Lut, 2013   

Zapraszam więc w tym roku. Skoro nie udało się już dwa lata z rzędu jak pamiętam to teraz udać się musi... A jak nie teraz to za rok ^ ^
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Pią 08 Lut, 2013   

Jak Pambuk tylko da...
 
 
 
Amarenas  
Forumowy prawiczek

Wiek: 29
Dołączył: 03 Paź 2012
Posty: 11
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Sob 09 Lut, 2013   

Wino w piwnicy sie robi ; D ze 40 litrow bedzie wiec sporo bedzie mozna uszczknac : P

Teraz tylko data i miejsce zeby sie nie rozminac...
 
 
 
bolczita  
Lubi pieprzyć


Wiek: 28
Dołączyła: 03 Maj 2012
Posty: 437
Skąd: Płock
Wysłany: Nie 10 Lut, 2013   

Może w tym roku dotrę <rotfl3> W tamtym roku nie mogłam się doczekać, ale niestety straciłam poczucie czasu i zgubiłam gdzieś moją trzeźwość <haha> W tym roku serio postaram się być. :)
 
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Wto 12 Lut, 2013   

Amarenas napisał/a:
Wino w piwnicy sie robi ; D ze 40 litrow bedzie wiec sporo bedzie mozna uszczknac : P

Teraz tylko data i miejsce zeby sie nie rozminac...


Zapewne będzie smaczne więc obyś dotarł, czas i miejsce jak zwykle będziemy coś od czerwca ustalać ale raczej nic się nie zmieni wielkiego.

bolczita napisał/a:
Może w tym roku dotrę <rotfl3> W tamtym roku nie mogłam się doczekać, ale niestety straciłam poczucie czasu i zgubiłam gdzieś moją trzeźwość <haha> W tym roku serio postaram się być. :)


Ja ledwo tam doszedłem napieprzony jak świniak i po 10 minutach już tam spałem ale dałem radę, wierzę, że Ty też dasz w tym roku niezależnie od stanu :P
 
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Wto 12 Lut, 2013   

Haha, ja nawet widziałam Mikusia pod kontenerem, ale mi się zapomniało o degustacione! xD Masakra xD
 
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Wto 12 Lut, 2013   

Ossie napisał/a:
Haha, ja nawet widziałam Mikusia pod kontenerem, ale mi się zapomniało o degustacione! xD Masakra xD


Zapraszam w tym roku w imienimu benego i całego watykanu no i kurwa moim
 
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Wto 12 Lut, 2013   

Nie wiem, ja wstydliwa jestem xD
 
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Wto 12 Lut, 2013   

Raz byłam, zapewne przyjdę znów. Bardzo fajnie się w głowie kręciło po degustacji ;)
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Śro 13 Lut, 2013   

kizia napisał/a:
Raz byłam, zapewne przyjdę znów. Bardzo fajnie się w głowie kręciło po degustacji ;)


Pan Organizator się cieszy, bardzo miłe słowa ciepłe dla serca. Poleć znajomym i forumowiczom !
 
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Śro 13 Lut, 2013   

Mell, z Tobą? No nie wiem! xD
 
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Śro 13 Lut, 2013   

Bekier napisał/a:
Pan Organizator się cieszy, bardzo miłe słowa ciepłe dla serca. Poleć znajomym i forumowiczom !

Chłopa bierę znowu, bo też był rad :) Postaram się również zabrać przyjaciółkę, biedaczyna się poskłada ze swoim słabym łebkiem :P
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Śro 13 Lut, 2013   

kizia napisał/a:
Bekier napisał/a:
Pan Organizator się cieszy, bardzo miłe słowa ciepłe dla serca. Poleć znajomym i forumowiczom !

Chłopa bierę znowu, bo też był rad :) Postaram się również zabrać przyjaciółkę, biedaczyna się poskłada ze swoim słabym łebkiem :P


Ah czyli to Ty byłaś na pierwszej degustacji, tak? Oh, druga była szersza sporo i także cudowna chociaż klimat tej pierwszej był swoiście zajebisty... Tak czy tak jeśli ktoś był rad to bardzo się cieszę a zapewnić mogę wszystkich, że degustacja już na 200% będzie odbywała się co roku no i mam nadzieję iż co roku będzie lepiej.
 
