Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Piersi
Autor Wiadomość
winogron  
Lubi pieprzyć
źle skrojony, za to dobrze zszyty


Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 514
Skąd: Sulechów
Wysłany: Czw 03 Kwi, 2014   

Zagrają pewnie w sobotę miedzy 16 a 18, zejdzie się 3/4 Kostrzyna i przez chwilę będzie festyn. Ich występ był do przewidzenia, jest pewna zależność między zespołami, które grają na finale i na PW. Owsiakowi się podoba, może chce zrobić trochę na złość Kukizowi. Jakoś mnie to specjalnie nie grzeje :)
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Czw 03 Kwi, 2014   

Zander napisał/a:
Taa, nie ma to jak zespół z jednym "hitem" <zniesmaczony>


Graja też stare utwory przecież. :P

http://kreciola.tv/video/90317628
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Czw 03 Kwi, 2014   

Zander napisał/a:
Taa, nie ma to jak zespół z jednym "hitem" <zniesmaczony>


Zastanów się jeszcze raz nad tym co napisałeś. Jeśli żadna refleksja nie przychodzi, to polecam wpisać "Piersi" w youtube. Fakt, że obecna forma tego zespołu jest nieciekawa, ale pisanie, że to zespół z jednym "hitem" jest nie na miejscu :D
 
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Czw 03 Kwi, 2014   

Ale ja się z Zanderem zgadzam. Równie dobrze ktokolwiek by nagrał jeden hit i dołożył do tego kilka starych kawałków Piersi.

Vorathiel, ten filmik to kolejny dowód na to, że to coś jest do dawnych Piersi podobne jak dupa do głowy :)
 
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Czw 03 Kwi, 2014   

No z powyższym też się zgadzam. Mimo to część starego składu jest - m.in. Mały który śpiewa w tym filmiku. On przecież grał w czasach Kukiza, a i śpiewać też mu się zdarzało.
 
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Czw 03 Kwi, 2014   

Kefir napisał/a:
Vorathiel, ten filmik to kolejny dowód na to, że to coś jest do dawnych Piersi podobne jak dupa do głowy :)


Wolę się pogapić na fajna dupę, niż brzydki łeb. ;)

Byłem na Piersiach z Kukizem i było super, ale nie widzę przemawiajacych do mnie powodów dla których na nowych Piersiach miałoby tak nie być. :P
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Czw 03 Kwi, 2014   

Vorathiel napisał/a:
Kefir napisał/a:
Vorathiel, ten filmik to kolejny dowód na to, że to coś jest do dawnych Piersi podobne jak dupa do głowy :)


Wolę się pogapić na fajna dupę, niż brzydki łeb. ;)

Byłem na Piersiach z Kukizem i było super, ale nie widzę przemawiajacych do mnie powodów dla których na nowych Piersiach miałoby tak nie być. :P


Jeśli nowe Piersi, to przede wszystkim TE :) Zajawka nowej płyty przedstawiona na profilu budzi we mnie dużo pozytywniejsze odczucia niż te drugie Piersi.
 
 
 
benyk33  
Rozkręca sie
ze mná nie wypijesz?


Dołączył: 14 Mar 2013
Posty: 245
Skąd: GU1
Wysłany: Czw 03 Kwi, 2014   

''Balkanica'' jest dobra do Sopotu/Opola. Poza tym Piersi bez Kukiza to zwykly zespol grajacy covery Piersi z Kukizem. Ja uwazam ze to kiepski pomysl. Nie mowiac o stronie artystycznej. Ale gmina Kostrzyn moze zaraz dozynki podkleic pod ten koncert. Mneijsze koszty.
Osobiscie lubilem tylko 2 pierwsze plyty Piersi.
Qrwa ta kapela wyrosla w Jarocinie skonczyla na festynie.
 
 
Laszczka  
Forumowy prawiczek


Wiek: 31
Dołączyła: 14 Sty 2014
Posty: 15
Skąd: Mazowieckie
Wysłany: Czw 03 Kwi, 2014   

i może "my słowianie" i sylwię grzeszczak do tego... no nie...
 
 
harris  
Rozkręca sie


Dołączył: 31 Gru 2013
Posty: 220
Skąd: ł.
Wysłany: Czw 03 Kwi, 2014   

Też jestem na nie. Wieloletni wokalista odchodzi i współzałożyciel tworzy się niemal inny nowy zespół. Piersi zawsze miał ciekawy repertuar (nawet byłem raz na koncercie albo dwa choć żadnego dobrze nie pamiętam ;)) i wcale nie chodzi o to że było to sporo czasu tamu :)) ) jednak nowy wokal zawsze troche odstrasza i dużo zmienia. Grają niech grają może się podejdzie oblukać jak teraz im idzie granie.
 
 
taDaemon  
Rozkręca sie
Voice of Soul


Wiek: 34
Dołączył: 09 Gru 2011
Posty: 232
Skąd: King's Lynn/Chełm
Wysłany: Czw 03 Kwi, 2014   

EEE tam bez Kukiza to lipa. Pohejtuje z wami haha
 
 
 
Zander  
Rozkręca sie


Dołączył: 15 Sty 2013
Posty: 113
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw 03 Kwi, 2014   

KazikHansen napisał/a:
Zander napisał/a:
Taa, nie ma to jak zespół z jednym "hitem" <zniesmaczony>


