Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Samochód - gdzie bezpiecznie zostawić
Autor Wiadomość
Abyss1789  
Forumowy prawiczek


Wiek: 34
Dołączył: 18 Lip 2010
Posty: 2
Skąd: Gubin
Wysłany: Nie 18 Lip, 2010   samochód na polu

Witam zastanawia mnie jedna rzecz. Zawsze zawsze kiedy przyjeżdżałem na festiwal, a było to dzień przed rozpoczęciem. Było już dość mało miejsca, czyli zaledwie placyki na jeden/dwa namioty, lub jeśli lepiej poszukać w jakimś nieciekawym miejscu typu stromy spad, można było znaleźć na 3/4 namioty w ścisku. Rozbijałem się zawsze na zboczach pod akademią sztuk przepięknych.

Opowiedzcie ile dni przed rozpoczęciem byliście w ubiegłym roku, i jak sie prezentowało miesce na polach. W tym roku mam zamiar przyjechać 26 lub 27, i mam plan spać w samochodzie z wieloma znajomymi namiotami do okoła , pawilonem itp. wszystko ogrodzić kilkami i taśmami. z 10m w jedną i 10 w drugą bedzie trzeba, no i miejsce zeby wjechać. Proszę doświadczonych woodstokowiczów o wypowiedz, dam rade czy nie dam, wogle czy tam sie da wjechać dla każdego? Mam na mysli główne pola namiotowe, najlepiej na skraju lasu.

genaralnie to pytanie brzmi czy wjade na pole normalnie 26stego czy nie, i czy jak juz wjade to jak wyglądaja sprawy z miejscem.

z góry dzięki.
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Pon 19 Lip, 2010   

W zeszłym toku we wtorek popołudniu było dosłownie kilkadziesiąt namiotów na całe pole.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
https://itgirl.pl/jak-wygladaja-zwroty-w-sklepach-reserved/

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group