Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Ciekawy pomysł PiS
Autor Wiadomość
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Czw 21 Paź, 2010   Ciekawy pomysł PiS

Posłowie PiS chcą, aby administratorzy forów internetowych zgłaszali przypadki publikowania gróźb pod adresem polityków w celu wszczęcia z urzędu postępowania przez prokuraturę. Oczywiście politycy mają prawo czuć się zagrożeni, ale czy wymagają tak szczególnej ochrony?


http://di.com.pl/news/342...ernetowych.html
Jak przejdzie to was wszystkich wydam włącznie z sobą :D
 
 
 
harry  
ShoutBox
no przychódź.


Wiek: 37
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 785
Skąd: Trzebiel wieś
Wysłany: Czw 21 Paź, 2010   

Nie no co Ty nie przejdzie przeciez bo to PO jest u wladzy. a po drugie fajnie sie czuje z tym ze politycy sie czuja zagrozeni. ale nie ze tylko politycy PISu. niech politycy kazdej parti sraja po gaciach, moze wtedy nie beda robic takich scen, miec w dupie wszystkiego. wogole spalic caly sejm i wszystko co sie kojarzy z polityka. haaa zaraz zajmie sie mna prokuratura :D
 
 
 
Baton  
Lubi pieprzyć
Power Wafel


Wiek: 37
Dołączył: 22 Mar 2009
Posty: 341
Skąd: Toruń
Wysłany: Czw 21 Paź, 2010   

zrzuta na benzynę :D
 
 
 
KACZMAR  
Lubi pieprzyć
Ten obcy


Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 462
Skąd: Kalisz
Wysłany: Czw 21 Paź, 2010   

Baton napisał/a:
zrzuta na benzynę :D


Chciałoby się zaśpiewać: Mamy butelki z benzyną i kamienie wymierzone w Ciebie!!
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Czw 21 Paź, 2010   

Taniej granat kupić.
 
 
 
KACZMAR  
Lubi pieprzyć
Ten obcy


Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 462
Skąd: Kalisz
Wysłany: Czw 21 Paź, 2010   

A tak przy okazji tych ostatnich wydarzeń, takie coś mi się napisało:

Głupi polityku
Z na wiejskiej chlewiku
Nie istotnej
Politycznej orientacji
Doprowadzasz ludzi
Do frustracji
Każde twoje słowo
Puszczane na wizji
Może doprowadzić
Do mentalnej kolizji
Wystrzeli celnie w myśli
Ugodzi prosto w serce
Wtedy będzie za późno
Nie będzie już nic więcej
Zapanuje ogólna nienawiść
Polak z polakiem, będą
Chcieli siebie zabić
Widmo wojny
Zawiśnie nad nami
Nie będziemy braćmi
Nie będziemy krajanami
Wystarczy byś zrozumiał
Że trzeba mieć honor
Że trzeba znać umiar
Wyjąć mordę z koryta
By zobaczyć, że upada
Nasza Rzeczpospolita
 
 
Mala92  
Rozkręca sie


Wiek: 31
Dołączyła: 07 Maj 2010
Posty: 106
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 21 Paź, 2010   

Ja nie wieże w to co się dzieje w Polsce! Może to taki sen bo jak nie to ja się już wkur*iam!
Co to za debile są u władzy! To już dzieci z 1 klas podstawówki są mądrzejsze i potrafią się dogadać! A nie ja z nim nie będę gadać bo on mi pogryzł kredki no kurde! Niech się wszyscy zbiorą, dadzą sobie po razie napiją się wódki i może im przejdzie.
 
 
lubczyk  
Forumowy prawiczek
Spieprzaj dziadu.


