Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Daft Punk!
Autor Wiadomość
zygmunt  
Rozkręca sie


Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 130
Skąd: z brzuszka mamusi
Wysłany: Czw 30 Paź, 2014   Daft Punk!

Przedstawiciel nieco bardziej elektrycznych rytmów, ale skoro na Woodstocku bywało i Mazowsze, to może i dla nich znajdzie się miejsce <z jezorem>


Daft Punk to francuski duet muzyczny, pochodzący z Paryża, tworzący muzykę elektroniczną na pograniczu gatunku house. Tworzą go: Guy-Manuel de Homem-Christo i Thomas Bangalter. Charakterystyczną cechą muzyków jest ukrywanie swoich twarzy pod kaskami.


[video]http://www.youtube.com/watch?v=s9MszVE7aR4[/video]
[video]http://www.youtube.com/watch?v=FGBhQbmPwH8&list=PL9A1600EA18716662[/video]
 
 
winogron  
Lubi pieprzyć
źle skrojony, za to dobrze zszyty


Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 514
Skąd: Sulechów
Wysłany: Czw 30 Paź, 2014   

Za młodu zawsze przełączałem telewizor jak widziałem One More Time :D Generalnie raczej mi są obojętni, ale wydaje mi się, że gdyby ogłoszono daft punk na woodstocku to zjechałoby się pół Niemiec i pół Polski i obawiam się, że większość dla jednej piosenki. :)
 
 
Skowron  
Coś już napisał


Wiek: 27
Dołączył: 21 Mar 2014
Posty: 62
Skąd: Oława/Wrocław
Wysłany: Czw 30 Paź, 2014   

Nie mam nic do Daft Punk, nawet lubię kilka utworów, ale błaaaagam nie na woodstock... Nie te klimaty absolutnie. Gooral chociaż mieszał elektronikę z folkiem, a DP to czysta elektronika. Jeszcze pół Europy by się zleciało jakby ktoś usłyszał że koncert Daft Punk za darmo jest. Z całym szacunkiem dla zespołu i jego twórczości, ale absolutnie nie na woodstock.
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Czw 30 Paź, 2014   

Stokrotne TAK, byle tylko grali jak najmniej z ostatniej płyty. Jak dla mnie takie alive, czy human after all to naprawdę arcydzieła. Swoją drogą - to jeden z niewielu zespołów, mających coś wspólnego z punkiem (w tym wypadku tylko nazwa, ale zawsze coś), którego potrafię słuchać.
[video]http://www.youtube.com/watch?v=8zZD_ItaEuU[/video]
 
 
 
Elsanka  
Rozkręca sie


Dołączyła: 24 Sie 2013
Posty: 147
Skąd: śląsk
Wysłany: Czw 30 Paź, 2014   

Jak dla mnie - nie na tą imprezę.
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 31 Paź, 2014   

winogron napisał/a:
wydaje mi się, że gdyby ogłoszono daft punk na woodstocku to zjechałoby się pół Niemiec i pół Polski i obawiam się, że większość dla jednej piosenki. :)


Bez przesadyzmu,proszę.Ja tam wierzę w większe obycie muzyczne Woodstockowiczów.Nieco starsi pamiętają i mają sentyment do hiciora "Around the world",a młodsi chcąc nie chcąc jeszcze nie tak dawno zostali zakatowani "Get Lucky" (z Pharellem).
I trochę także w związku z tym ostatnim wałkiem,mam wrażenie,że Daft Punk awansował do wyższej ligi i teraz prędzej pojawi się na Open'erze niż na Przystanku.
 
 
goodvibestyla  
Rozkręca sie


Dołączył: 01 Sty 2014
Posty: 161
Skąd: z Ziemi
Wysłany: Pią 31 Paź, 2014   

milan napisał/a:
winogron napisał/a:
wydaje mi się, że gdyby ogłoszono daft punk na woodstocku to zjechałoby się pół Niemiec i pół Polski i obawiam się, że większość dla jednej piosenki. :)


Bez przesadyzmu,proszę.Ja tam wierzę w większe obycie muzyczne Woodstockowiczów.Nieco starsi pamiętają i mają sentyment do hiciora "Around the world",a młodsi chcąc nie chcąc jeszcze nie tak dawno zostali zakatowani "Get Lucky" (z Pharellem).
I trochę także w związku z tym ostatnim wałkiem,mam wrażenie,że Daft Punk awansował do wyższej ligi i teraz prędzej pojawi się na Open'erze niż na Przystanku.


