Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Instrumentaliści
Autor Wiadomość
kecaj1603  
Rozkręca sie

Wiek: 33
Dołączył: 22 Lis 2011
Posty: 131
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 20 Wrz, 2013   Instrumentaliści

Po pierwsze nie wiem gdzie umieści ten wątek więc w razie co proszę o przeniesienie.

Ogólnie to już pisałem o tym zeszłym roku i uznałem że i w tym warto o tym wspomnieć że warto byłoby zaprosić jakiś instrumentalistów. Przykład Jelonka pokazał że i przy takiej muzyce można się dobrze bawić. Poza tym jakby nie patrzeć to na woodzie co raz to więcej różnych gatunków więc myślę że fajnie byłoby zobaczyć jakiś instrumentalistów. Nie mówię żeby zapraszać Satrianiego, Vaia czy Apocalyptice ale jest przecież wielu muzyków którzy są bardzo dobrzy i warto byłoby ich posłuchać np skrzypaczka Lindsey Stirling, znana głównie z YT pod nickiem vkgoeswild pianistka która gra metalowe/rockowe covery która zresztą wystąpiła swego czasu w Poznaniu, czy gitarzyści jak np Andy James czy Theodore Ziras albo polscy jak Wojciech Hoffmann lub pARTyzant, czy od choćby bardziej "nowocześni" Animals as Leaders z Abasim i Reyesem jako gitarzystami. Myślę że takiej muzyki wbrew pozorom jest całkiem dużo i fajnie byłoby coś takiego zobaczyć na żywo na tak dużym festiwalu szczególnie przecież że tak wiele osób przecież samemu też gra na przeróżnych instrumentach.
 
 
antolus22  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 26 Lis 2013
Posty: 9
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Wto 26 Lis, 2013   

Zdecydowanie TAK!!
Moim zdaniem powinni wystąpić ludzie z kręgów post-rockowych typu "Explosions in the sky" (mają naprawdę dobre kawałki, typowo festiwalowe i potrafią dobrze zabawić publikę) oraz Tides From Nebula z Blindead na 1 scenie (zrobili coś takiego na OFF Festival 2012).
Byłaby miazga!
 
 
MuchaDG  
Coś już napisał
Bzzzzy


Dołączył: 09 Sie 2012
Posty: 63
Skąd: Dabrowa Górnicza
Wysłany: Śro 09 Kwi, 2014   

Też uważam, że to świetny pomysł... Z tym, że nie wdaje mi się, by Jurek potencjalne zespoły do line-up`u eliminował z powodu >>eee tam, instrumentaliści...<< Myślę że chodzi o to, jakie nawiąże porozumienie z menagmentem danych zespołów i dużą miarą jest budżet, który jak wiemy wszyscy wszem i wobec jest pomniejszony o wpływy z biletów. (tak wiem sponsorzy, generowanie zysków itp itd, ale jednak to zmniejsza pole działania).
Owsiak pewne staje na uszach, rzęsach, tańczy kankana wspak żeby jak najbardziej ogarnąć ten cały burdel i zapewne, jeśli by się pojawiła okazja, to zaprosiłby coś mniej typowego. Zresztą, przecież na PW było więcej niż kilka nietypowych projektów, koncertów, które na festiwalach raczej się nie pojawiają. O tak, o brak ambicji muzycznych na pewno nie możemy go oskarżać. :P
Myślę,że jesli chodzi o koncerty, to w ogóle, słowo klucz, to okazja. Plus upór, zbieg okoliczności, wariackie pomysły i pozytywna energia... Polecam wywiad rzekę o Woodzie z Jurkiem. Dzęki temu można nauczyć sie ekspresowo szanować to co udało sie spiąć, nawet jesli nie zawsze pasuje.
Ojej, w sumie mało na temat napisałem, ale szkoda mi kasować. :D
Pomysł przedni <wznosi kufel piwa>.
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Śro 09 Kwi, 2014   

[video]http://www.youtube.com/watch?v=ZsmeuC38nkw[/video]

Jeśli chodzi o instrumentalistów - proponuję tego pana. Od jakiegoś czasu gra też koncerty, które nie mają miejsca na ulicy. Myślę, że na Małej Scenie albo i nawet na Dużej mógłby jakiś krótki występ dać.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group