Wiek: 31
Dołączył: 01 Lip 2010
Posty: 21
Skąd: Lubliniec
Wysłany: Czw 21 Paź, 2010   

Problemem dzisiejszej polityki nie jest ogół, bo nasza scena polityczna się raczej nie zmienia (poza odejściem takich osób jak Rokita, Gilowska czy dojściu nowych twarzy jak Kamiński czy Mucha) choć to także problem bo non stop widzimy te same mordki i cały czas słyszymy tą samą retorykę. Problemem są pewne jednostki, a raczej w moim mniemaniu jedna jednostka zwana PiS. To najwięksi szkodnicy po 89 roku. Pokazują Polskę z najgorszej możliwej strony, tej zaściankowej, tej antyrosyjskiej i antyniemieckiej (choć muszę z bólem przyznać że dużo osób z innych obozów politycznych nie lubi Rosji i Niemiec co mnie osobiści dziwi ze względu na dzisiejszy rozwój Europy i Świata w kontekście gospodarczym i militarnym). PiS a w szczególności kapitan Jarosław nawet na proszkach zachowuje się jak idiota. Wszędzie widzi agentów, zdrajców, nie Polaków, zomo. Nikt, nigdy nie dzielił ludzi w naszym kraju jak Kaczyński Jarosław, nikt nigdy nie podjudzał tak Polaków do opowiadania się między jednym a drugim.

Mówcie co chcecie o Platformie, mówcie że to cwaniaczki, kolesiostwo i zakała. Ale nie można im ująć tego że dopiero dzięki nim Polska wygląda dobrze za granicą, oczywiście zaraz ktoś pewnie napiszę że jest tak bo Polska stała się kondominium albo może i od razu kolonią rosyjsko-niemiecką, jednak w gruncie rzeczy ludzie nie chcą pojąc tego że wreszcie nastał polityczny spokój wewnątrz obozu rządzącego, spokój by i nastał również w całym sejmie i na scenie politycznej gdyby to nie było Jarosława (bo PiS bez Jarosława nie przetrwa, nawet z takimi ludźmi jak Ziobro, Brudziński czy w szczególności Macierewicz - ten ostatni raczej spowodował by że PiS stał by się czymś pokroju dzisiejszego UPR-u JKM gdzie to uważa się ich raczej za coś egzotycznego na scenie politycznej).

Kończąc, i podsumowując tym samym napiszę tyle że trzeba dostrzegać pozytywne strony rządów Platformy, bo jest ich na prawdę dużo. Nie można pisać że obecny rząd to banda matołów, bo ja powołam się chociaż by na przykładzie szczepionek gdy to minister Kopacz nie poddała się groźbom WHO i nie ugięła się i nie kupiła ich, na czym zaoszczędziliśmy dość duży pieniądz (oczywiście PiS nakazywał kupno szczepionek, a jakże by inaczej!)

Jeśli ktoś to doczytał do końca to gratuluję ;D.

Jeszcze na deserek Paweł Kukiz, nie zgadzam się z nim we wszystkim ale gościa cenię.

[video]http://www.youtube.com/watch?v=TgwpLufyXA0[/video]
 
 
 
Mala92  
Rozkręca sie


Wiek: 31
Dołączyła: 07 Maj 2010
Posty: 106
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 21 Paź, 2010   

Wszyscy są po jednych pieniądzach!
NIE WIERZĘ POLITYKOM!
Dużo gadają mało robią, a jak już robią to nam wychodzi to nie na dobre.
 
 
harry  
ShoutBox
no przychódź.


Wiek: 37
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 785
Skąd: Trzebiel wieś
Wysłany: Czw 21 Paź, 2010   

widze ze gowno da ten temat. zejdzie jak zawsze do kłótni. do wymiany chorych poglądów ktore gówno nam dają w życiu. weźmy się do roboty. ciężka praca jest lekarstwem na wszstko. nikt na mnic do kieszeni nie włoży. czy PO czy PiS. wszystko śmierdzi szambem. czy PO rządzi to jest źle a cZY PIS BYBŁO TEZ ŹLE. jestesmy Polakami. narodem ktory uratował sie sam i sam się zniszczy. zamiast pomóc innym to tylko w każdym siedzi nienawisc do blizniego. i co z tego. puenta jest tylko jedna. "My z Jumbem spotkalismy fajne dupy w tyskim jak dawalismy napiwek. nie bede ukrywał mi ta w loczkach strasznie sie spodobała."
 