Dokładnie zgadzam się,zrobili się teraz o wiele bardziej sławni niż kiedyś,mam gdzieś jeszcze ich drugą płytkę Discovery,wtedy kiedy ja wydali nie znało tego zespołu tyle ludzi co teraz dzięki singlowi 'Get lucky" teraz media robią swoje więc dociera to wszystko do szerszego grona słuchaczy ale myślę że tyle ludzi by się nie zjechało to że ich ten singiel ma mln wyświetleń na yt nie znaczy że ma tyle fanów,napewno jest ich dużo ale ta liczba nie jest adekwatna do wyświetleń :)
 
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sob 01 Lis, 2014   

winogron napisał/a:
i obawiam się, że większość dla jednej piosenki. :)

w pierwszej chwili myślałem, że to sarkazm, ale po poście milana widzę, że chyba faktycznie miałeś to na myśli ;-)
Oprócz powyżej wymienionych hiciorów chyba nawet laicy kojarzą takie kawałki jak Harder, Better... Technologic, czy też ten:
[video]http://www.youtube.com/watch?v=mmi60Bd4jSs[/video]
 
 
 
cipciak  
Lubi pieprzyć
Grindmaniac!


Wiek: 33
Dołączył: 27 Cze 2014
Posty: 312
Skąd: Żarów
Wysłany: Sob 01 Lis, 2014   

Jak dla mnie to by była absolutna pomyłka - już koncert Prodigy zwiastował coś nie do końca dobrego.. więc eksperyment się zwyczajnie imo nie udał. A jak ktoś ma ciągoty do house, trance czy czegoś innego to w podobnym terminie nie tak daleko od Kostrzyna odbywa się Sunrise - gdzie można sobie przy takich rytmach pobalować, osobiście tak jak napisałem na początku postu jestem stanowczo na nie :)
 
 
winogron  
Lubi pieprzyć
źle skrojony, za to dobrze zszyty


Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 514
Skąd: Sulechów
Wysłany: Nie 02 Lis, 2014   

Nie no spoko, wiem, że mają inne przeboje, ciekawe lub mniej, ale są ludzie, którym obca jest twórczość Daft Punk i może nawet nie mają pojęcia, że Around The World to też ich utwór i jest ich nawet dość sporo, a darmowy koncert w środku Europy na pewno by ich ściągnął. "Nieco starsi pamiętają" ale Ci młodsi też już w części mogą jeździć na festiwale. Generalnie mnie to grzeje, czy by zagrali czy nie, ale wuchta wiary by się zjechała i to jest pewne, a każdy festiwal ma swoją pojemność, po przekroczeniu której jego goście czują się źle i atmosfera siada. :)

A że eksperyment z The Prodigy się średnio udał (chociaż mi jakoś specjalnie w kość nie dał) to wie nawet sam Owsiak, mimo, że tego głośno nie powie. <haha>
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Nie 02 Lis, 2014   

Przede wszystkim spekulacje o tym, że w ogóle mogliby się kiedyś pojawić na uctoku są czysto teoretyczne. Daft Punk coraz rzadziej grają Live.. wszyscy oczekiwali, że zrobią Tour po wydaniu ostatniej płyty, a tu taki chuj! Nawet jednego koncertu nie zagrali <haha> W ogóle ich ostatni koncert odbył się w.. 2007 roku ;]
A jeśli już wreszcie jakiś Tour zrobią to będą prawdopodobnie najbardziej rozchwytywaną grupą świata, będą mogli przebierać w tonach ofert... Szanse na ściągnięcie ich na wooda (nawet przy najszczerszych chęciach Owsiaka) wydają się na najbliższe 3-4 lata wyłącznie iluzoryczne.
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Wto 11 Lis, 2014   

Dokładnie, koncert Daft Punk (pomimo iż z dziką chęcią zobaczyłbym ich live) byłby jednak zbyt wielkim wydarzeniem aby zrobić go w Polsce bez kasowania wstępu.
 
 
 
harris  
Rozkręca sie


Dołączył: 31 Gru 2013
Posty: 220
Skąd: ł.
Wysłany: Nie 28 Gru, 2014   

Elsanka napisał/a:
Jak dla mnie - nie na tą imprezę.

dokładnie.
temat zamknięty.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group