Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Jakieś pomysły na usprawnienia forum ?
Autor Wiadomość
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Wto 15 Lip, 2014   

no <rotfl3> poza tym ja tylko piszę ze swojej strony, że dla mnie to nie problem, a administratorem nie jestem, więc nic nie zmienię ;)

i nie, nie czuję się obrażona <haha>
 
 
 
Rastagram  
Lubi pieprzyć
Seksy


Dołączyła: 20 Cze 2014
Posty: 446
Skąd: Jamaica
Wysłany: Śro 07 Sty, 2015   

Podpisuję się pod prośbą o wersję mobilną forum. O ile napisanie posta jeszcze nie jest tak uciążliwe, to rozmowa na sb jest koszmarem. I drogi Panie Administratorze, to nie od poprzewracania się w dupie a podążanie za duchem czasu i ułatwianie sprawy forumowiczą.

I w sumie to by chyba było na tyle :)
 
 
 
cipciak  
Lubi pieprzyć
Grindmaniac!


Wiek: 33
Dołączył: 27 Cze 2014
Posty: 312
Skąd: Żarów
Wysłany: Pon 12 Sty, 2015   

Forum postawione jest na skrypcie php by Przemo - który nie ma oficialnej wersji mobilnej i mieć nie będzie! Jeśli ktoś ma telefon z Androidem, zalecam Opere Mini, wyłączenie ściągania grafik + skalowanie stron, wtedy możecie zrobić cokolwiek w miarę sensownie ;))

Jest pewien mod z którego można korzystać - nazywa się "Lo Fi MoD", ale to już kwestia nie moja ;))

Btw. php by Przemo powstał chyba w 2004 roku, wtedy na fonach można było pograć w snake, a telefonem przy dobrym uderzeniu kogoś zabić, nikt wtedy nie myślał o tym że jakiś nerd będzie potrzebował przeglądania forum xD
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Pon 12 Sty, 2015   

I nie ma nikogo kto by podjął się migracji na nowszy skrypt, sporo roboty z tym :( Niby mógłbym się tym zająć, ale to też wypadałoby robić na innym serwerze na wypadek gdyby coś poszło nie tak itd itp, sporo roboty i myślę że Dezowi to się chce robić jak i mi, czyli wcale :D <wanna>
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group