 
 
Żyleta  
Rozkręca sie
Dziecko innego boga


Wiek: 32
Dołączyła: 12 Sty 2010
Posty: 121
Skąd: Śląsk
Wysłany: Pią 22 Paź, 2010   

Moim skromnym zdaniem PiS po Katastrofie Smoleńskiej przestał być partią polityczną a stał się sektą.Jak zwykle za to co stało się w Lublinie i w Smoleńsku oskarża się rząd.Niesłusznie.Uważam że PiS na siłę chcę skompromitować PO ponieważ sami odnotowują spadek poparcia.Za niedługo PiS wymyśli że to rząd razem z prezydentem wynajął tego faceta żeby ostrzelał biuro poselskie.Szkoda mi tych wszystkich ludzi których omamił PiS.Jakoś z inną partią nie ma problemów tak jak z nimi.A przecież nie mają jakiegoś przywileju królewskiego żeby ich specjalnie traktować.Wszyscy są bezradni ponieważ żyjemy w wolnym kraju i tak naprawdę każda partia może działać dopóki nie ma podłoża faszystowskiego.PiS jest największym agresorem na scenie politycznej robią z siebie ofiary i wykorzystują współczucie ludzi.Myślę że dla PiSu byłoby lepiej gdyby prezes poszedł na emeryturę zamiast robić zamieszanie które niekoniecznie im służy.Jak to stwierdził Tusk 'wypowiedzi polityków z PiSu nie można brać na poważnie'.
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Pią 22 Paź, 2010   

 
 
 
Jorguś  
Lubi pieprzyć
Jorgus89


Wiek: 34
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 358
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: Sob 23 Paź, 2010   

harry napisał/a:
jestesmy Polakami. narodem ktory uratował sie sam i sam się zniszczy


Swieta Racja. Dla mnie to Jest wszystko chore;/ Ja jestem bez partyjny i nie popieram Ani PiS ani PO. Ale Widze jedno. Media robia troche nagonke na PiS. Powinno to sie troche bardziej wysrodkowac wszystko. Chociaz Dla samego mnie Kaczynski to czlowiek ktoremu po katastrofie w smolensku kompletnie odwalilo na czerepek... Nie jestem sobie w stanie wyobrazic Co chlop czuje Ale "delikatnie" przesadza. Pokazywanie "jaki ja to ja to jestem biedny" tez do niczego nie prowadzi. Noo sory ale Ja tak to widze A z drugiej strony PO to tez kolesie ktorzy proboja odwrocic uwage od tego ze chuj....a robia a nawet robia jeszcze gorzej... Nic czlowiek nie zrobi w tej Polsce poki Beda takie Partie przy wladzy a nie inne. Potrzeba kogos uczciwego Ale jak chodzi o polityke to niestety takich jest malo albo wogole;/
 
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Sob 23 Paź, 2010   

Ja uważam, że w PiS jest trochę ludzi którzy są w miarę normalni, choć z ich poglądami dalej się nie zgadzam. Natomiast większość jednak ulega retoryce wielkiego K.
 
 
 
harry  
ShoutBox
no przychódź.


Wiek: 37
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 785
Skąd: Trzebiel wieś
Wysłany: Sob 23 Paź, 2010   

no wlasnie pan Jarek z calym szacunkiem powinien zrezygnowac z polityki albo przynajmniej odpoczac jakis czas. faktycznie po stracie brata troche sie chlop zmienil. a niestety to śp lech byl jednak glową pisu nie on. w pisie wladze powinien przejac pan Ziobro. zreszta juz mnie to nie obchodzi. niech sie dzieje co sie chce. ja wiem ze przez to co sie dzieje w rzadzie odbija sie na mojej firmie. i jak tak dalej pojdzie w lutym juz nie bede mial gdzie pracowac.
 
 
 
punk_rock  
wywalacz postów
KRÓLĄTKO LANSU!!!!


Wiek: 31
Dołączyła: 05 Sie 2008
Posty: 484
Skąd: Glajwitz city xD
Wysłany: Sob 23 Paź, 2010   

[video]http://www.youtube.com/watch?v=v6OF_RfDt5g&feature=player_embedded[/video]

Tak od połowy jest o politykach, tak się zastanawiam kiedy trzeba będzie zgłaszać, że się pomyślało o tym że się komuś grozi...
 
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Śro 27 Paź, 2010   

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group