Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Pezet

Chcecie?
Tak
14%
 14%  [ 14 ]
Nie
85%
 85%  [ 81 ]
Głosowań: 95
Wszystkich Głosów: 95

Autor Wiadomość
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pon 10 Wrz, 2012   Pezet

No to teraz posypią się hejty:)


Cytat:
Pezet, właściwie Paweł Kapliński (ur. 18 kwietnia 1980 r. w Warszawie) – polski raper i osobowość telewizyjna, a także przedsiębiorca.

Kapliński występuje od 1998 r., początkowo wraz z zespołem Płomień 81, który założył ze szkolnym kolegą Marcinem Doneszem (znanym pod pseudonimem Onar). Wraz z zespołem do 2005 r. nagrał trzy albumy zatytułowane Na zawsze będzie płonął (1999), Nasze dni (2000) i Historie z sąsiedztwa (2005). W 2002 r. nakładem Konkret Promo ukazał się pierwszy album solowy Pezeta zatytułowany Muzyka klasyczna.

Kapliński współpracował ponadto z takimi wykonawcami jak: Tede, Eldo, Fokus, Kali, Pjus, Stasiak, TenTypMes, Dizkret, Sidney Polak, Paresłów, Pelson, Endefis, Pih, Ero, Ash, Fenomen, Lilu, O.S.T.R., Nowator, Eis, WdoWa, Peja czy Grammatik.

Za wydany w 2004 roku album Muzyka poważna, zrealizowany z Mikołajem "Noonem" Bugajakiem uzyskał nominację do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka w kategorii Album Roku HIP-HOP / R & B. Kolejną nominację Kapliński otrzymał za solowy album pt. Muzyka rozrywkowa (2007). Był prezenterem programu Rap Fura emitowanego na antenie stacji telewizyjnej VIVA. Wystąpił również gościnnie w serialu kryminalnym emitowanym na antenie stacji TVN - Kryminalni.

Od 2010 roku prowadzi wytwórnię muzyczną Koka Beats. Jest także właścicielem marki odzieżowej Koka. W 2011 roku został sklasyfikowany na szczycie listy 30 najlepszych polskich raperów wg magazynu Machina. Jego młodszy brat, Michał, również jest raperem i występuje pod pseudonimem Małolat.



macie:D Dubstep i rap w jednym, pewnie koncertowo sprawdziło by się świetnie:P
[video]http://www.youtube.com/watch?v=PhbcUg6Kswo&feature=related[/video]

[video]http://www.youtube.com/watch?v=AF8MPBI2Vgo&feature=related[/video]

No i coś starszego

[video]http://www.youtube.com/watch?v=hYpxnEIu1aY[/video]

[video]http://www.youtube.com/watch?v=r8jnaZ940d8&feature=relmfu[/video]

No i hit,który znają prawie wszyscy
[video]http://www.youtube.com/watch?v=oZEoFwJogMM[/video]
 
 
Pietrucha  
Lubi pieprzyć
Paweł


Wiek: 31
Dołączył: 13 Maj 2012
Posty: 434
Skąd: Namysłów
Wysłany: Pon 10 Wrz, 2012   

Nie hejty, tylko wymiana zdań na temat poglądów muzycznych. Pisałem w wielu twoich tematach, może pamiętasz moje zdanie. Nie pamiętam z kim ale dobrą dyskusje toczyłem w temacie o 3W. A i bym zapomniał, nie jestem za tym żeby grał na PW.
 
 
 
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pon 10 Wrz, 2012   

Pietrucha napisał/a:
Pisałem w wielu twoich tematach, może pamiętasz moje zdanie.

Pamiętam,że się wypowiadałeś w moich tematach, ale ten jest trochę inny:) poprzednie były prawie wszystkie o zespołach z grona hard rock/thrash/heavy. Jestem ciekaw jak będzie wyglądała ankieta tutaj, tzn. wiem,że większość będzie na NIE, ale jestem ciekaw czy będzie jakiś odzew na TAK:)

Pezeta słuchałem najwięcej z całego rapu x lat temu i do dziś czasem do niego wracam do nowej płyty dopiero co zasiadam,ale znając moją nienawiść do elektroniki pewnie mi się nie spodoba.
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Pon 10 Wrz, 2012   

Nie.
 
 
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pon 10 Wrz, 2012   

Pakulsky napisał/a:
Stary Pezet owszem. Nowy dupstepowy mi nie podchodzi.


po przesłuchaniu pierwszego kawałka P-Z nie ma tragedii, idę dalej:)
 
 
Yava BGC  
Typowy spamer
Fuck You ,You Fucking Fuck !


Wiek: 37
Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 1113
Skąd: Kołobrzeg/ZG
Wysłany: Wto 11 Wrz, 2012   

Nie dzięki... to nie ta impreza
 
 
 
Wiaderko  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 247
Skąd: Rybnik
Wysłany: Śro 12 Wrz, 2012   

Pezet ... TAK! ale jakby grał tylko starsze kawałki które są po prostu zajebiste , nie wiem po co te nowsze podkoloryzowywał dubstepami czy innymi elektronicznymi dzwiękami.
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 12 Wrz, 2012   

Wiaderko napisał/a:
nie wiem po co te nowsze podkoloryzowywał dubstepami czy innymi elektronicznymi dzwiękami.


Wiesz,wiesz.Wystarczy chwilę pomyśleć.

Zaś co do mnie...Jeśli chodzi o krajową scenę hip-hopową,jestem dosyć wybredny i akurat Pezet-delikatnie rzecz ujmując-nigdy do moich faworytów nie należał.Skromny głos przeciw zatem.
 
 
Raczkins  
Na pewno offtopuje
...po co się bać, skoro w duszy gra muzyka...


Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lis 2010
Posty: 628
Skąd: Żywiec
Wysłany: Czw 13 Wrz, 2012   

tak średnio pasuje klimatem do Wodstocku.... to bardziej na hip-hop fest sienadaje, jedna jak w żywcu się pokazał to koncert był nawet nawet;)
 
 
 
Jurgen  
Coś już napisał
róbta co chceta


Wiek: 29
Dołączył: 16 Lip 2012
Posty: 69
Skąd: Muszyna
Wysłany: Czw 13 Wrz, 2012   Re: Pezet

19kojot91 napisał/a:
No to teraz posypią się hejty:)


I słusznie <rotfl3>
 
 
 
dydaa  
Rozkręca sie
:D


Wiek: 32
Dołączyła: 01 Mar 2012
Posty: 274
Skąd: Skwierzyna
Wysłany: Pon 17 Wrz, 2012   

nie słucham tego typu muzyki, ale jakby już miał się ktoś pojawić z tych klimatów na uctoku to zniosę wszystkich, ale nie Pezeta ;p.
 
 
 
Kuniek  
Rozkręca sie


Wiek: 37
Dołączył: 09 Kwi 2012
Posty: 289
Skąd: Duczki
Wysłany: Pon 17 Wrz, 2012   

dydaa napisał/a:
nie słucham tego typu muzyki, ale jakby już miał się ktoś pojawić z tych klimatów na uctoku to zniosę wszystkich, ale nie Pezeta ;p.


Co Ty gadasz, ja to bym z tych klimatow nie zniosl tedego o zgrozo <szok>

a co do Pezeta to sie nie wypowiem, nie znam za bardzo jego tworczosci, nie zaglosowalem bo nie ma opcji "obojetne mi to"
 
 
 
333kingston  
Forumowy prawiczek
czubek

Dołączył: 18 Wrz 2012
Posty: 21
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sob 22 Wrz, 2012   

Pezeta akurat nie lubię/nie słucham, ale fakt że temat hiphopu na woodzie trzeba rozkręcić, więc postrzegam ten post jako pozytywny znak. Elektronika, z trudami, ale się przebiła. Czas na hip hop! Może nie koniecznie na dużej scenie. Ale gdzieś. Ja bym na woodzie widział Abradaba.
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Sob 22 Wrz, 2012   

Wcale nie trzeba rozkręcać. Psik.
 
 
Glober  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączył: 08 Maj 2011
Posty: 235
Skąd: Nowogard / Warszawa
Wysłany: Sob 22 Wrz, 2012   

Dokładnie, wcale nie trzeba. Jak chcesz posłuchać hip-hopu, jedziesz na Kempa czy inne takie festiwale. Elektronikę jak The Quemists jeszcze można znieść, bo power w miarę jest. Ale HH? Absolutnie nie.
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Nie 23 Wrz, 2012   

Glober napisał/a:
Elektronikę jak The Quemists jeszcze można znieść, bo power w miarę jest.


No ja akurat jakbym miała cokolwiek do gadania i jakiś wybór to już na pewno bym wolała HH zamiast elektroniki..dobry HH.

Nie zmienia to faktu, że akurat jeżeli chodzi o Pezeta to jestem na nie.
 
 
 
333kingston  
Forumowy prawiczek
czubek

Dołączył: 18 Wrz 2012
Posty: 21
Skąd: Gdynia
Wysłany: Wto 25 Wrz, 2012   

Kumam że większość bywalców wooda to metalowcy oraz punkowcy ale przeciez tego rodzaju muzy nikt nie odbiera, czy na całe 3 dni woodstocku tak bardzo 'korona z głowy by spadła' jakby odbiorcy o bardziej zróżnicowanym guście dostali wykonawce w innym stylu, nawet jak ktos nie lubi hip hopu? Na Kemp nie jechałbym bo nie lubie hip hopu az tak zeby jechac na festiwal wylacznie o takaiej tematyce. Marzy mi sie woodstock zróżnicowany gatunkowo. Chciałem zauważyć ze na woodzie z wykonawców związanych z hip hopem byli juz L.U.C, Fisz, Dub FX...spotkały sie ze świetnym przyjęciem...ok, żaden z tych twórców nie wykonuje stricte rapu, ale mając na uwadze że woodstock wiąże się głównie z muzyką gitarową, myslalbym wlasnie o jakims ciekawym alternatywnym hip hopie, najlepeiej wlasnie wykonaywanym z żywym instrumentarium, jak np podczs koncertów wspomnianego już przeze mnie abradaba.[video]http://www.youtube.com/watch?v=QViUGzTlWNM[/video] Jestem naprawdę przekonany że to by się sprawdziło.
 
 
malec13  
Forumowy prawiczek
Punks Not Dead!


Wiek: 32
Dołączył: 29 Maj 2012
Posty: 16
Skąd: Trawniki->Lublin
Wysłany: Wto 25 Wrz, 2012   

no nie żartujcie...
 
 
 
av  
Forumowy prawiczek
:)


Wiek: 36
Dołączyła: 17 Lut 2009
Posty: 13
Skąd: Augustów
Wysłany: Wto 25 Wrz, 2012   

Yava napisał/a:
Nie dzięki... to nie ta impreza


dokładnie..nie ta impreza! Do Pezeta nic nie mam ale nie siejcie zamętu!
 
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Wto 25 Wrz, 2012   

Czemu nadal wciskacie nam, że nie mamy zróżnicowanego gustu?
 
 
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto 25 Wrz, 2012   

Ja to najchętniej chciałbym hermetycznie zamkniętą na inne gatunki imprezę bez żadnej alternatywy, reggae czy innych wynalazków:) sam rock/metal z prawdziwego zdarzenia, ale skoro jest miejsce na elektronikę to dla Pezeta też widzę miejsce:)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group