Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Jakieś pomysły na usprawnienia forum ?
Autor Wiadomość
zygmunt  
Rozkręca sie


Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 130
Skąd: z brzuszka mamusi
Wysłany: Nie 12 Sty, 2014   

vin napisał/a:
a co Ci te zdjęcia przeszkadzają?;p

Poza tym one są chyba z zeszłego woodstocku..

myślałem że po każdym woodstocku są nowe
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Sob 21 Cze, 2014   

Hej, hej.

Nie dałoby się jakoś usprawnić pracy forum jeśli chodzi o dzialaność mobilną? Każde forum mam zapamiętane i tu i na telefonie i gitara. A uctok mi się wali. Jeśli zaloguję się permamentnie na tele, muszę się za każdym razem logować tutaj i na odwrót. W ogóle mobilnie dziwnie działa :<

f
 
 
 
paolina.zet  
Coś już napisał


Wiek: 29
Dołączyła: 05 Mar 2012
Posty: 86
Skąd: Rybnik
Wysłany: Nie 22 Cze, 2014   

Ja zalogowałam się raz i na telefonie ciągle jestem zalogowana ale faktem jest że forum kompletnie nie jest przystosowane do wersji mobile :P

Wrażenia Po Woodstocku - powinna być osobna zakładka na zdjecia :-P czy jak się to tam zwie.. tak jak zrobiono PEWNIAKI, PLOTY czy tam MARZENIA :-P
 
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Nie 22 Cze, 2014   

To już chyba wada skryptu phpBB by Przemo, nie jest zbyt młody i nie posiada wersji mobilnej. Teoretycznie można migrować na inny, ale jest to dość czasochłonne i wymaga zamknięcia forum na czas migracji i przywracania ustawień na nowym. Robiłem kiedyś coś takiego z bardzo dużym forum z vB na IPB, musieliśmy się pogodzić z utratą części informacji:(

Jakby udało mi się wygrać w loterię 175 dolców to mogę zakupić IPB i to ogarnąć (jak Dezu, inni admini i całe forum będzie chciało), na nowszą wersję phpBB tego nie robiłem i nie wiem jak to może wyglądać z dodatkowymi tabelami od przema.
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Pon 30 Cze, 2014   

W dupach się poprzewracało.
Nie ma wersji mobilnej bo nie ma i już. Chyba, że będzie to wtedy będzie.
 
 
 
xxl  
Coś już napisał


Wiek: 32
Dołączyła: 15 Lis 2011
Posty: 93
Skąd: Żary/Wro
Wysłany: Pon 30 Cze, 2014   

Chciałabym zaproponować zmianę koloru czcionki w podglądzie tematu (pierwszy i ostatni post) na jaśniejszą. Często jest tak, że w temacie mam(y) jedną nieprzeczytaną wiadomość, wtedy wystarczy przeczytać podgląd zamiast wchodzić, ale ciemna czcionka na ciemnym tle jest trudno widoczna. Wszędzie na forum tekst jest jasny, tylko tam ciemny...
 
 
argasek  
Coś już napisał
argasek


Wiek: 42
Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 96
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto 15 Lip, 2014   

Dezaprobator napisał/a:
Dla tych co jeszcze nie wiedzą,
Przy reinstalacji forum dodano nową fukcję tzn zamieniono starą.
zamiast
Kod:
[youtube]link[/youtube]

wpisujemy
Kod:
[video]link[/video]

ta zamiana pozwala nam dodawać filmiki z większej ilości serwisów a mianowicie:
youtube, googlevideo, dailymotion, metacafe. myspace, starsclips, yahoo, photobucket, filefront, stage6, veoh, vidilife, gametrailers, vidiac, gamespot, megavideo, vimeo, gamevideos, tu.tv and godtube videos


Gdyby jeszcze łykała linki z "https://" byłoby awesome. Weź no Waćpan pogrzeb w tym pluginie, strzelam, że to kwestia poprawki w jednym wyrażeniu regularnym
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Wto 15 Lip, 2014   

no, ale usuwanie "s" to chyba nie aż taki problem ;)
 
 
 
argasek  
Coś już napisał
argasek


Wiek: 42
Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 96
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto 15 Lip, 2014   

vin napisał/a:
no, ale usuwanie "s" to chyba nie aż taki problem ;)


Z poziomu komputera pół biedy, ale z telefonu to naprawdę męczące. Poza tym kaman, ta poprawka to nie jest jakieś rocket science wymagające przepisania pół kodu forum. Od tego chyba jest ten wątek, aby proponować usprawnienia? :)
 
 
Piwonia  
Rozkręca sie


Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2014
Posty: 112
Skąd: Ślązaczka
Wysłany: Wto 15 Lip, 2014   

zygmunt napisał/a:
vin napisał/a:
a co Ci te zdjęcia przeszkadzają?;p

Poza tym one są chyba z zeszłego woodstocku..

myślałem że po każdym woodstocku są nowe


Bardzo byłabym za zmianą zdjęć po roku. W sieci pojawia się tyle fantastycznych zdjęć, że - o ile są na licencji CreativeCommons (wikipedia i Picasa np. albo oficjalnie wam proponowane) - warto je wykorzystywać.

