|
In Flames |
| Autor |
Wiadomość |
kuba_perkowski
Coś już napisał
Dołączył: 12 Sie 2013 Posty: 92 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Pon 11 Cze, 2018 In Flames
|
|
|
| Na zkończenie festiwalu, zagra IN Flames. Co o tym sądzicie ? |
|
|
|
 |
Jarek_SAnok
Forumowy prawiczek

Wiek: 30 Dołączył: 05 Paź 2015 Posty: 21 Skąd: Sanok
|
Wysłany: Wto 12 Cze, 2018
|
|
|
| Miazga! Co innego można sądzić? :D |
|
|
|
 |
goodvibestyla
Rozkręca sie

Dołączył: 01 Sty 2014 Posty: 161 Skąd: z Ziemi
|
Wysłany: Wto 12 Cze, 2018
|
|
|
| Jaram się mega ! |
|
|
|
 |
Jaaasiek
Po co tyle piszesz ?

Wiek: 40 Dołączył: 07 Kwi 2012 Posty: 1637 Skąd: Drink Team Żywiec
|
Wysłany: Czw 14 Cze, 2018
|
|
|
| Obecny In Flames to tak jak obecny Hunter, ja na pewno się nie jaram, chociaż pewnie pójdę. Oby grali jak najwięcej staroci. |
|
|
|
 |
KazikHansen
Typowy spamer

Wiek: 32 Dołączył: 03 Sty 2012 Posty: 1237 Skąd: Wrocław/DG
|
Wysłany: Nie 17 Cze, 2018
|
|
|
| Nie moje klimaty, raczej się nie wybiorę. |
|
|
|
 |
|
|