Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Samochód - gdzie bezpiecznie zostawić
Autor Wiadomość
Rock  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 21 Cze 2009
Posty: 5
Skąd: Crc
  Wysłany: Nie 21 Cze, 2009   Samochód - gdzie bezpiecznie zostawić

Hej, planuje przybyć na Woodstock samochodem. Nie chce się jednak pchać z nim na pole namiotowe (zwłaszcza, że dotrę dopiero w sobotę).

Pytanie za 100 pkt - gdzie najlepiej go zostawić? Czy w Kostrzynie są jakieś ogólne parkingi, a jeśli tak to czy w sobotę sąszanse w nich jeszcze znaleźć miejsce? A może organizatorzy przygotowali coś bliżej pola namiotowego?
 
 
staber_dg  
pan z kredkami
(ruskie 21 kolorów)


Wiek: 39
Dołączył: 10 Kwi 2008
Posty: 229
Skąd: DG
Wysłany: Nie 21 Cze, 2009   

Odsylam tutaj.. ---> CLICK! akurat w tym roku trafili w Twoje gusta i bedzie platne pole namiotowe robiace rownoczesnie za parking/camping..

Co do Kostrzyna to pewnie mozna sie dogadac z wlascicielem jakiegos domu bo o samych parkingach nie mam pojecia.. zawsze bylem PKP i w tym roku tez tak bedzie..
 
 
 
Rock  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 21 Cze 2009
Posty: 5
Skąd: Crc
Wysłany: Nie 21 Cze, 2009   

Dzięki, ale właśnie nie chce się tam pchać. Jedziemy z dziewczyną tylko na jeden dzień więc i tak wiele spania nie będzie -> głownie zabawa przed sceną. Wolimy skosztować klimatu zwykłego pola.
 
 
staber_dg  
pan z kredkami
(ruskie 21 kolorów)


Wiek: 39
Dołączył: 10 Kwi 2008
Posty: 229
Skąd: DG
Wysłany: Nie 21 Cze, 2009   

Mi sie wydaje ze najrozsadniej byloby zaczepic jakiegos dziadka na miescie, dac mu na flache i Ci przetrzyma auto na placu.. a potem wycieczka na pole i zabawa..
 
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Nie 21 Cze, 2009   

Zresztą, nie wiem, czy w trakcie Przystanku nie obowiązuje zakaz przejazdów samochodów Woodstockowiczów.
 
 
Marisha  
Konto Fikcyjne


Dołączyła: 05 Sie 2008
Posty: 377
Skąd: Kalisz
Wysłany: Nie 21 Cze, 2009   

No jest zakaz wjazdu na pole(chyba)w czasie trwania woodstocku, bynajmniej byl 3-4 lata temu. Pamietam ze trzeba bylo przepustke miec zeby wjechać, inaczej nie wpuszczali.
 
 
 
miminka  
Lubi pieprzyć


Wiek: 37
Dołączyła: 18 Kwi 2009
Posty: 372
Skąd: Płock
Wysłany: Nie 21 Cze, 2009   

mi tez sie kojarzy że jest zakaz, jak coś trzeba przyjechać wcześniej
 
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Pon 22 Cze, 2009   

niedaleko pola są płatne parkingi stworzone przez organizatorów, wiem bo moi rodzice co roku tam parkują :)
 
 
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Pon 22 Cze, 2009   

jest tak jak pisze aras, niedaleko za górką na której jest ASP są specjalnie przygotowane parkingi gdzie co roku parkuje mnóstwo aut, wydaje mi się ze jest tam w miarę bezpiecznie :)
 
 
 
morpheus  
Coś już napisał
https://www.facebook.com/SklepViking


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 89
Skąd: Nowa Sól
Wysłany: Pon 22 Cze, 2009   

ja dwa lata temu zaparkowałem gdzieś na osiedlu w Kostrzynie. Nawet się nie zakurzył ;]
 
 
 
miminka  
Lubi pieprzyć


Wiek: 37
Dołączyła: 18 Kwi 2009
Posty: 372
Skąd: Płock
Wysłany: Pon 22 Cze, 2009   

za ASP na górce ja byłam, owszem tam parkują, nasz znajomy od kilku lat jeździ samochodem na wood namiotu nawet nie bierze i samochód cały, ale aby tam dojechac trzeba przejechać przez pole namiotowe, a jak pisaliśmy wcześniej w czasie trwania PW już jeździć nie można a rock chce dotrzeć w sobotę dopiero
 