I cieszę się, że opcję tę popiera też kol. Zygmunt, który w innym wątku pomstował na każdego kto ośmiela się wnosić aparat na Woodstock <z jezorem>

Ogólnie, ten wątek na jego ostatniej stronie jest najśmieszniejszym na forum. Jego celem jest niby prośba o sugestie co poprawić. Ale w praktyce, każda sugestia sprawia, że Administralicja czuje się obrażana. Zmieńcie zdjęcia - A co wam zdjęcia przeszkadzają?! Dajcie wersję mobilną - Też mi, powariowali, wersji mobilnych im się zachciewa!! To może zezwólcie chociaż na literkę "s" - Bez przesady, dla takich pierdół nie warto siadać do kodu, sami wycinajcie.

Całe szczęście, że ja z natury mało narzekam <pokazal jezyk>
 
 
argasek  
Coś już napisał
argasek


Wiek: 42
Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 96
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto 15 Lip, 2014   

Piwonia napisał/a:
Ogólnie, ten wątek na jego ostatniej stronie jest najśmieszniejszym na forum. Jego celem jest niby prośba o sugestie co poprawić. Ale w praktyce, każda sugestia sprawia, że Administralicja czuje się obrażana. Zmieńcie zdjęcia - A co wam zdjęcia przeszkadzają?! Dajcie wersję mobilną - Też mi, powariowali, wersji mobilnych im się zachciewa!! To może zezwólcie chociaż na literkę "s" - Bez przesady, dla takich pierdół nie warto siadać do kodu, sami wycinajcie.


Masz u mnie, Piwonio, czteropak browara na Woodstocku. Podpisuję się pod tym w 100% - albo należy wypieprzyć ten wątek w kosmos i nie poprawiać nic, albo, no, zrobić jakąś sensowną listę (z priorytetami / stopniem złożoności - coś na wzór np. TRACa) i jakoś powoli to realizować (nikt w końcu nie oczekuje, że wszystko ma być już-teraz-zaraz, ale niech będzie chociaż -cokolwiek-?)
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Wto 15 Lip, 2014   

nikt nie mówił, że będzie łatwo...
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Wto 15 Lip, 2014   

no <rotfl3> poza tym ja tylko piszę ze swojej strony, że dla mnie to nie problem, a administratorem nie jestem, więc nic nie zmienię ;)

i nie, nie czuję się obrażona <haha>
 
 
 
Rastagram  
Lubi pieprzyć
Seksy


Dołączyła: 20 Cze 2014
Posty: 446
Skąd: Jamaica
Wysłany: Śro 07 Sty, 2015   

Podpisuję się pod prośbą o wersję mobilną forum. O ile napisanie posta jeszcze nie jest tak uciążliwe, to rozmowa na sb jest koszmarem. I drogi Panie Administratorze, to nie od poprzewracania się w dupie a podążanie za duchem czasu i ułatwianie sprawy forumowiczą.

I w sumie to by chyba było na tyle :)
 
 
 
cipciak  
Lubi pieprzyć
Grindmaniac!


Wiek: 33
Dołączył: 27 Cze 2014
Posty: 312
Skąd: Żarów
Wysłany: Pon 12 Sty, 2015   

Forum postawione jest na skrypcie php by Przemo - który nie ma oficialnej wersji mobilnej i mieć nie będzie! Jeśli ktoś ma telefon z Androidem, zalecam Opere Mini, wyłączenie ściągania grafik + skalowanie stron, wtedy możecie zrobić cokolwiek w miarę sensownie ;))

Jest pewien mod z którego można korzystać - nazywa się "Lo Fi MoD", ale to już kwestia nie moja ;))

Btw. php by Przemo powstał chyba w 2004 roku, wtedy na fonach można było pograć w snake, a telefonem przy dobrym uderzeniu kogoś zabić, nikt wtedy nie myślał o tym że jakiś nerd będzie potrzebował przeglądania forum xD
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Pon 12 Sty, 2015   

I nie ma nikogo kto by podjął się migracji na nowszy skrypt, sporo roboty z tym :( Niby mógłbym się tym zająć, ale to też wypadałoby robić na innym serwerze na wypadek gdyby coś poszło nie tak itd itp, sporo roboty i myślę że Dezowi to się chce robić jak i mi, czyli wcale :D <wanna>
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group