Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Yava BGC
Wto 22 Lis, 2011
regret666
Autor Wiadomość
regret666  
Rozkręca sie
jawna szydera


Wiek: 30
Dołączyła: 22 Lis 2011
Posty: 264
Skąd: warszawa
Wysłany: Wto 22 Lis, 2011   regret666


__

REGRET666
__

imię i nazwisko: Karola
psuedonimy: karola, dla niewielkiej społeczności także rodżer lub czarna
data ur.: 16.06.93r
miasto: Warszawa
uczeń: XLIII LO im. Kazimierza Wielkiego, profil biol-geo
praca: ogarniacz wszystkiego w osiedlowym sklepie na warszawskich Włochach

e-mail: carolla93@o2.pl
gg: 6811541
www: --

pierwszy raz na woodzie w 2011 ;D

__

gatunek muzyki| napisał/a:
rock i wszelkie jego pochodne, prócz dzisiejszego ścierwa. nie mam pojęcia jakim cudem do kategorii 'rocka' zalicza się sieczka w wykonaniu chociażby niejakich dżonasów. poza tym lżejsze kawałki już podchodzące pod kategorię metalu. czasem polski hip-hop, ale kawałek musi być z przekazem, inaczej nie da się tego po prostu słuchać


zespół/muzyk| napisał/a:
oj tego to jest dużo. ale takie najbardziej przeze mnie ukochane to będą napewno: Akurat, Black Veil Brides, Breaking Benjamin, Buldog, Bullet for my Valentine, Chemia, Coma, Dezerter, Escape the fate, Fall out boy, Farben Lehre, Green Day, Guns n Roses, Hinder, IRA, Kid Rock, Kiss, Koniec Świata, Korn, KSU, Kult, Lady Pank, Limp Bizkit, Linkin Park, Luxtorpeda, Marilyn Manson, My Riot, Myslovitz, Nickelback, Nirvana, Oddział Zamknięty, Ozzy Osbourne, Papa Roach, Pearl Jam, People in planes, Perfect, Skillet, Slash, Slipknot, Sugarcult, Sum41, Switchfoot, T.Love, The All-American Rejects, The Rasmus, The Red Jumpsuit Apparatus, Three Days Grace, Three Doors Down, The Rolling Stones, White Lies, Yellowcard, Zebrahead, Zmaza


pisarz | napisał/a:
zaledwie paru.. Joseph Conrad, Paulo Coelho, Stanisław Grzesiuk, Mark Watson, myśli Horacego.


książka| napisał/a:
"Boso, ale w ostrogach" i "Jedenaście minut" to moi faworyci. Jakieś tam się jeszcze czytywało, ale te mogę określić mianem najlepszych


film | napisał/a:
Titanic haha.. mogę oglądać w kółko i bez końca; Requiem for a dream, My soul to take, The butterfly effect, Human centipede, Children of the corn, Cast away, Saving Private Ryan, Forrest Gump, The boy in the striped pajamas, Eurotrip. generalnie horrory i dobre komedie ;D


hobby | napisał/a:
z działu naukowego na prowadzenie wysuwa się biologia, chemia i matematyka. hobbystycznie architektura, planowanie przestrzenne, design wnętrz i poezja, którą amatorsko się pałam. ponadto to, co lubię: film, muzyka, sport, taniec, koncerty, podróże i dobre biby 8D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime