Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Dżem
Autor Wiadomość
Oczko66617  
Rozkręca sie
We are your friends


Wiek: 28
Dołączył: 01 Gru 2012
Posty: 100
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto 26 Sie, 2014   Dżem

Jurek w jednym z blogów jeszcze przed woodstockiem wspominał, że Dżem w tym roku nie mógł zagrać, ale na przyszły rok są już prawie klepnięci.
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Wto 26 Sie, 2014   

Jezu, nie lepiej iść na pierwszy lepszy festyn? Tam też można trafić na Dżem -_-
 
 
 
berndsen  
Rozkręca sie
hopsahopsaturlajdropsa


Wiek: 29
Dołączyła: 30 Cze 2012
Posty: 294
Skąd: Istebna
Wysłany: Wto 26 Sie, 2014   

tak samo ludzie mówili o Budce Suflera, a jaki koncert odwalili... <3
jestem na tak. Posłucham chętnie klasyki Polskiego bluesa :)
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Wto 26 Sie, 2014   

Oby nie. A nawet jeśli się pojawią, to mam nadzieję, że w tym czasie będzie grała jakaś kapela na której koncert będzie miał ochotę się przejść.
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro 27 Sie, 2014   

W 2009 fajnie zagrali, a Jurek z wrażenia skakał ze sceny w tłum, więc czemu teraz nie? :>
 
 
 
vvv  
Coś już napisał


Wiek: 28
Dołączyła: 12 Lis 2012
Posty: 53
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Śro 27 Sie, 2014   

Dla niewymagających. Ale co jak co, dobra zabawa by na pewno była przy śpiewaniu starych hiciorów.
 
 
TSW06  
Rozkręca sie
Surfaktan

Wiek: 30
Dołączył: 11 Sty 2011
Posty: 175
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Śro 27 Sie, 2014   

Boże tylko nie to... najnudniejszy zespół świata w dodatku z przebierańcem zamiast wokalisty. Nie, nie i jeszcze raz NIE!
 
 
 
pilarska  
Coś już napisał


Dołączyła: 01 Lip 2014
Posty: 70
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 27 Sie, 2014   

Może być spoko, choć wolę ich z płyty, nie koncertowo. Ale będzie można pośpiewać.
 
 
Pietrucha  
Lubi pieprzyć
Paweł


Wiek: 31
Dołączył: 13 Maj 2012
Posty: 434
Skąd: Namysłów
Wysłany: Czw 28 Sie, 2014   

Nie dla mnie ale na pewno trafi do ogromnej grupy woodstockowiczów.
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Pią 29 Sie, 2014   

W sumie mam mały sentyment do Dżemu, bo w 2009 na pierwszym moim woodstocku przypadkiem poszłam akurat na ich koncert i jak grali "do kołyski" to to był prawie jedyny moment, który dobrze pamiętam z tego wooda <rotfl3> W ogóle wtedy jakoś mnie ujął ten kawałek usłyszany akurat tam. Jak mają grać to niech grają.
 
 
 
DRY CIDER  
Lubi pieprzyć


Wiek: 44
Dołączył: 31 Mar 2014
Posty: 300
Skąd: Bristol B-B
Wysłany: Pon 01 Wrz, 2014   

Wy mlodziezy to jednak nie czujecie tej muzyki(nie wszyscy oczywiscie)Malo ktory zespol moze pochwalic sie gra od prawie 40 lat,odwalili kawal dobrej roboty,mnostwo fajnych kawalkow,ktore zyc beda wiecznie.Ja tam mimo kilku koncertow(ostatni dwa tygodnie temu)z checia ich uslysze na 21 PW.Nawet pil nie bede duzo wtedy,zeby sie bawic jeszcze lepiej.
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Pon 01 Wrz, 2014   

Od siebie w temacie dodam tylko tyle. Te piosenki są już tak oklepane - chociażby przez wielu woodstockowych grajków, którzy grają na zmianę whisky i wehikuł czasu, że naprawdę słyszeć to z dużej sceny byłoby katorgą.
 
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Wto 02 Wrz, 2014   

Ile można? Lubię dużo utworów Dżemu, ale jak niektóre słyszę to dostaję lekkiego pierdolca - trochę mnie się przejadło.
Phe, 40 lat koncertują - a kiedy ostatnio odwalili kawał świetnej roboty? Jak dla mnie tylko jadą na popularności, bo jakoś ich nowych piosenek z nowych super płyt nie znam ;) Ciągle ten wehikuł czasu, czerwone cegły i whisky :/
Ale co ja tam wiem, młodzież już nie, ale głupia nadal ;)
 
 
Ingenue  
Rozkręca sie

Dołączyła: 25 Cze 2013
Posty: 104
Skąd: Lublin
Wysłany: Wto 02 Wrz, 2014   

W tym roku tak rzadko słyszałam Whisky na Woodstocku, że nawet nie muszę już przełączać jak leci w radiu. Neutralnie to postrzegam.
 
 
miko95ful  
Lubi pieprzyć
Maiden Family


Wiek: 25
Dołączył: 29 Gru 2012
Posty: 584
Skąd: Tuchola
Wysłany: Czw 11 Wrz, 2014   

Dajmy tutaj jeszcze happysad, huntera i comę. Te zespoły do Dżemu by się wpasowały. Nie chcę tu nikogo obrażać no ale wszyscy wiemy czego w gimnazjach słuchają.
 
 
danio8111  
Rozkręca sie

Dołączył: 16 Gru 2013
Posty: 120
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 11 Wrz, 2014   

miko95ful napisał/a:
Dajmy tutaj jeszcze happysad, huntera i comę. Te zespoły do Dżemu by się wpasowały. Nie chcę tu nikogo obrażać no ale wszyscy wiemy czego w gimnazjach słuchają.


No sorry nie porównuj Happysadu i Comy do Dżem. Tych dwóch się nie da słuchać a Dżem to klasa :)
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Pią 12 Wrz, 2014   

miko95ful napisał/a:
Dajmy tutaj jeszcze happysad, huntera i comę. Te zespoły do Dżemu by się wpasowały. Nie chcę tu nikogo obrażać no ale wszyscy wiemy czego w gimnazjach słuchają.

Ja nie wiem, to Ty dopiero opuściłeś gimnazjum :P
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 12 Wrz, 2014   

miko95ful napisał/a:
Dajmy tutaj jeszcze happysad, huntera i comę. Te zespoły do Dżemu by się wpasowały. Nie chcę tu nikogo obrażać no ale wszyscy wiemy czego w gimnazjach słuchają.


Ahaaaa.Tzn. że wszystko to czego słucha się w gimnazjach z zasady nie ma m-jsca na scenie Przystanku Woodstock? Odrzucasz to tylko z tego powodu? A masz jakieś dane potwierdzające fakt iż happysad,hunter i coma w gimnazjach słuchane są,a twoi faworyci-Acid Drinkers-absolutnie nie? Swoją drogą-nieśmiało zerknąłem na twój wiek i...przepraszam,Wysoki Sądzie,ale nie mam więcej pytań.

P.s.Nie mam nic do ciebie jako człowieka i nie odbieraj tego jako personalnego ataku.Po prostu mam po dziurki w nosie argumentów "Nie zapraszajmy zespołu X,bo przyjadą dziewczynki w czerni i różowych włosach","Nie zapraszajmy wykonawcy "Y",bo gimnazjaliści jak Polska długa i szeroka zlecą się jak szarańcza i rozsadzą nasz Przystanek od środka".

P.s.2 Mój przyjaciel mawia "W dżemie siła drzemie" i chociaż nie odnosi się to bezpośrednio do zespołu Dżem,myślę,że koncert tych panów nie jest najgorszym z wyborów.
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Wto 16 Wrz, 2014   

danio8111 napisał/a:
miko95ful napisał/a:
Dajmy tutaj jeszcze happysad, huntera i comę. Te zespoły do Dżemu by się wpasowały. Nie chcę tu nikogo obrażać no ale wszyscy wiemy czego w gimnazjach słuchają.


No sorry nie porównuj Happysadu i Comy do Dżem. Tych dwóch się nie da słuchać a Dżem to klasa :)


Na pewno stoi klasę wyżej niż te zespoły, co nie zmienia faktu że koncerty Dżemu niemiłosiernie mnie nudzą (do tego stopnia, że happysad moim zdaniem daje ciekawsze koncerty)... ale argument miko na temat gimnazjów - jak już niektórzy zdążyli zauważyć - jest śmieszny po prostu.
 
 
 
Bronson  
Lubi pieprzyć


Wiek: 36
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 390
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 16 Wrz, 2014   

Znowu Dżem ? Gdyby to jeszcze z Ryśkiem to okej ale nie chcę tego cover bandu na Woodstocku, tym bardziej ze grali tu już dość razy. Obecnie to najsłabszy polski zespół bluesowy no ale najbardziej znany i bazujący na dokonaniach sprzed no jakichś 20 lat. Niech mi tu ktoś wymieni utwory Dżem śpiewane przez M. Balcara równie dobre co te za kadencji Ryśka. Nie potraficie no i dlatego nie. Nie dla cover bandów.
 
 
cfc05  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 26 Wrz 2014
Posty: 4
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 26 Wrz, 2014   

Bronson, zastanów się co ty piszesz, a potem dopiero zacznij. Jaki "cover band" o.O. Obecnie w zespole Dżem gra czterech muzyków którzy grają w zespole od kilkudziesięciu lat, w tym dwóch założycieli tego zespołu, więc przestań pieprzyć o cover bandzie. Podaj przykład równie dobrego rockowo-bluesowe bandu w Polsce co Dżem. Jeżeli chodzi o nowsze kawałki Dżemu to pewnie ich nawet nie słyszałeś, bo Ci się nie chciało...Wyszedłeś z założenia, że nie Rysiek je śpiewa więc są do kitu. A jeżeli byś już to uczynił na pewno znalazł byś kilka a nawet kilkanaście takich które są równie dobre co te napisane w latach 1979-1994. Zastanawiam się też czy Ty wgl byłeś na jakimkolwiek koncercie tego zespołu, czy tylko słyszałeś opinie od swoich znajomych. A jeżeli chcesz usłyszeć pare dobrych kawałków tego jak go nazwałeś "cover bandu" to są takie płyty jak "2004" czy też "Muza"
Co do obecności na Przystanku jestem absolutnie za!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime