Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Małgorzata Chmielewska
Autor Wiadomość
Piwonia  
Rozkręca sie


Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2014
Posty: 112
Skąd: Ślązaczka
  Wysłany: Czw 12 Maj, 2016   Małgorzata Chmielewska

No, wykrakałam.

W poście z 24ego marca (http://uctok.com/topics156/2016-bez-woodstocku-vt12283,30.htm#161366) śmiejąc się z troszkę prymitywnego doboru gwiazd ASP sugerowalam, że w tym roku pewno pojawi się ta pani (było świeżo po tym jak w jakiejś telewizji w prajmtajmie bardzo zdecydowanie popierała PO, nowoczesną lub KOD, juz nie pamietam i wyrażała zażenowanie wobec polskich tradycji. Od razu uznałam że jeżeli juras ją ogląda to właśnie sięga po telefon).

Pamietam, jak 2 lata temu był Lemański. Noc wcześniej dziewczyny z sąsiedniego obozu namawiały mnie o 4 rano by wstać przed południem na to spotkanie. Odpowiedziałam arcy-tolerancyjnie, że szanuję ich chęć posłuchania księdza ale ja mam te wszystkie religie gdzieś i sobie pośpię do pierwszej. Wtedy, uświadomiły mnie, że tak naprawdę są satanistkami i idą na spotkanie z księdzem Lemańskim bo czuja w nim "bratniego ducha'. Po spotkaniu były zachwycone, oczarowane.

założe się o każde pieniądze, że ta sama publicznośc już nakręca się na spotkanie z małgorzatą Chmielewską.

A ja - jak zwykle - będę odsypiała noc.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group