Zastanów się jeszcze raz nad tym co napisałeś. Jeśli żadna refleksja nie przychodzi, to polecam wpisać "Piersi" w youtube. Fakt, że obecna forma tego zespołu jest nieciekawa, ale pisanie, że to zespół z jednym "hitem" jest nie na miejscu :D


Głównie chodziło mi o czasy bez Kukiza, bo starsze kawałki to wiadomo :D Nie mniej jednak na koncercie się nie pojawię.
 
 
ia_nn  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 258
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 05 Kwi, 2014   

Piersi w chwili obecnej to disco polo. Nie wiem skąd oni wzieli tak odrażającego wokalistę. Jest wielu ludzi grubych ale takiego jeszcze nigdy nie spotkalem zeby mi sie niedobrze robilo na sam widok. Niech grają, jeden zespół disco polo wsród tak przeróżnych gatunków nawet niezle sie wkomponuje. Tyle tylko, że ja bede daleko :) Moze na małej cos fajnego zagra, albo do lidla w kolejke stane.
 
 
FreaK  
Lubi pieprzyć


Wiek: 28
Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 344
Skąd: Anglia
Wysłany: Sob 05 Kwi, 2014   

A mi sie podoba! :) Chetnie uslysze Balkanice jak i stare kawalki Piersi.. Liczy sie dobra zabawa ktorej na pewno tam nie zabraknie.. :)
 
 
MWzWM  
Rozkręca sie
Goebbels fotografii reportażowej


Wiek: 103
Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 263
Skąd: z miasta
Wysłany: Sob 05 Kwi, 2014   

FreaK napisał/a:
Liczy sie dobra zabawa ktorej na pewno tam nie zabraknie.. :)


Coś wiem na ten temat, W zeszłym roku zajechałem na majówkę gminną w powiecie obok by posłuchać zespołów ludowych. A potem była dyskoteka. A ja - któren żem był wypił dwa piwa pare godzin wcześniej - wiedziałem, że muszę jeszcze te półtorej godziny odczekać nim wsiądę na motocykiel. Grano naprawdę wesoło.

Tym razem, skutecznie się schronię we wiosce piwnej
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Nie 06 Kwi, 2014   

będzie, będzie zabawa..taa..
 
 
 
MuchaDG  
Coś już napisał
Bzzzzy


Dołączył: 09 Sie 2012
Posty: 63
Skąd: Dabrowa Górnicza
Wysłany: Nie 06 Kwi, 2014   

Ooo.. Świetna okazja do przejścia się pod inną scene... po polu... do Krishny... Kurwa, do Tesco nawet czy do jezusów ostatecz... nie no tym razem za bardzo pojechałem. :p
Jak znajdzie się tłum osób które chcą się przy tym bawić, życze zajebistego koncertu. Nieee dla mnieee to.
 
 
Cyman!  
Coś już napisał

Wiek: 37
Dołączył: 23 Mar 2011
Posty: 68
Skąd: TCV
Wysłany: Czw 10 Kwi, 2014   

Zander napisał/a:
Znając życie i tak mnóstwo osób przyjdzie.

Pewnie tak, ale w końcu to festiwal, często jest tak że nawet przypadkiem posiedzi się kawałek od sceny i przy piwie słucha tych przypadkowych zespołów. Taki los. ;)

winogron napisał/a:
Ich występ był do przewidzenia, jest pewna zależność między zespołami, które grają na finale i na PW.

Na finale, jeśli mnie pamięć nie myli zagrała również Doda, więc kto wie... ;)))

Odnośnie samych Piersi - zmarnowałem godzinę życia i przesłuchałem ich ostatnią płytę. Słabizna przeokropna. Podczas ostatniej audycji Prezes wspominał coś o tym, że różne kapele dzwonią z pytaniami o możliwość występu i tutaj chyba mamy przykład...
Kto wie, może w tym czasie ktoś ciekawszy zagra na Małej Scenie, a jeśli nie to zawsze pozostaje Wioska Piwna. ;)
 
 
winogron  
Lubi pieprzyć
źle skrojony, za to dobrze zszyty


Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 514
Skąd: Sulechów
Wysłany: Czw 10 Kwi, 2014   

Cyman! napisał/a:
Na finale, jeśli mnie pamięć nie myli zagrała również Doda, więc kto wie...


..i chyba Mrozu ale także these reigning days, które wcześniej grało na woodstocku i kabanos, który wygląda, że stał się małym ulubieńcem Owsiaka, trochę jak Bednarek, a T. Love zagrało też na koncercie przed siedzibą Fundacji. Sponsorzy sponsorami, ale jak Jurek kogoś polubi to też się stara :)
 
 
ia_nn  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 258
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 12 Kwi, 2014   

Mrozu może zagrać ale tylko jeśli bedzie to występ gościnny u Ras Luty
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Sob 12 Kwi, 2014   

Mam nadzieję, że znowu mi nie skasują posta, bo to będzie ewidentny offtop: nie przeszkadzałby mi występ Mroza - nie znam gościa, mało słuchałem, ale po wywiadach wydaje się całkiem pozytywnym gościem, więc czemu by mu nie dać wystąpić.

Żeby nie był taki offtop w 100% to napiszę, że na koncercie Piersi "będzie, będzie zabawa", ale prawdopodobnie beze mnie
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga