Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Łzy
Autor Wiadomość
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Czw 22 Maj, 2014   

Cytat:
Niemożebyć. Toż tyle połezji w tych obu wersach a Mama uznała, że takie strofy mogły napisać dziewczynki z podstawówki?!!!??!!!!?



też się zastanawiam ;] widocznie Mam bardzo mnie ceni ;p

ja się boję tej baby, której oblicze pojawia się wszędzie w mediach, internetach.. czekam aż zaatakuje mnie przy otwieraniu lodówki
 
 
 
harris  
Rozkręca sie


Dołączył: 31 Gru 2013
Posty: 220
Skąd: ł.
Wysłany: Czw 22 Maj, 2014   

hmmmm? Łzy? Płakać nie będę i łzy nie uronię ale skakać z radości też sobie nie pozwolę;)
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Czw 22 Maj, 2014   

Sister Midnight napisał/a:

ja się boję tej baby, której oblicze pojawia się wszędzie w mediach, internetach.. czekam aż zaatakuje mnie przy otwieraniu lodówki

Tzn kogo? Wyszkoni już parę ładnych lat nie śpiewa w zŁach.
 
 
 
Bronson  
Lubi pieprzyć


Wiek: 36
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 390
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 22 Maj, 2014   

Paczam Łzy, myślę sobie pewnie to jakaś niewybredna propozycja i cóż wkraczam w ten dział i widzę w Pewniakach oj maj ... łota fak ?! Ja nie wiem jak ten Przystanek Woodstock ma pełnić formę jubileuszowego jak zagra Budka Suflera, Piersi i Łzy. To w moim odczuciu zestaw dożynkowy jest. Reszta tegorocznego składu też nie porywa. Honoru bronią : Accept, Hatebreed, Acids oraz The Brew a na pozostałe zespoły jak dla mnie kurtyna milczenia. Jasna sprawa , jak się nie podoba nie jedź i w ogóle ale gdyby Metlafest nie umarł nagle to by była alternatywa a tak ? Jedynie Jarocin, Gitarowy Rekord i Legendy Rocka jeszcze trzymają gardę bo inaczej Orange czy Open Air pozostaje. Definitywnie to nie jest kraj dla ludzi z duszą rock and rollowca ... definitywnie !
 
 
Zander  
Rozkręca sie


Dołączył: 15 Sty 2013
Posty: 113
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw 22 Maj, 2014   

Jak już są zaproszeni to niech grają, mnie w każdym razie na koncercie na będzie ;)
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 22 Maj, 2014   

Jak powiem znajomym,że na Woodstocku zagrają Łzy to albo mnie zabiją śmiechem albo spuszczą łomot za robienie sobie niesmacznych żartów. Lepiej udam,że o niczym nie wiem.
 
 
nie mam pleców  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 18 Kwi 2013
Posty: 306
Skąd: Lądą
Wysłany: Czw 22 Maj, 2014   

Bronson, ale widzisz, ile ludzi tyle gustów. Wg mnie tegoroczny skład jest naprawdę dobry: jest Ska-P, jest ciekawy folk, są zasłużone polskie kapele, coś z pierdolnięciem też się znajdzie. A że przy okazji jest też kilka kapel pokroju łez, comy czy piersi to już trudno. A poza tym to nie muzyka jest chyba najważniejsza na łuctoku :)
 
 
Bronson  
Lubi pieprzyć


Wiek: 36
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 390
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 22 Maj, 2014   

nie mam pleców napisał/a:
Bronson, ale widzisz, ile ludzi tyle gustów. Wg mnie tegoroczny skład jest naprawdę dobry: jest Ska-P, jest ciekawy folk, są zasłużone polskie kapele, coś z pierdolnięciem też się znajdzie. A że przy okazji jest też kilka kapel pokroju łez, comy czy piersi to już trudno. A poza tym to nie muzyka jest chyba najważniejsza na łuctoku :)


Racja co do tego że muza nie jest najważniejsza ale jak już ma być line-up z Polski to przynajmniej niech to będą też młode kapele, mało znane grupy. Moim zdaniem czas Łez minął i chyba bardziej nadający się zespół na Woodstock to Wanda i Banda nawet ale pomijam już te stare kapele, można było to miejsce na Małej lepiej zagospodarować zapraszając młody zespół, który szuka możliwości wybicia się jakoś jak The Sixpounder np ale możecie tu równie dobrze wstawić każdy inny zespół z innego gatunku, ale widać Jurek uznał że lepiej promować Łzy to co ? Nastepne Ich Troje lub Michał Wiśniewski solo ? A może Conchita Wurst ? No przecież bądźmy otwarci :D
 
 
TSW06  
Rozkręca sie
Surfaktan

Wiek: 31
Dołączył: 11 Sty 2011
Posty: 175
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Czw 22 Maj, 2014   

Ja pierdolę... Gdyby nie to, że na Krisznie jest Kabanos, a być może będzie Dubioza, to straszna bryndza w tym roku. Pomijam oczywiście hity (Manu, Ska-p)
 
 
 
MLS  
Coś już napisał
Prawus

Dołączył: 26 Sty 2014
Posty: 50
Skąd: GR-SK
Wysłany: Czw 22 Maj, 2014   

Spoko, znam trochę kawałków bo kto za małolata nie słuchał łez? ;) Ale bez jaj... nie wiem nawet jak to skomentować...

EDIT@ I jeszcze inna wokalistka. To już w ogóle dno i 5 metrów mułu ;x
 
 
olga  
Forumowy prawiczek

Wiek: 27
Dołączyła: 15 Lut 2014
Posty: 17
Skąd: białystok
Wysłany: Czw 22 Maj, 2014   

widzę plusy! zamiast informować rodziców, że jadę na woodstock mogę powiedzieć "hej! jadę na festyn do Kostrzyna" <haha>
 
 
miko95ful  
Lubi pieprzyć
Maiden Family


Wiek: 25
Dołączył: 29 Gru 2012
Posty: 584
Skąd: Tuchola
Wysłany: Czw 22 Maj, 2014   

olga napisał/a:
widzę plusy! zamiast informować rodziców, że jadę na woodstock mogę powiedzieć "hej! jadę na festyn do Kostrzyna" <haha>


Ja się bałem że do tego dojdzie... no i doszło.... Ale może jeszcze Kryszna uratuje ten festiwal!
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Czw 22 Maj, 2014   

Dalej nie czaicie, że niektórym kapelom Juras po prostu obiecał występ za wiele lat grania dla WOŚP. Nigdzie nie ma napisane, że na Woodstocku nie mogą grać Łzy czy Budka Suflera. Co do duszy rock'nrollowca - lwia większość kapel w tym roku to właśnie rock. To, że ktoś nie uważa Comy za zespół rockowy (grubo się wtedy myli, ale cóż) niczego nie zmienia. Taki bilans jest zdrowy, parę kapel reggae, parę kapel ska, metal, jakaś elektronika i reszta rock. Nie wiem na co tu ludzie narzekają. Określenie festiwalu jako "festyn" na podstawie tego, że grają na nim dwie/trzy kapele (wśród chyba 50 jak nie więcej), które występują faktycznie na festynach, to czysta bzdura.
 
 
 
Bronson  
Lubi pieprzyć


Wiek: 36
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 390
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 22 Maj, 2014   

Jaaasiek napisał/a:
Dalej nie czaicie, że niektórym kapelom Juras po prostu obiecał występ za wiele lat grania dla WOŚP.


Czyli ze nawet na Woodsie można zagrać "po znajomości". No ciekawe. Zatem wypada współczuć tym wszystkim kapelom, które przepadają w eliminacjach vide: Chain Reaction lub Gomor. Zresztą jak się okazuje Łzy nie w oryginalnym skałdzie, Piersi też w nie oryginalnym bo i sam Woodstock podróbka ;D
 
 
Kothaar  
Rozkręca sie
Hail The Hordes!


Wiek: 30
Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 248
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Czw 22 Maj, 2014   

Bronson, Łzy bez Wyszkoni i pseudo Piersi u mnie też wywołały niemały szok. Jednak ni chuja nie mogę zrozumieć jak można wrzucić do jednego dożynkowego worka Budkę Suflera? Zwłaszcza, że grają stare wałki. Co do tych Łez to na pewno nie pójdę na koncert. Jednak tak szczerze to wole już Łzy niż elektronikę, która !IMO! zupełnie nie pasuję do woodstocku.
 
 
 
miko95ful  
Lubi pieprzyć
Maiden Family


Wiek: 25
Dołączył: 29 Gru 2012
Posty: 584
Skąd: Tuchola
Wysłany: Czw 22 Maj, 2014   

No Gomora bardzo szkoda... :((
 
 
pakulsky  
Coś już napisał

Wiek: 44
Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 56
Wysłany: Czw 22 Maj, 2014   

Bronson napisał/a:
Czyli ze nawet na Woodsie można zagrać "po znajomości".

Bronson, nie po znajomości, ale w zamian za długoletnie wsparcie wośpu. Pamiętam, Łzy kiedyś grały trzy koncerty orkiestrowe jednego dnia i to w różnych miastach.
Moim zdaniem na małą scenę pasują.
 
 
ia_nn  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 258
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 22 Maj, 2014   

Mi się nie podoba ale zawsze mogło być gorzej :)
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Czw 22 Maj, 2014   

Dżizas, co za porażka <urwanie glowy>
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Czw 22 Maj, 2014   

https://www.youtube.com/watch?v=eRT6XwbtfA8


E tam, jest koncertowo fajnie :D
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Czw 22 Maj, 2014   

No koncertowo Łzy zawsze były o poziom lepsze niż na płytach. Pamiętam sprzed 10 lat, że niejeden tru metalowiec się bawił na ich koncercie ;)

2-3 pierwsze płyty były dość znośne i bardzo pod nogę.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group