Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Bawełniany namiot /czyszczenie/odświeżenie.
Autor Wiadomość
LadyMonster  
Forumowy prawiczek


Wiek: 32
Dołączyła: 27 Lip 2009
Posty: 11
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto 26 Lip, 2011   Bawełniany namiot /czyszczenie/odświeżenie.

Problem w tym...
Dwa lata temu pakowałam się na wyjazd z wooda do domu, podczas ulewy. Schowałam przemoknięty namiot do pokrowca. Kolega obiecał go potem rozwiesić, ale niestety właśnie się dowiedziałam, że namiot jak został włożony, tak leżał do tej pory.
Dwa dni temu rozwiesiłam go, żeby przewietrzyć, ale nic z tego. Sama stęchlizna.

A pytanie jest następujące: czy ktoś z Was ma jeszcze taki stary, przedpotopowy, ciężki, bawełniany(ważne) namiot i ma pomysł jak taki namiot odświeżyć. Prać w pralce się boję, a ręcznie.. nie mam opcji, żeby go potem rozwiesić (wróciłam do siebie i mam tylko małą klitkę bez balkonu).

Jeśli ktoś ma pomysł jak sobie z tym poradzić, byłabym wdzięczna, bo szkoda mi wywalać namiotu z podpisami woodstockowiczów z ostatnich 5 lat :)
 
 
 
Archi  
Coś już napisał


Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 89
Skąd: Białystok
Wysłany: Wto 26 Lip, 2011   

wywalac szkoda, ale imho wiele sie zrobic nie da zeby nie bylo potem zatrucia jakimis lotnymi grzybami. Znaczy mozna to tak wyprac wymyc itd ze to wszystko wyjdzie ale raczej material by tego nie wytrzymal, a co dopiero te podpisy. Imho sproboj w pralce, jak nie boisz sie jakis grzybow itd. A zeby go wysuszyc to polecam znalesc kogos znajomego z domem/balkonem i w spokoju rozwiesic.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group