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Czw 14 Lut, 2013   

Na drugiej Bekier, na drugiej ;)
 
 
korski15  
Coś już napisał
Liss


Wiek: 30
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 58
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Wto 26 Mar, 2013   

Bekier ja będę w tym roku nie ma opcji :D w końcu mamy plany wspólne ktoś będzie musiał się pychoaktywnym monstrum zająć :D tak że czekam na datę miejscę ogólnie bekier to my się widzimy przed tym maratonem nietrzeźwego otoczenia :D ludzie złązimy się pijemy i wspominamy latami o to słowo boże :D
 
 
 
Sylwek_71  
Forumowy prawiczek

Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2012
Posty: 22
Skąd: Oleśnica
Wysłany: Wto 26 Mar, 2013   

Pewnie nikogo to nie obchodzi, ale w tym roku muszę dotrzeć do Was! I dotrę!
 
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Pią 29 Mar, 2013   

korski15 napisał/a:
Bekier ja będę w tym roku nie ma opcji :D w końcu mamy plany wspólne ktoś będzie musiał się pychoaktywnym monstrum zająć :D tak że czekam na datę miejscę ogólnie bekier to my się widzimy przed tym maratonem nietrzeźwego otoczenia :D ludzie złązimy się pijemy i wspominamy latami o to słowo boże :D


No widzimy się jak chuj bo rok temu odjebalem manianę ale wiesz okradli mnie z całego dobytu prawie tysiak to jakos kurwa ciezko sie czulem i musialem chlac zeby zyc :P W tym roku się lajtowo spotykamy wczesniej i nakurwiamy do oporu kurwa, szykuj narkotyki szmato, ja przyszykuje swoje xD

Sylwek_71 napisał/a:
Pewnie nikogo to nie obchodzi, ale w tym roku muszę dotrzeć do Was! I dotrę!

Dotrzesz ! Wierzę w Ciebie ! Porozmawiaj z ludźmi którzy już byli i popytaj się o wrażenia, jeżeli Ci powiedzą (o ile), iż było zajebiście i pięknie to się napalisz i wpadniesz bo nie zapomnisz... Stary jest tyle dobrych win co moje podniebienie nie smakowało. Dzięki degustacji poznałem jeżynkę z tesco za 3.99 która jest PRZEPYSZNA, piłem jakiegoś smakowitego mustaka owoce leśne ktorego u mnie nie ma... A poza tym rok temu, karnistrówka Kebsona (wybacz jeśli mylę nick ponownie) naprawdę była warta grzechu
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Pią 29 Mar, 2013   

Bekier napisał/a:
No widzimy się jak chuj bo rok temu odjebalem manianę ale wiesz okradli mnie z całego dobytu prawie tysiak to jakos kurwa ciezko sie czulem i musialem chlac zeby zyc :P W tym roku się lajtowo spotykamy wczesniej i nakurwiamy do oporu kurwa, szykuj narkotyki szmato, ja przyszykuje swoje xD


Może trochę spokojniej? Tak "pieszczotliwie" możecie sobie na priv pisać czy gdzie tam chcecie
 
 
 
Layner  
Forumowy prawiczek


Wiek: 34
Dołączył: 23 Lip 2011
Posty: 26
Skąd: Rzepin
Wysłany: Sob 30 Mar, 2013   

Ja zapisuję się ponownie na degustację i na pewno się pojawię. 3 raz już. Degustacja w sumie w tamtym roku wypadła mi z głowy ( zbyt wiele na niej miałem) jednak ze względu na to iż byłem w wiosce PANORAMIXA udało mi się. I jakie piękne zdziwienie kiedy taka wspaniała i wesoła ekipa wpada z napojem bogów. Tak więc i w tym roku na pewno będę i postaram się przynieść coś wyszukanego z mojego regionu. ;d
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group