 
 
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Pon 22 Cze, 2009   

wcale że nie trzeba jechac przez pole namiotowe ;) spory kawałek za ASP a nie zaraz przy ogrodzeniu są porobione duże parkingi na łąkach... zdaje się że można tam dojechać skręcając za rondem w prawo ( oczywiście mam na myśli główną drogę na szczecin czy gorzów bo już nie pamiętam ale chodzi mi o tą drogę którą jest puszczany normalnie ruch)
 
 
 
miminka  
Lubi pieprzyć


Wiek: 37
Dołączyła: 18 Kwi 2009
Posty: 372
Skąd: Płock
Wysłany: Pon 22 Cze, 2009   

no ja byłam przy lesie na górce kawałek za ASP nie kojarzę parkingów ale ja potrafię czegoś wielkiego nie widzieć :oops: ;-)
 
 
 
Marisha  
Konto Fikcyjne


Dołączyła: 05 Sie 2008
Posty: 377
Skąd: Kalisz
Wysłany: Pon 22 Cze, 2009   

ja dwa lata nie byłam na woodzie,wiec nie oreintuje sie w terenie, ale jesli ASP jest na górce, tam gdzie kiedys byla nasza wioska, to mozna tam (na górke) dojechać bokiem na 100% ehh ja chce na woodstock juz :mrgreen:
 
 
 
Rock  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 21 Cze 2009
Posty: 5
Skąd: Crc
Wysłany: Wto 23 Cze, 2009   

chyba jednak skorzystamy z opcji zostawienia sprzętu u jakiegoś gospodarza na podwórku. bez sensu jest się przepychać w środku imprezy żeby zostawić samochód na kilka godzin.

ok, dzięki wielkie.
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Wto 23 Cze, 2009   

nie trzeba się przepychać przez imprezę! na wschód od woodstocku i miałbyś tylko 200 metrów na imprezę :] ale jak chcesz :)
 
 
Rock  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 21 Cze 2009
Posty: 5
Skąd: Crc
Wysłany: Wto 23 Cze, 2009   

a jest jakaś mapka orientacyjna przygotowana z rozrysem co gdzie leży? co gdzie stoi, co gdzie siedzi? :)
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Wto 23 Cze, 2009   

Jeszcze nie. ; ) za czas jakiś się pojawi. :-)
 
 
grotesqa  
Lubi pieprzyć


Wiek: 34
Dołączyła: 29 Mar 2009
Posty: 383
Skąd: Horyniec/Rzeszów
Wysłany: Śro 24 Cze, 2009   

samochód na woodzie moze pełnić wiele funkcji- jako szafa,składowisko rzeczy,noclegownia,przebieralnia...jka sie ma jakiegos starego grata to nie szkoda go cisnąc w pole namiotowe ;D
 
 
 
tutus
Gość
Wysłany: Śro 24 Cze, 2009   

taa kumpel ostatnio zaparkował na polu w lesie (na przeciwko sceny). Samochód na polu to najlepsza ochrona przed złodziejami. Jeśli zamierza się wyjeżdzać w poniedziałek to nic nie stoi na przeszkodzie. Jeśli chodzi o mapkę to niedługo pewnie będzie, ale na tej z zesżłego roku (właśnie na nią patrzę) nie było oznaczonych parkingów.
 
 
karamolek  
Forumowy prawiczek
paskudnik

Dołączyła: 02 Lip 2009
Posty: 1
Skąd: śląsk
Wysłany: Czw 02 Lip, 2009   

W zeszłym roku mój kumpel dojeżdżał na pole namiotowe autem już po rozpoczęciu. Skierowano go na rondzie na parkingi. Zdaje się, że to było idąc od Kostrzyna na rondzie prosto, potem trzeba było w którym momencie skręcić w prawo w las. I tam były porobione parkingi dla aut, ale jak sobie pojechać dalej tą dróżką, to się wyjeżdżało na pole namiotowe poprzez górkę, (nie tę gdzie stoi ASP tylko tę po drugiej stronie lasu) i można było zjechać (oczywiście oficjalnie nielegalnie) na pole, tylko trza było uważać, na wylegujących się w trawach piwkowiczów. :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group