Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Dżem
Autor Wiadomość
brd  
Coś już napisał


Wiek: 28
Dołączył: 09 Sie 2013
Posty: 80
Skąd: Maków Podhalański
Wysłany: Wto 30 Wrz, 2014   

No każdy ma swoje zdanie, nikt nikogo niczym i nichuj nie przegada. :D Jedni by woleli siedzieć w namiocie podczas koncertu dżemu a inni śpiewaliby autsajdera pod sceną. Ja osobiście nigdy nie słyszałem na żywo głosu Ryśka bo jestem za młody, a na koncercie dżemu nie byłem jeszcze więc chociaż raz chętnie bym ich posłuchał zanim odejdą ci starsi członkowie, a jeśliby nadarzyła się taka okazja to chętnie bym to zrobił na woodstocku. ;)
 
 
paolina.zet  
Coś już napisał


Wiek: 29
Dołączyła: 05 Mar 2012
Posty: 86
Skąd: Rybnik
Wysłany: Wto 07 Paź, 2014   

W sumie podzielam zdanie tych którzy mówią że słuchanie tego zespołu to wręcz katorga i że się przejadli i nie od dziś każdy ma takie zdanie bo może i to prawda ale w moim mieście jak grali kilka lat temu poszłam na ich koncert z takim sobie nastawieniem. Trochę się zdziwiłam jak ludzie zajebiście bawili się na ich właśnie koncercie a na następnych (pamietam że był happysad i albo akurat ii coś tam jeszcze ) nie było już tylu ludzi do bawienia
 
 
 
DRY CIDER  
Lubi pieprzyć


Wiek: 44
Dołączył: 31 Mar 2014
Posty: 300
Skąd: Bristol B-B
Wysłany: Sob 11 Paź, 2014   

Czy zauwazyl ktos ze jak sie cos kocha to na zawsze?Ja rozumie radio,top listy i czlowiek co kilka miesiecy zmienia swoje ulubione zespoly,kurwa ale nie o to chodzi.Ja mam wiele swoich ulubionych zespolow.Wiele z nich slucham do dzis i jak ktos wyskakuje z haslem ze mu zbrzydlo to iz ciagle slyszy ich utwory np na pasazu,no to sorry,ale kiedy twoj zespol beda tak chetnie i czesto grac siedzac na krawezniku serca wooda?Jesli zauwaze na przyszlym woodzie ze popularnoscia cieszy sie inny zespol,to ok,a ja i tak ich bede uwielbial,bo kocham ich muzyke.
 
 
Klaudia;))  
Coś już napisał
woodstokowiczka;)

Wiek: 28
Dołączyła: 27 Wrz 2011
Posty: 77
Skąd: Świat
Wysłany: Wto 24 Lut, 2015   

Ja jestem za, jestem ogromną fanką Dżemu, jednak na ich koncercie jeszcze nie byłam, a usłyszenie ich po raz pierwszy na żywo na Woodstocku to będzie spełnienie moich marzeń :)
Poza tym, faktem jest, że na pewno zagrają takie kawałki jak "Wehikuł czasu" czy "Whisky" i nie dziwię się, że niektórzy mają ich dość...bo ja również! Wg mnie są to może i dobre, ale już mocno oklepane kawałki a w gruncie rzeczy zespół ma o wiele lepsze i to właśnie je z chęcią usłyszę ;) Moje ulubione jak "Sen o Victorii", "List do M" czy "Modlitwa III" to jest prawdziwy, dobry Dżem, który kocham.
 
 
 
Żarou  
Rozkręca sie
Demon ruski


Wiek: 30
Dołączył: 16 Paź 2014
Posty: 109
Skąd: Białystok
Wysłany: Wto 24 Lut, 2015   

Dżem to dla mnie bardzo ważny zespół i mam kilka jego już od dawien dawna wytypowanych utworów. Byłem na nim raz na Białostockich Juwenaliach w zeszłym roku, na woodstocku poszedłbym tym bardziej :)
 
 
Oczko66617  
Rozkręca sie
We are your friends


Wiek: 28
Dołączył: 01 Gru 2012
Posty: 100
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw 26 Lut, 2015   

Plota obalona, Jurek w jakimś z blogów albo w radiu powiedział coś w tym stylu " w tym roku ich nie zobaczymy, ale za rok na pewno zagrają". No ale rok temu mówił to samo ;p
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Czw 26 Lut, 2015   

Dobra wiadomość. Mam nadzieję, że za rok też ich nie będzie :D
 
 
 
Marisha  
Konto Fikcyjne


Dołączyła: 05 Sie 2008
Posty: 377
Skąd: Kalisz
Wysłany: Śro 06 Maj, 2015   

Raczej Ich nie będzie. Na oficjalnej stronie Dżemu jest rozpiska koncertów aż do września i niestety nie ma Woodstocku. No chyba że to ma być niespodzianka.
 
 
 
Oczko66617  
Rozkręca sie
We are your friends


Wiek: 28
Dołączył: 01 Gru 2012
Posty: 100
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią 08 Maj, 2015   

W tym roku nie będzie. Jurek w jakimś tam blogu mówił, że za rok już na pewno.
 
 
Skin  
Coś już napisał

Wiek: 30
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 56
Skąd: Wroclaw
Wysłany: Śro 03 Cze, 2015   

W dzisiejszej audycji również potwierdził, że grają za rok
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime